Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Bitkisel Ürünler Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Vadi Buthan - Hurma Dünyası

  Vadi Buthan Hurma Bahçesi, yüksek besin değerinin yanında onlarca çeşidiyle meyveler arasında çok özel bir yere sahip olan, Efendimiz' den(s.a.v) bize bildirilen hadisler ve binlerce yıllık tarihi ile hak ettiği yerde bulunan hurmayı layıkıyla sizlere ulaştırabilmek ve kutsal topraklarda bu hizmeti en iyi şekilde icra edebilmek amacıyla kuruldu. Vadi Buthan Hurma bahçesi, Medine'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan işletmelerdendir. Yıl içinde yaklaşık 100.000 kişi tarafından dinlenme-sohbet-alışveriş amaçlı olarak ziyaret edilen bahçemiz kısa zamanda Hac ve Umre organizasyonlarının gözde mekanı olmuştur. Hacı ve umreciler için zem zem ve çeşitli hurma ürünleriyle yurt dışına kargo hizmeti de vermekte olan işletmemiz, sanal ortamda da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir. İşletmemizin kurucusu Zeki Yetim, Kocaeli'nin körfez ilçesinde doğdu. 1994 yılında Medine'ye gelen Yetim, 2008 yılında Vadi Buthan Hurma Bahçesi'ni hizmete açtı. Evli ve üç çocuk babasıdır. Kuba Mescidi Yanı Hicret Yolu Başı Medine SUUDİ ARABİSTAN
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Alemdar Zeytinyağı

  Yaklaşık bir asır önce zeytinyağı ve sabun üretimi yaparak sanayi alanında faaliyet göstermeye başladık. Alemdar Ailesi olarak, Alemdar Sabun Sanayi’nden Alemdar Kimya Endüstri’sine Alemdar Liman İşletmeleri’nden Alemdar Zeytinyağı Tesisleri’ne birçoğu ülkemizde alanında ilk olan sayısız tesis kurarak tattık bu mutluluğu. Cumhuriyet döneminden itibaren sanayileşme sürecinde yapmış olduğumuz başarılı yatırımlarla Türk Sanayi Sektörü’ne adımızı altın harflerle yazdırarak günümüz Türkiye’sinin sayılı sanayici aileleri arasına gireceğimize inancımız hep tamdı.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Deneyim Gıda

  Deneyim Gıda Ltd.Şti | Öğüt Bakliyat Çeşitleri | Öğüt Un| Öğüt Fasulye | Öğüt Nohut | Öğüt Mercimek | Toptan Bakliyat Ürünleri | Sek | Tamek | Meyva suları | Kuru gıda ürünleri | yağ Çeşitleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Vegan Sertifikası

  V-Mark, dünyanın önde gelen vegan sertifikasyon kuruluşudur. V-Mark vegan sertifikası, vegan güvencesi için bir referans noktasıdır. Vegan tüketicinin yaşam tarzına uygun, hayvansal içerik barındırmayan ürünleri bir bakışta güvenle seçebilmesini sağlar. V-Mark, vegan ve vejetaryen konularında işletmelerin ürün kalitesini arttırmak ve uluslarası ticarette olası ticari risklerini önlemek amacı ile faaliyet göstermektedir. Vegan ve Vejetaryen ürünler söz konusu olduğunda, her sektörden ve her boyutta işletmeler için ürün değerlendirme hizmetleri vermekte ve sertifikalandırmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin