Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Döviz Büroları Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Aknur Döviz ve Altın

  1995 yılında Bursa'da faaliyetine başlayan firmamız halen faaliyetine Kapalıçarşı No.358'deki merkezinde devam etmektedir. Her türlü efektif alım ve satım hizmetlerini sunduğumuz firmamızda, müşterilerimizin döviz işlemlerini en uygun fiyatlarla ve mümkün olan en kısa sürede yapmalarını sağlamak için beş veznemizle 08.30 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Müşteriye hizmet anlayışımızın bir ürünü olarak hazırladığımız web sitemizde güncel kur bilgilerinin yanı sıra sıklıkla sorulan geçmiş tarihli kur bilgilerine de ulaşabilirsiniz Osmangazi Kapalı Çarşı Bursa Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Koza Uyum Döviz

  T.C. BAŞBAKANLIK HAZİNE VE DIŞ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI Yetkili müessese izin belgemizi. Uyum Döviz Ticaret A.Ş. olarak, kambiyo mevzuatının gerektirdiği şartları yerine getirmiş olduğumuzdan. 15 Ekim 1993 tarihinde, Banka ve Kambiyo Genel Müdürü Selçuk Demiral'ın iznini alarak faaliyetlerimize başladık. Kendine rakip olarak, her zaman piyasanın en büyük döviz ve altın şirketlerini seçen ve hedefi her zaman bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak olan Koza Uyum Döviz A.Ş. ve Acarlar Sarraf Kuyumculuk. Rekabetin gereklerini her zaman dürüst ve adil bir ortamda gerçekleştirir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kapalıçarşı Döviz

  Kapalıçarşı Döviz A.Ş 1993 yılında kurulmuştur. Merkez Şubemiz kapalıçarşıda faaliyet gösterdikten sonra 1997 yılında İstanbul Zeytinburnu ilçesine taşınıp burada faaliyet göstermeye başlamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin