Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Elektrik Malzemecileri Sektörü

Bu sektörde 25 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • TGT KABLO

  GT Kablo Donanımları San. ve Tic.Ltd.Şti. 2007 yılında Bursa’da kuruldu. Şirketimizde, müşteri ihtiyaç ve beklentileri gözetilerek tasarım, proje ve imalat olmak üzere; otomobil, traktör, beyaz eşya, kırmızı eşya sanayi alanında faaliyet gösterilmekte, güç ve sinyalizasyon tesisatları (Kablo Donanımları) üretilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İmas klima

  Hakkımızda: 1967 yılında kurulan ve uzun yıllardır ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren İMAS A.Ş. bugün imalat ve ticaret faaliyetlerine İzmir Pancar Organize Sanayi bölgesinde bulunan 16.000 m2’lik alanda devam etmektedir. Split-Çatı tipi klima cihazları, radyal-aksiyal fanlı açık/kapalı tip su soğutma kulesi, Fan Coil üniteleri, hava ve su soğutmalı monoblok/split/vinç/dik tip klima cihazları, klima santralleri, özel tip klima sistemleri, hassas kontrollü klima cihazları, chiller grupları, ısıtma apareyleri ve hücre imalatlarını yapmaktadır. Nicotra Gebhardt fanlar, Blue Box soğutma grupları, Arosio, Sporlan soğutucu akışkan kontrol elemanları, Copeland kompresörleri, chiller ve kompresör yedek parça ithalatını ve yurt genelinde satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir ve Eurovent Belgeli İMAS markalıfan coil ünitelerinin İtalya’da üretimini sağlayarak Türkiye’de satış – pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir. Bunların yanı sıra, beton santrallerinin istenilen ısı ve debide soğuk su verebilen chiller sistemleri imalat kalemlerine eklenmiştir. Özellik ile plastik sektöründe, proses soğutması konusunda uzmanlaşmış, müşteri ihtiyacına ve yerine göre özel dizaynlar yaparak chiller grupları, özel tip klima / soğutma / ısıtma cihazları imalatları konusunda başarılı olmuştur ve plastik/pvc fabrikaları, kimya-demir çelik, gıda sektörlerine girmeyi başarmıştır. İMAS A.Ş. TS-EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini yerine getirmekte olup OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sisteminin entegrasyonunu sağlamıştır. Tüm imalat kalemlerinin CE ve diğer kalite belgeleri mevcuttur. Türkiye genelinde 24 servis firması ile anlaşma sağlanarak yetkili servis ağını kurmuş ve ürünlerini İMAS güvencesi altına almıştır. Bugün İMAS Türkiye’de faaliyet alanında tanınan bir kuruluştur. Üçüncü nesil Muşkara’lar İMAS’ta aktif olarak çalışmaya başlamışlardır. Firma yarı profosyonel bir şekilde idare edilmektedir. (Türkiye’de klima ve chiller konularında yerli ve yabancı tüm kuruluşlar arasında ilk 10 içinde yer almaktadır.) Dördüncü nesil için hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Finansal açıdan kuvvetli, yeniliklere açık bir firma olarak yolunda devam etmektedir. İmalatını arttırarak yabancı firmalar ile ortaklık yapmayı hedeflemektedir. Web Sitelerimiz imasklima.com.tr fan-coil.com endustriyelklima.com sogutmakulesi.co sogutmagrubu.net sicakhavaapareyi.com nicotrafan.net
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Rezistans Bym

  Rezistans Bym Isı Rezistans Bursa | Rezistans Bym Isı Rezistans Bursa Rezistans, Bym Isı Rezistans, Endüstriyel Rezistanslar, Borulu Rezistans, Kelepçe Rezistans, Seramik Rezistans, Fişek Rezistans, Sıcak Yolluk Rezistansı, Endüstriyel Mutfak Rezistansı, Fırın Rezistansı, Endüstriyel Isıtıcılar BYM ISI ; standart ve özel tip endüstriyel rezistans üretimi ve satışı,elektrikli ısıtıcı,ısıtma-soğutma yedek parça ticareti ve endüstriyel tedarik hizmeti vermek üzere, rezistans sektöründeki üretim ve pazarlama bilgi birikimiyle kurularak Bursa'da faaliyetlerine başlamıştır. Plastik,ambalaj, kauçuk,makina,endüstriyel mutfak imalatçıları,otomotiv yan sanayi,otomotiv ana sanayi,kalıp imalatçıları,fırın makinası imalatçıları,gıda makinası imalatçıları,medikal cihaz imalatçıları,oteller,sanayi firmaları hitap ettiğimiz başlıca sektörlerdir.Sektörel çözüm ortaklarımız ile proje bazlı ısıtma soğutma sistemleri,özel sanayi fırınları hizmetleri verilmektedir. BYM ISI olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek firmamız için büyük önem arz etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Enerser Enerji

  Enerser Enerji Ltd.Şti. Enerserden alacağınız ürünlerle hem enerjinizi sürekli ve güvenli hale getirir, hem de Teknik Servis desteğimizle sorunsuz çalışmasını sağlarsınız. Enerser Enerji, sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip mühendis ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile 2008 yılından itibaren Enerser Enerji çatısı altında hizmet vermektedir. Henüz genç bir yapıya sahip olmasına rağmen, sektördeki tecrübesini, titizlik, kalite ve sorumluluk anlayışı ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir. Donanımlı teknik servisimizde, her marka ve model Güç Elektroniği ürününün (Kesintisiz Güç Kaynağı/UPS, Redresör, İnvertör, statik Regülatör, Akım Regülatörü v.s.) bakım onarımı yapılmaktadır. Bakım sözleşmeleri ile müşterilerimizin teknolojik sorunlarına anında akılcı ve kalıcı çözümler üretmekle birlikte, arıza risklerini de azaltmaktadır. Hedefimiz, Satış ve Servis ağımızı kaliteden asla ödün vermeden geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Volter

  Volter - Elektronik Kartlarınız Yanmasın! Volter ürünü sayesinde elektronik kartlarınızı koruyabilirsiniz. VOLTER HVP 220 V - FİŞ UYGULAMA: Prizlere takılmaktadır. MONTAJ: Prizlere takılarak kullanıldığından montaj gerektirmemektedir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 40 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, beyaz eşya, TV, bilgisayar, klima, kombi v.b. korunmasında kullanılır. VOLTER HVP 220V - G UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 50 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, 220 Volt tüm sistemlerde kullanılır. VOLTER HVP 220 V - G+ UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 50 A Üstü KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, 220 Volt olan tüm sistemlerde kullanılır. VOLTER HVP 380 V - S UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 380 V AKIM: 250 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, makine ve tali besleme panolarında, 380 Volt olan tüm sistemlerde kullanılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tasarım Elektrik

  Tasarım Elektrik İnşaat Taahhüt Tic. San. Ltd. Şti. Sanayi tesisleri, oteller fabrikalar ve toplu konut projeleriyle sektördeki yerini almış toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışıyla da Bursa ve çevre illere hizmetine devam etmektedir. Tasarım Elektrik bir tesisin O.G.noktasından başlayarak,projelendirilmesi kuvvetli akımtesisatları, zayıf akım tesisatları paratoner tesisi ve bütün montajları kapsayacak şekilde kaliteli ve ekonomik fiyata yapmayı taahhüt eder.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yurtsever Elektrik

  Yurtsever Elektrik – Elektrik Taahhüt Yurtsever Elektrik 1985 yılında, Taahhüt ve Malzeme Satış alanlarında ticari hayatına başlamıştır. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hem de vizyonunu genişleten firmamız tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işlerinin yapımına devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pardus Elektrik

  Pardus Elektrik Malzemeleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. - İzmir İzmir'de kurulmuş ve ana iştigal konusu aydınlatma ekipmanları olan firmamızın ana hedefi markalaşmak ve ŞAVK markasının bilinirliğini tüm Türkiye'de sağlamaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Merpa Pazarlama

  Merpa Pazarlama A.Ş Firmamız halen SIEMENS , PHILIPS , SCHNEİDER (Telemecanique, Merlin Gerin ,PKS kanal) ,LEGRAND,WEİDMÜLLER ,KARDEŞ ELEKTRİK gibi uluslar arası boyuttaki elektrik sektörünün dev imalatçı firmalarının Bursa bölgesi yetkili bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır.Aynı zamanda sanayi bölgesinde bulunan firmaların her türlü elektrik malzemesi ihtiyacını karşılamaktayız.Firmamız mağazamızda bulunan 4 kat halinde olan yüksek miktarda stok bulundurarak elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede malzeme stoğuna sahiptir. Firmamız çalışmakta olduğu imalatçı , satıcı ve müşterilerini bir aile olarak görmekte , ailemize katılmak isteyen her isteyene karşılıklı dürüstlük ilkesiyle kapılarını sonuna kadar açmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Huzur Elektrik

  Huzur Elektrik Ltd Şti. 1975 yılında,Bursa ve bölgesinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kuruluş amacımız;Elektrik sektöründe ülkemizde bilinen,güvenilen iyi bir tedarikçi olmak,çevresine ve ülkesine değer katmaktır. Huzur Elektrik Ltd.Şti;Kaliteli ürünleri hızlı ve zamanında teslimatla birlikte değerli müşterilerimize sunmak amacımızdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yüce Elektrik

  Elektrik Tesisatı, taahhüt, montaj, elektrik malzemeleri, avize çeşitleri satışımız ve montaj yapılmaktadır Toptan ve parakende satışımız mevcuttur. Elektrik tesisat projesi çizimi yapılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nilmak Elektrik

  Nilmak Elektrik | Bobinaj Malzemeleri Satışı Firmamız bobinaj malzemeleri, emaye bobin telleri, elektrik malzemeleri, Şarjlı matkap aküleri, kare fan çeşitleri satışını yapmaktadır. Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı İş Merkezi C Blok No:30 İzmit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin