Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kuruyemiş Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • GÜN GIDA ~ GÜNBAK

  Temelleri 1964 yılında ALİ GÜN ve VELİ GÜN kardeşler tarafından atılan ve günümüze kadar gelen aile şirketimiz 1997 yılına kadar gıda toptancılıgı yapmıştır. Daha sonra kendi markası olan GÜNBAK ile küpşeker üretim tesisi kurmus ve şu an günümüzün en madern üretim tesislerinden biri haline gelmiştir.Küp şeker ile beraber talepler doğrultusunda paketleme tesisi kuran firmamız tozşeker ve bakliyat ı değişik ebat ve gıramajlarda paketlemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Antik Kuruyemiş

  Antik Kuruyemiş sektöründe 10 yıllık bir tecrübenin ardından 2009 yılında bir aile şirketi olarak 2 kardeş tarafından kurulmuştur. Eminönü ve Bayrampaşa’da siz müşterilerimize zengin ürün yelpazesi, cazip fiyatlarla hizmet vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tuğba Kuruyemiş

  Şirketimiz 1 Aralık 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş ve kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır. Tuğba Kuruyemiş olarak tüm ürünlerimizi Aydında bulunan 35000 M2 kapalı alana sahip fabrikamızda yaklaşık 350 kişi ile üretmekteyiz. Ürettiğimiz kuruyemiş, lokum, draje, incir, kahve ve baharat çeşitlerini Aydın, Nazilli, Kuşadası, Söke, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Bandırma, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Muğla, Denizli, İzmir, Ankara, Afyon, Marmaris, Bursa, ve İstanbul illerinde bulunan 56 mağazamızla müşterilerimize sunmaktayız. Tuğba Kuruyemiş olarak bugüne kadar çeşitli il ve ilçelerde 55 mağaza açtık ve bunların tamamın da oldukça yoğun bir müşteri talebi ve memnuniyeti ile karşı karşıya kaldık. Mağazalarımıza ait adres, telefon ve diğer bilgilere ulaşmak için şubelerimiz sayfamızı kullanabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin