Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Beyaz Eşya Sektörü

Bu sektörde 13 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Ferhat Beyaz Eşya

  Ferhat Teknik Servis olarak Beyaz Eşya ( Buzdolabı Tamiri , Çamaşır Makinası Tamiri , Bulaşık Makinası Tamiri ) Kombi ( Kombi Bakımı , Kombi Kart Tamiri vb. ) Klima ( Klima Bakımı , Klima Tamiri ) Küçük Ev Aletleri ( Elektrik Süpürgesi Tamiri )'ne bakmaktayız.Bağcılar Beyaz Eşya Servisi ve Güngören Beyaz Eşya Servisi Olarak 2 Şubemiz vardır.İstanbul'un Tüm Semtlerine Hizmet Vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızın onarımlarını en güvenli şekilde yapmaktayız ve eğer parça değiştirmemiz gerekirse, değiştirilen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Onurlu DTM

  Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, güler yüzlü ve deneyimli personeli ile siz değerli halkımıza hizmet vermektedir. Mağazamızda dayanıklılığı, çevre dostu teknolojileri ve şıklığıyla tüm tüketicilerin beğenisini kazanan Bosch ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Bosch kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla birleştirerek sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçlerde de sizlere olan desteğimizi sürdürerek fark yaratmaya çalışıyoruz. Bosch kalitesiyle tanışmak isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Vatansever ev aletleri

  irmamız 1994 yılında VATANSEVER ELEKTRİK MOTORLU ALETLER SAN.TİC.LTD. olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1998 yılında aynı iş kolunda artan iş hacmi ile beraber ürün yelpazesini genişleterek firma VATANSEVER EV ALETLERİ OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.'ye dönüşmüştür. Aynı yıl içerisinde metal şekillendirme ve işleme faaliyetlerine başlamış, bu kısmı plastik üretimden ayırarak ek iş yeri açmıştır. Firmamız plastik üretim bünyesinde, geniş makine parkuru ile her türlü plastik parça imalatı, küçük elektrikli ev aletleri imalatı yapmaktadır. Otomotiv sektöründe ise her tür binek araç için FAYDALI PATENT almaya hak kazanmış debriyaj balataları üretimini gerçekleştirmektedir. Metal şekillendirme ve kendi kalıp techizatları ile metal işleme faaliyeti de göstermektedir. VATANSEVER EV ALETLERİ OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. aynı zamanda Avrupa ülkelerine inşaat malzemeleri ihraç ederek ülkesini kalkındırmayı temel hedefleri arasına almıştır. VATANSEVER EV ALETLERİ - OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. olarak ürünlerimiz ile müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak ve güvenli ürünler kullanmalarını sağlamak amacıyla ileri teknoloji ile üretim yapmakta ve yüksek kalite anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Yenilikçi, gelişmeyi öncü hedef edinmiş yönetici ve elemanları ile firmamız; hızlı, kaliteli, estetik, fonksiyonel ve güvenli ürünler üretmek için üstün performansla çalışmaktadırlar. Daima daha iyi olmak için çaba göstermekte ve sürekli öğrenme, yenilenme eğilimi ile piyasadaki pazar payımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve markamıza olan güvenleri ile rekabet piyasasındaki zorlu adımları hızlı ancak sağlam ilerleyebilmek en büyük temennimizdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sunny Elektronik

  Yüksek teknolojiye sahip üretim tesisleri 110.000 metrekare kapalı alanda İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki en modern komponent yüzey montaj hatları, yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir. Ayrıca ülke genelinde 400’den fazla satış sonrası hizmet merkezi, ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti amacı ile hizmetlerini başarı ile yürütmektedir. İhracata verdiği önem ile tanınan Atmaca Elektronik A.Ş, 42 değişik ülkeye ürünlerini ihraç ederek büyük bir başarı yakalamıştır. Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik A.Ş. bünyesindeki AR-GE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler üretmekte ve geliştirmektedir. 84 inch’e kadar LED TV (2D3D FHDUHD Android Smart Non Smart Digital Uydu alıcılı TV)’ler ve Sunny Android Uydu Alıcıları bu yeniliklerin son örnekleridir. LED TV serilerimizde ekran boyutları; 19”,22“,23”,32”39”,40”42”,46”,48”,49”,50”,55”,60”,65” ve 84”’den oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arçelik Abdik Ticaret

  Arçelik Yetkili Satıcısı | Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi , Arçelik Bulaşık Makinesi ve Yüzlerce Arçelik Ürünü Satın Al | Arçelik Abdik Ticaret Arçelik, Arçelik Bayisi ,Arçelik Klima, Arçelik Fırın , Arçelik Buzdolabı , Arçelik Ankastre , Arçelik Bulaşık makinesi , Arçelik Çamaşır Makinesi , Arçelik mikrodalga fırın , Arçelik Yetkili Bayisi olan Abdik Ticaret online arçelik mağazasını sizin için açtı. Şimdi size uygun fiyatlarla online arçelik ürünlerini telefonla veya sitemizden satın alabilir, taksit yapabilir veya havale ile satın alabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Avrupa Bilişim

  Avrupa Bilişim | SAMSUNG Yetkili Satıcısı SAMSUNG Teknoloji Ürünlerini Modellerini ve Fiyatlarını bulabileceğiniz alışveriş mağazanız | Beyaz Eşya, Televizyonlar, Telefonlar ve Tabletler, Fotoğraf Makineleri, Aksesuarlar
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Allmode Bakırköy

  Allmode Home Style 1968 yılından beri halı, kilim, beyaz eşya, ev tekstili ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren ailenin tecrübelerinin sonucu olarak Kasım 2002’de kurulan Allmode Tekstil ve Ev Gereçleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ALLMODE tescilli markası ile günün moda trendlerine uygun halı, kilim, shaggy,ev tekstili, mobilya ve zemin aksesuarları üretimi, ithalatı ve ihracatı, toptan ve prekande satışını yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mitsubishi Klima

  İKLİM PLUS İklim Plus Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti. ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında hizmet vermek üzere 1994 yılında İstanbul’ da kurulmuş olup 21 yıllık sektörel deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İklim Plus, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, hızlı çözüm üreten, maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan bir kuruluştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin