Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Anaokulu - Kreş Sektörü

Bu sektörde 10 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yeni Dolunay

  Eğitim merkezimizde özellikle çalışan ebeveynlerin çocuklarına kucak açmak istedik.Çocuğunuza yeterince vakit ayıramadığınızı ya da derslerine yardımcı olurken zaman zaman bilgi birikiminizin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız,her şeyden değerli olan yavrunuzu güvenilir bir kuruma emanet etmelisiniz.Çocuğunuzun düzenli ve planlı çalışma alışkanlığı edinilebilmesi,gerekli bilgiyi depolayabilmesi,hedeflerinin olabilmesi için okuldan alacağı eğitim ve öğretim zaman zaman yetersiz kalmaktadır Kurumumuzda öğrencilerimizin öğretminin yanı sıra eğitimine de katkıda bulunarak,aile ve sıcaklığı içerisinde yükseltmeyi hedeflemekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yasemin Yuva

  Yasemin Yuva Okulumuz1996 yılında kurucumuz okul öncesi öğretmeni olan Yasemin ÇOBAN tarafından kurulmustur. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında yenilenen eğitim modeline uygun olarak hazırlanan ferah ve aydınlık sınıflarımız;eğitim destekleyici yenilenen oyuncaklarımız;çocuklarımızın daha geniş alanda özgürce üretebilecekleri keyifli vakit geçirebilecekleri çim kaplı geniş bahçemiz ;alanında uzman üniversite mezunu yenilenen öğretmen kadromuz ile 19. yılımızda sizlerleyiz. Kurumumuzda tam gün pedagog (çocuk gelişimi uzmanı) bulunmaktadır.Uzmanımız sürekli olarak çocuklarımızla beraber vakit geçirmekte, aylık veli görüşmeleriyle sizleri bilgilendirmektedir.Kurumumuzda bulunan projeksiyon ile çocuklarımız güncel bilimsel cd,İngilizce interaktif cd’ler vb. izleyebilmektedirler.Haftanın beş günü kurumumuzda İngilizce dersleri verilmektedir.Ayrıca bale,dans,folklör,ata binme,buz pateni,drama,tiyatro,satranç etkinliklerimiz çocukların yas ve gelişim seviyesine göre belirlenmekte ve alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.Hareketli,interaktif oyunlarla desteklenmektedir. Kurumumuzda her yas grubu eğitmeniyle beraber gün içerisinde anadil etkinliği,müzik,resim,görsel sanatlar,oyun,bahçe etkinlikleri vb. birçok etkinliğe katılmakta bir yandan eğlenceli vakit geçirirken diğer yandan yeni beceriler edinmektedir.Aylık uygulanan mutfak atölyeleri ile minik aşçılarımız mutfağımıza misafir olacak ve minicik elleriyle tadına doyulmaz kekler,kurabiyeler yapacaklar.Yenilenen programlarımızla beraber değerler eğitimi(arkadaşlık,sorumluluk,yardımseverlik) karakter eğitimi (evimizdeki kurallar,okulumuzdaki sorumluluklarımız,yemekte nasıl davranmalıyız vb.) alacaklar.2013-2014 eğitim öğretim yılında tam donanımlı ve yepyeni bir misyonla sizlerleyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Başaranlar Çocuk Kulubü

  Çocukların ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilenen yapısıyla, günümüze uygun koşullarda ve MEB müfredatında kaliteli eğitimi ile başarılı olmaktadır. 0-12 yaş arasındaki çocuklarınızın en iyi eğitim ile özenle yetiştirilmesini istiyorsanızı mutlaka bizi ziyaret edin.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çakmak Anaokulu ve Kreş

  Çakmak Anaokulu ve Kreş Mutlu, huzurlu, güvenli, sevgi ve saygı değerleri ile bütünleşmiş bir eğitim –öğretim ortamının merkezi olan Çakmak Anaokulunda çocuklarımıza olumlu davranış, birey olma ve kendini geliştirmede yardımcı olmak hedefimizdir. Çocukların ilgi ve yeteneklerini
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gürkan Çocuk Yuvası

  Gürkan Çocuk Yuvası - Bakırköy Anaokulu, Anaokulları, Çocuk Yuvası Anaokulu 1990 yılında kapılarını Bakırköyde eğitime açmıştır . 2-6 yaş grubuna hizmet vermekte olan yuvamız yemyeşil bir bahçe içerisinde iki katlı müstakil villa binasında faaliyet göstermektedir Yüzme havuzu, oyun alanı, Kapalı spor salonu, botanik bahçesi ve çardağı bulunan bahçesi ile binamız geniş ve aydınlık sınıflar, ortak yemekhane ve her katta bölmeli özel WC lere sahiptir. Yaş gruplarına göre ayrılmış sınıflarımızda, üniversitelerin psikoloji, pedagoji, çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği bölümlerinden mezun eğitimciler tarafından eğitim verilmektedir. Okulumuz yaz, kış ve sömestre açık olup,Hafta içi 07.30 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup servilerimiz ile ulaşım sağlanmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TATLI COCUKLAR ANAOKULU

  Okulumuz, butik bir okuldur. Her sınıfta 10-15 arası öğrenciden fazla öğrenci bulundurmuyoruz. Çok sayıda çocuk alan okullardan farkımız, hizmet kalitemizi daha az sayıda öğrenci için maksimum seviyede tutarak daha iyi bir bakım ve eğitim görmelerini sağlamaktır. Bu kalite, çocuklarımızın kullandıkları araç gereçlerden eşyalara, öğretmen – eğitim öğretim kalitesinden kendi mutfağımızda pişen yemeğe kadar görülmektedir. Çocukların en özel olduğu okul öncesi döneminde; En değerli varlığınızı tecrübeli, güvenilir ellere bırakmak, Sevgi tohumları ekip, besleyip, büyütmek, olumlu kişilik gelişimini desteklemek, Çocuğunuzda özgüven, özsaygı kavramlarını pekiştirmek ve onu, bunları yaşayarak öğrenmeye teşvik etmek istiyorsanız, sizi Tatlı Çocuklar Anaokulu‘na bekliyoruz :)
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin