Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Züccaciye Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Mercanlar Mutfak Eşya

  10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim kompleksine sahip olan firma, mutfak, tezgâh ve masa üstü ürünlerde her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesini; ‘RENGA’, ‘RENGA PLUS‘, ‘TASSAR’ ve ‘AURA’ olmak üzere dört farklı marka altında tüketicisiyle buluşturuyor. Markaların ürün gamında ise ağırlıklı olarak kavanoz, sürahi, baharatlık, tuzluk, yağdanlık ve saklama kabı… gibi ürünler yer alıyor. Renga; çarpıcı renkleri, eğlenceli formları, fonksiyonelliği “cam ve plastik” malzeme eşleştirmeleri ile ön plana çıkan ürün grubuna, Renga Plus ise gastronomi sektörüne hitap eden, “cam-plastik-ahşap-porselen ve metal” malzeme kombinasyonlarından oluşan ürün grubuna sahip. Elit, modern, trendi takip eden formlarıyla öne çıkan Tassar markası altında ise, materyalleri “ahşap, cam, akrilik, porselen ve metal” eşleşmesinden oluşan ürün grubu yer almaktadır. Dekoratif mum grubu ise Aura markası altında bulunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin