Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Elektronik Malzemecileri Sektörü

Bu sektörde 10 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Mercan Elektronik

  Soundlink, Audiotec, Nexen ve Xentec Markası Türkiye Distribütörüyüz. Audiotec Deck Çevirci üretici firmasıyız. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Umut elektronik

  ucuz kasa,y eninesil, yazarkasa pos, yeninesil, pıdion kasa, sharp kasa, Satış ve Servis Hizmetleri umut elektronik mikrosaray,pıdion, teknokasa-sharp-pos yazar kasa servis ve satış Umut elektronik yazarkasa da inanılmaz fiatlar
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yiğit Elektronik

  Yiğit Elektronik yılların vermiş olduğu deneyim ve teknolojiyi yakından takip eden ekibiyle birlikte uydu cihazları, görüntü sistemleri, ses sistemleri, güvenlik sistemleri ve çok çeşitli elektronik malzeme ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Hızla gelişen teknolojiyi herkesin rahatlıkla takip etmesinin mümkün olmadığının bilincinde olan Yiğit Elektronik, elektronik ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra sizin için uygun çözümler konusunda da destek veriyor. Geniş Ürün Yelpazesi ve Uzman Ekibi ile Yiğit Elektronik Dijital uydu alıcısı çözümleri, çanak anten veya anten ayağı gibi ek materyalleri bir arada ürün yelpazesinde bulunduran firmamız ihtiyaçlarınızın hepsine tek bir yerden çözüm bulmanızı sağlıyor. Eviniz, işiniz, arabanız veya iş yeriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz farklı görüntü ve ses sistemlerini de ürün yelpazesinde bulunduran Yiğit Elektronik her alanda en kaliteli ürüne ve hizmete en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Ev sinema sistemlerinden mikserlere, stüdyo ekipmanlarından DJ ekipmanlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ses sitemini firmamızdan temin edebilirsiniz. Wattson, Jameson gibi dünyaca ünlü markalar ile yapmış olduğumuz partnerliklerle en kaliteli ve popüler ürünleri ayağınıza getiriyoruz. Yiğit Elektronik’in ürün yelpazesinde bulunan güvenlik sistemi ekipmanları ihtiyacınız olan güvenlik hizmetini üst düzey almanızı sağlıyor. Kamera kayıt cihazları ve güvenlik kamerası sistemleriyle istediğiniz her yerde güvenilir çözümler elde etmek firmamızdan alacağınız hizmetler ile çok kolay.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • AGS Elektronik

  AGS Elektronik 2000’li yıllarda Türkiye’nin lider Kesintisiz Güç Kaynakları markasında başlayan yolculuğumuzda pek çok deneyim elde ettik. Bu süreçte, Türkiye’nin dört bir yanından pek çok müşteriye teknik destek sağladık, yerli ve yabancı pek çok markaya ait ürünlerin kurulum, bakım ve cihaz servis kartlarının tamirini yaptık. İnvertör, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve Regülatör vs. yanı sıra, diğer marka ve modeller konusunda da teknik servis, bakım ve tamir sözleşmesi sunuyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dizgi Hattı

  2000’li yıllarda başlayan Elektronik alanındaki faaliyetlerimize bir yenisini ekliyerek Elektronik Kart Dizgisi ve Tht Dizgi yapmaya başladık.Bu süreçte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygun fiyat, yüksek kalite prensibini benimsiyoruz. 81 ilde bayiliğini yaptığımız AGS, Makelsan, Socomec, Sprinter ve Yuasa gibi markalar için aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz: -Bakım -Devreye Alma -Teknik Destek -Yedek Parça Sunduğumuz ürün grupları: -Bakımsız Aküler -Elektronik Kart Üretimi -Frekans Konvertörleri -Invertör Sistemleri -Voltaj Regülatörleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin