Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Öğrenci Ev - Yurtları Sektörü

Bu sektörde 18 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Akasya Koleji

  Akasya Koleji - Anaokulu - ilköğretim - Hazırlık + 4 Yıllık Lise, Akasya eğitim Kurumları ,egitim, özel, ozel, okul, ilkogretim, ilkokul, lise, fen lisesi, anadolu lisesi, anaokul, lgs, oss, öss, oks, ucuz özel okul, özel okul fiyatlar, özel okul fiyat, ilköğretim fiyat, ilköğretim okullar, ana
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özel Bakırköy Kız Yurdu

  Özel Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kız Yurtları, İstanbulda Kız Yurdu, İstanbuldaki Kız Yurtları, Özel Kız Yurdu İstanbul, İstanbul Kız Öğrenci yurtları, İstanbul Bakırköy Kız Yurtları, Avrupa Yakası Kız Yurtları İstanbul Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Özel Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu; Öğrencilerine, 10 yılı aşkın tecrübesi ve güleryüzlü personeliyle evlerindeki konfor ve sıcaklığı yaşatmayı ilke edinmiştir. Atatürk İlkelerine ve Laik anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak belirlediğimiz yurdumuz kendini tercih edenlere 12 Ay boyunca en iyi hizmeti vermektedir. Yurdumuz hiçbir şekilde Vakıf, Kurum, Kuruluş, Dernek, Cemiyet ve Cemaate bağlı değildir. Bu anlayışla Devamlı, Çalışan, Master, Yüksek Lisans Öğrencilerine konaklama imkanı sunmaktayız. Ayrıca yaz aylarında T.H.Y. eğitim personelinide konaklama hizmeti vermekteyiz..
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu

  İstanbul'un orta yeri fatih Fındıkzade'de güvenli, konforlu, temiz kız öğrenci yurdu. Sizin Eviniz, Sizin Yurdunuz Kız Yurdu, Üniversite, Özel Yurt, öğrenci, Bilim Üniversitesi, İstanbul Kız Yurtları, Kız Yurtları İstanbul, Özel Kız Yurdu İstanbul, Kız Öğrenci Yurdu, Özel Yurtlar, Fındıkzade Kız Yurtları Haliç Üniversitesi, Temiz, Bilim, yemek, Bahçeşehir, Bilgi Üniversitesi Kuştepe, ulaşım, Fındıkzade kız yurdu, Fatih Kız Yurdu, İstanbul üniversitesi Kız Yurdu, Haliç Üniversitesi Kız Yurdu, Fatihte Temiz Kız Yurdu,, kız yurt, özel kız yurdu, kızlar yurdu, istanbul kız yurdu, mecidiyeköy kız yurdu
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elif Kız Yurdu

  KOCAELİ ELİF ÖZEL KIZ ÖĞRENCİ YURDU İzmit Merkez'de bulunmakta olup üniversite ve meslek yüksek okuluna kolay ulaşım sağlamaktadır. KOCAELİ ELİF KIZ ÖĞRENCİ YURDU, profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli ve güleryüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yan hizmetlerde çalışan personelimiz de titizlikle denetlenmekte ve sürekli olarak kontrol edilmektedir.Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz,öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İstanbul Gazi Erkek Yurdu

  Yurdumuz, Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı, milli ve manevi değerlere saygılı, yurdunu ve milletini seven, çağdaş Türk gençlerinin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla açılmıştır. Gazi Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek öğrenci yurtları çağdaş, modern bilme ve inanca önem veren vatanını ve milletini seven Atatürkçü Türk gençliğinin hizmetindedir. Yurdumuz M.E.B.'nın yeni çıkan 03-12-2004 tarihli resmi gazetede yayınlanan özel öğrenci yurtları yönetmeliğine uygundur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Başarı Kız Öğrenci Yurdu

  Başarı Kız Öğrenci Yurdu Sevgi Yuvanız sloganıyla kız öğrencilerimize sıcak mekanlar sunmak ve onların eğitimlerinde, kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır. Yurt yönetimi olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren kızlarımıza ve ailelere yaklaşımımız kızınız artık bizim KIZIMIZ'dır prensibi üzerine kurulur. Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir. Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için. Huzurumuzun, mutluluğumuzun, ailemizin bir parçası olmak isteyen her kızımıza kapımız sonuna kadar açıktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Oktan Öğrenci Yurdu

  Ömer Okutan Grup, Sayısız projelere imza atan Ömer Okutan tarafından 1977 yılında kurulmuştur. İnşaat malzemeleri satışıyla başlayan hizmetlerimiz 1983 yılından itibaren çeşitli bina ve taahhüt işleriyle devam etti. Hazır beton sektöründe İstanbul’un ilkleri arasında yer alan Ömer Okutan Hazır Beton, sektöründe güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yasal mevzuat ve şartlardan ödün vermeden yapılan beton üretimlerinde insan hayatına verilen değer esas alınmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları

  Özel Güvenler Y.Ö. Kız Öğrenci Yurtları ,iki ayrı şubesi ile İstanbul - Avcılarda hizmet veren özel bir öğrenci yurdudur. Kız öğrencilerimize kaliteli, konforlu, güvenli bir mekan sunmak amacıyla hizmet veren Güvenler Kız Öğrenci Yurtları ; yenilikçi düşünce anlayışla , modern çağın tüm olanaklarını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.Özel Güvenler Kız Öğrenci Yurtları, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Anlayışlı bir yönetim ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren yurtlarımız başta hijyen, güvenlik ve kaliteli hizmet olmak üzere standartların üzerinde bir yurt hizmeti vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, eğitimden güvenliğe, mutfaktan teknik ekibe kadar konularında uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güvenler Kız Öğrenci Yurtlarının ayrıcalığını anlamak için öğrencilerin bizimle kısa bir süre geçirmesi yeterli olacaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nil Yurdu

  Eğitim ve öğretimde başarı; öğrencinin sorunsuz, huzur dolu bir ortamda hem ders çalışmak hem de sosyal aktivetelere katılımıyla olur. Nil Erkek Öğrenci Yurdu olarak sizlere sakin ve huzurlu bir ortam sunuyoruz. İstanbul Esenyurt Erkek Yurtları Nil Yurdu Fatih Üniversitesi'ne Yakın Yurtlar Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan yurdumuzda; öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güvenliği için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda geliştirilmektedir. Yükseköğrenim gören öğrencilerimizin başarılarının devamında ve ayrıca artırılmasında, barınma önemli faktör olması nedeni ile öğrencilerimize gerekli koşulların oluşturulmasında hassasiyet gösterilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sonuç Kocaeli Yurtları

  Sonuç Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları - Kocaeli Yurt, Kocaeli Erkek Öğrenci Yurtları, Öğrenci Yurdu Kocaeli Yurdu Misyonumuz Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz Sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır. Kalite Politikamız Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek, » Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek, » Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güleryüzlü davranarak her konuda güven vermek, » Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek, » Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak, » Kaynakları optimum kullanmak, » Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak, » Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak, » Bu günkü stratejimiz, efor ve heyacanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite politikalarımızdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin