Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Elektrik Malzemecileri Sektörü

Bu sektörde 25 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yüce Elektrik

  Elektrik Tesisatı, taahhüt, montaj, elektrik malzemeleri, avize çeşitleri satışımız ve montaj yapılmaktadır Toptan ve parakende satışımız mevcuttur. Elektrik tesisat projesi çizimi yapılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yalçın Elektrik

  Yalçın Elektirk 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Elektirk konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Proje, Danışmanlık, Malzeme Satış, Taahüt, Alçak Gelirim Tesisatı, Zayif Akım Tesisatı isini yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede dokum sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Yalçın Elektirk, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. İmes O.s.b Alanı İmes O.s.b Çarşısı No:19, 41455
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Demiriz Elektrik

  Demiriz Elektrik'in kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim, zaman içinde farklı sektörlerden müşteri portföyünün oluşmasını ve beraberinde bu müşterilerin talepleri doğrultusunda yeni imalatların yapılmasını sağlamıştır. Bu dönemde ark kaynak makinaları, akü şarj redresörleri ve punta kaynak makinaları üretimine de başlayan firmamız, 1999 yılında kurumsallaşarak Demiriz Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. unvanını almıştır. 1999 yılı Demiriz Elektrik'in gelişiminde yeniliklere imza attığı önemli bir tarihtir. Bu tarihte diğer kaynak makinalarının üretimiyle birlikte, diğer modellerin dış estetik ve iç yapısında önemli değişikliklere giderek, pratik, hızlı ve uzun ömürlü ürünlerinin tüketicinin beğenisine sunmuştur. 2008 yılının Mart ayında tesisat ve enerji kabloları, dahili telefon kabloları, kaynak kabloları, makaralı kablolar ve coaxial kablolar gibi çeşitli kabloların üretimine hızlı bir başlangıç yapan Demiriz, üretim yelpazesini daha da genişletmek istemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özer Elektrik Mühendislik

  Özer Elektrik Mühendislik 1987 Yılında Ünal ÖZER tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, Türkiye genelindeki tüm Sanayi tesisleri, Otel, Hastane, İş merkezi, AVM ve Sanayi sitelerinin, elektrik, proje, güç ve aydınlatma, otomasyon ve güvenlik sistemlerinin yapımı, kuruluş, proje ve bakım hizmetlerini vermektedir. Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Özer, ÖZER Elektrik Mühendislik’in kuruluşundan bu güne, müşteri odaklı, hizmet felsefesi ile hareket ederek, sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmiş ve kaliteden ödün vermeyerek, sertifikalı uzman kadrosu ile başarıya ulaşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nilmak Elektrik

  Nilmak Elektrik | Bobinaj Malzemeleri Satışı Firmamız bobinaj malzemeleri, emaye bobin telleri, elektrik malzemeleri, Şarjlı matkap aküleri, kare fan çeşitleri satışını yapmaktadır. Sanayi Mahallesi Kozalı Sokak Çarşı Yapı İş Merkezi C Blok No:30 İzmit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • TGT KABLO

  GT Kablo Donanımları San. ve Tic.Ltd.Şti. 2007 yılında Bursa’da kuruldu. Şirketimizde, müşteri ihtiyaç ve beklentileri gözetilerek tasarım, proje ve imalat olmak üzere; otomobil, traktör, beyaz eşya, kırmızı eşya sanayi alanında faaliyet gösterilmekte, güç ve sinyalizasyon tesisatları (Kablo Donanımları) üretilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Huzur Elektrik

  Huzur Elektrik Ltd Şti. 1975 yılında,Bursa ve bölgesinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kuruluş amacımız;Elektrik sektöründe ülkemizde bilinen,güvenilen iyi bir tedarikçi olmak,çevresine ve ülkesine değer katmaktır. Huzur Elektrik Ltd.Şti;Kaliteli ürünleri hızlı ve zamanında teslimatla birlikte değerli müşterilerimize sunmak amacımızdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Merpa Pazarlama

  Merpa Pazarlama A.Ş Firmamız halen SIEMENS , PHILIPS , SCHNEİDER (Telemecanique, Merlin Gerin ,PKS kanal) ,LEGRAND,WEİDMÜLLER ,KARDEŞ ELEKTRİK gibi uluslar arası boyuttaki elektrik sektörünün dev imalatçı firmalarının Bursa bölgesi yetkili bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır.Aynı zamanda sanayi bölgesinde bulunan firmaların her türlü elektrik malzemesi ihtiyacını karşılamaktayız.Firmamız mağazamızda bulunan 4 kat halinde olan yüksek miktarda stok bulundurarak elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede malzeme stoğuna sahiptir. Firmamız çalışmakta olduğu imalatçı , satıcı ve müşterilerini bir aile olarak görmekte , ailemize katılmak isteyen her isteyene karşılıklı dürüstlük ilkesiyle kapılarını sonuna kadar açmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pardus Elektrik

  Pardus Elektrik Malzemeleri İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. - İzmir İzmir'de kurulmuş ve ana iştigal konusu aydınlatma ekipmanları olan firmamızın ana hedefi markalaşmak ve ŞAVK markasının bilinirliğini tüm Türkiye'de sağlamaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yurtsever Elektrik

  Yurtsever Elektrik – Elektrik Taahhüt Yurtsever Elektrik 1985 yılında, Taahhüt ve Malzeme Satış alanlarında ticari hayatına başlamıştır. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hem de vizyonunu genişleten firmamız tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işlerinin yapımına devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tasarım Elektrik

  Tasarım Elektrik İnşaat Taahhüt Tic. San. Ltd. Şti. Sanayi tesisleri, oteller fabrikalar ve toplu konut projeleriyle sektördeki yerini almış toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışıyla da Bursa ve çevre illere hizmetine devam etmektedir. Tasarım Elektrik bir tesisin O.G.noktasından başlayarak,projelendirilmesi kuvvetli akımtesisatları, zayıf akım tesisatları paratoner tesisi ve bütün montajları kapsayacak şekilde kaliteli ve ekonomik fiyata yapmayı taahhüt eder.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Volter

  Volter - Elektronik Kartlarınız Yanmasın! Volter ürünü sayesinde elektronik kartlarınızı koruyabilirsiniz. VOLTER HVP 220 V - FİŞ UYGULAMA: Prizlere takılmaktadır. MONTAJ: Prizlere takılarak kullanıldığından montaj gerektirmemektedir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 40 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, beyaz eşya, TV, bilgisayar, klima, kombi v.b. korunmasında kullanılır. VOLTER HVP 220V - G UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 50 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, 220 Volt tüm sistemlerde kullanılır. VOLTER HVP 220 V - G+ UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 220 V AKIM: 50 A Üstü KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, 220 Volt olan tüm sistemlerde kullanılır. VOLTER HVP 380 V - S UYGULAMA: Tüm elektrik besleme panolarına uygulanır. MONTAJ: Raylı sistemdir. VOLTAJ: 380 V AKIM: 250 A KULLANIM ALANLARI: Konut ve işyerlerinde, sanayi ve endüstriyel tesislerde, makine ve tali besleme panolarında, 380 Volt olan tüm sistemlerde kullanılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin