Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3150
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Pastahane Sektörü

Bu sektörde 52 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Hoşgör Pastahaneleri

  İNCİ UNLU MAMÜLLER ŞİRKETİ olarak hedefimiz, mutlak müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet verdiğimiz tüm şubelerimizde müdavimler yaratmak, ürünlerimizin vazgeçilmez lezzetlerini kusursuz hizmet anlayışımızla sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için belirlediğimiz kalite politikamız ; Müşteri odaklı çalışma prensibi dahilinde , müşterilerimizin tüm istek ve beklentilerinin üzerinde ürün çeşitlerini arttırmak, servislerimizle kendilerinin “özel bireyler” olduklarını hissettirecek sunumlar yapmak, İnci Unlu Mamuller firmasına ait lezzetleri oluşturmak, damak tadı kadar görsel anlamda da ürünlerimizi desteklemek, Ürün ve hizmet kalitemizde bizimle birlikte aynı bilinci taşıyan tedarikçilerle çalışmak, satın alması yapılan malzemelerin tanımlanan kalite özelliklerine sahip olmalarını temin etmek, Unlu mamullerde tüketicinin aklına gelen ilk firma olmak, müşteri portföyümüzü sürekli arttırarak yeni şubelerin açılması ile daha fazla müşteriye ürün/hizmet sunabilmek, Hijyen ve sanitasyon kurallarını gerekli görülen her noktada uygulamak, Çalışan tüm personelin sorumlulukları dahilinde eğitim almalarını sağlamak, ihtiyaç duyulan kaynakları tahsis etmek, İnci Unlu Mamuller ailesinde yer alan tüm personelin takım ruhu ile hareket etmelerini sağlayacak yöntemleri geliştirmek, belirlenen hedeflere ulaşma yolunda birlikte hareket etmelerini sağlamak, Kalite anlayışını firma geleneği olarak sürdürmek, kalite yönetim sisteminin sistemin etkin ve dinamik bir yapı içinde sürekli gelişimini takip etmek.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ZEYNEL MUHALLEBİCİSİ

  Cumhuriyet tarihimizden bir lezzet; Zeynel Bir asra yakındır, ağızlarımızı tatlandıran Zeynel Muhallebicisi, değerinden hiçbir şey kaybetmeyen bir marka olarak günümüze gelmiştir. Sandaldan kıyıya Zeynel Muhallebicisi, Cumhuriyet tarihinin kök salmış geleneksel sütlü tatlıları ve dondurmaları ile, vazgeçilmeyen bir lezzet olmuştur. Yugoslavya’dan ağabeyi ile henüz 7 yaşında iken İstanbul’a göç eden Zeynel Bölükbaşı’nın evde elle çevirme usulü yaptığı dondurmalar kısa sürede yalı sakinleri arasında tutkuya dönüştüğünde yıl 1925’tir. Zaman içinde sandaldan kıyıya çıkmış ve 1948 yılında İstinye - Emirgan Caddesi’nde ilk Zeynel Muhallebicisi açılmıştır. Ankaralıların özlemi ise 1996 yılında Tunus Caddesi’nde açılan şube ile sonlanmıştır. Gördüğü yüksek beğeni ile hızla şube sayısı artmıştır. Gelişimini yükselen bir eğri ile sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tarihi Yeniköy Börekçisi

  Mamullerimiz günlük olarak taş fırında odun ateşiyle pişirilmektedir. Ürünler, bu pişirme özelliği ve kullanılan ham maddelerin kalitesi neticesinde hava almadan muhafaza edildiğinde çok uzun süre ilk günkü lezzeti ve gevrekliği bozulmadan dayanmaktadır; hiç bir kimyasal koruyucu madde içermemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • PST Pastacılık Gıda San

  1987 yılında kurulan Krater firması pastacılık ürünleri sektöründeki öncülüğü ile profesyonellerle birlikte Türk pastacılığının geleceğine yön vermeye başlamış ve yarattığı trendlerle bunu her zaman devam ettirmektedir. Günümüzde pastacılık sektörü, yeni ürünleri ve üretim teknolojisiyle, yeniliklerle dolu yaratıcı bir meslek halini almıştır. Pastacılık sektörü için kalite ve çeşitliliği birleştiren ürün portföyüyle ve geleceğe yönelik çalışmalarıyla sektörün öncülerinden Krater, her zaman olduğu gibi pastacıların en büyük destekçilerinden biri olarak ustalarımızın yanında olmaya devam edecektir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Polen Gıda

  997 yılında kurulan Polen Gıda, un geliştirici, ekmekçilik ve pastacılık ürünleri konusunda uzmanlaşmış, sektöründe öncü firmalardan biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine sağladığı yüksek kalite ve hızlı hizmeti ile pastacılık ve ekmekçilik sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen Polen Gıda, Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da 50’den fazla ülkeye ürünlerini ulaştırarak Türkiye’yi temsil etmektedir. Dünya genelindeki yaygın bayi aği ile ekmekçilik ve pastacılık ürünlerini pastane, hotel ve restoranlara sunarken, un geliştiricilerini uzman teknik satış kadrosu ile un üreticilerine ulaştırmaktadır. Polen Gıda, bünyesinde bulundurduğu tamamı Gıda Mühendisi deneyimli satış ve teknik destek ekibiyle müşterilerine her konuda yardımcı olmakta ve tecrübelerini paylaşmaktadır. İstanbul Esenyurt’ta bulunan 13,000 m2’lik kapalı alanda üretim yapan Polen Gıda, uzman AR-GE ekibiyle sürekli yeni ürünler geliştirmekte ve tüketicilere özel çözümler sunmaktadır. Sürekli geliştirdiği teknik altyapısı ve yetkin personeliyle müşterilerine sunduğu teknik desteğin yanında, AR-GE ve demo merkezinde düzenlediği seminerler, eğitimler ve uygulama çalışmalarıyla bilgi birikimini üreticilere ulaştırmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Elit Pastaneleri

  Sunulan Ürünler ve Hizmetler: Kahvaltı Menüsü-Yaş Pastalar-Tatlılar-Unlu Mamülleri-Kek ve Çörekler Poğaça ve Börekler - Tatlı ve Tuzlu Kurαbiyeler - Gevrekler - Adet Ürünler Çikolata ve Şekerlemeler - Dondurma Çeşitleri - İçecekler Düğün -Nişan -Doğum Günü Pastaları Esenyurt Tabela Durağı İncirtepe Mahallesi. Hürriyet Cd 34520
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilek Pastanesi

  Dilek Pastanesi, Cafe Restaurant - Dilek Pastaneleri | www.dilek.com.tr Pasta, Düğün Pastası, Doğum günü Pastası, Çikolatalı Pasta, Tatlı, Çikolata, Sütlü Tatlılar, Cheesecake, Çilekli pasta, Kurabiye, Kahve, Cafe, Dilek Cafe, Dilek Pastanesi, Dilek Restaurant
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Acemoğlu Baklava

  Mithat Acemoğlu,acem oğlu baklava,acemoğlu baklava,acem oğlu tatlı,şam tatlısı,acem kral, Ankara dürümü, çevizli bülbül, fıstıklı dürüm, sarı burma, kuru baklava, Halep şöbiyeti, Halep burma kadayıf, gelin bohçası, dilber dudağı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yağcıoğlu Pastaneleri

  Yağcıoğlu Pastaneleri Üçüncü kuşak olarak, 1969 yılında ekmek imalatı ile başlayan İstanbul’da devam eden aile mesleğimizi devam ettirdiğimiz için gururluyuz. Aile büyüklerimizden edindiğimiz deneyim ve özgüvenle yolumuza devam ederken kaliteden ödün vermeden gıda sektörünün gerektirdiği tüm titizliği göstererek yenilikçi atılımlarımızı sürdürmekteyiz. Hürriyet Cd No:12 Cennet Mh., 34500 Küçükçekmece / İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Merhaba Pastanesi

  Merhaba; 80 yılı aşkın sektör birikimi ve yüzleri gülümseten tatlara odaklanma heyecanı ile ülke çapında kendi alanında en çok bilinen üç firma arasında yer alma vizyonu ile yolculuğuna emin adımlarla devam ediyor. Bebek Pastaları Çocuk Pastaları Yetişkin Pastaları Nişan Pastaları Düğün Pastaları Özel Gün Pastaları Resimli Pastalar Günlük Pastalar
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilek Pastanesi Bakırköy

  Dilek Pastanesi Bakırköy Dilek Pastanesi,Cafe Restaurant - Dilek Pastaneleri | www.dilek.com.tr Pasta, Düğün Pastası, Doğum günü Pastası, Çikolatalı Pasta, Tatlı, Çikolata, Sütlü Tatlılar, Cheesecake, Çilekli pasta, Kurabiye, Kahve, Cafe, Dilek Cafe, Dilek Pastanesi, Dilek Restaurant 1957’de yolculuğuna bir Dilek’le başlayan, bugün ise İstanbul’un 25 seçkin noktasında hizmet vermeye devam eden Dilek, Türkiye’de Pastane, Cafe ve Restaurant konseptini bir arada uygulayan ilk firmadır. Sağlam adımlarla büyümeye devam eden Dilek, rahat ve konforlu mekanları ve geniş ürün yelpazesi ile günümüzde İstanbul’un tercih edilen ve aranılan bir markası olmuştur. Geleneksel ve modern lezzetlerin buluşma noktası Yüzlerce pasta, unlu mamul, sütlü tatlı ve baklava çeşitleri ile sektörde yer alan Dilek, yenilikçi menüleri ile haftanın her günü 07.00 ile 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Restaurant gurubuyla da dikkatleri üzerine çeken Dilek, geleneksel lezzetlerin yanı sıra dünya mutfaklarından sevilen tatları misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pastane, Cafe ve Restaurant konseptiyle geniş kesimlere hitap eden Dilek, hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktası oluyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilek Pastanesi Acıbadem

  Dilek Pastanesi Acıbadem Dilek Pastanesi,Cafe Restaurant - Dilek Pastaneleri | www.dilek.com.tr Pasta, Düğün Pastası, Doğum günü Pastası, Çikolatalı Pasta, Tatlı, Çikolata, Sütlü Tatlılar, Cheesecake, Çilekli pasta, Kurabiye, Kahve, Cafe, Dilek Cafe, Dilek Pastanesi, Dilek Restaurant 1957’de yolculuğuna bir Dilek’le başlayan, bugün ise İstanbul’un 25 seçkin noktasında hizmet vermeye devam eden Dilek, Türkiye’de Pastane, Cafe ve Restaurant konseptini bir arada uygulayan ilk firmadır. Sağlam adımlarla büyümeye devam eden Dilek, rahat ve konforlu mekanları ve geniş ürün yelpazesi ile günümüzde İstanbul’un tercih edilen ve aranılan bir markası olmuştur. Geleneksel ve modern lezzetlerin buluşma noktası Yüzlerce pasta, unlu mamul, sütlü tatlı ve baklava çeşitleri ile sektörde yer alan Dilek, yenilikçi menüleri ile haftanın her günü 07.00 ile 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Restaurant gurubuyla da dikkatleri üzerine çeken Dilek, geleneksel lezzetlerin yanı sıra dünya mutfaklarından sevilen tatları misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pastane, Cafe ve Restaurant konseptiyle geniş kesimlere hitap eden Dilek, hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktası oluyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilek Pastanesi Avcılar

  Dilek Pastanesi Avcılar Dilek Pastanesi,Cafe Restaurant - Dilek Pastaneleri | www.dilek.com.tr Pasta, Düğün Pastası, Doğum günü Pastası, Çikolatalı Pasta, Tatlı, Çikolata, Sütlü Tatlılar, Cheesecake, Çilekli pasta, Kurabiye, Kahve, Cafe, Dilek Cafe, Dilek Pastanesi, Dilek Restaurant 1957’de yolculuğuna bir Dilek’le başlayan, bugün ise İstanbul’un 25 seçkin noktasında hizmet vermeye devam eden Dilek, Türkiye’de Pastane, Cafe ve Restaurant konseptini bir arada uygulayan ilk firmadır. Sağlam adımlarla büyümeye devam eden Dilek, rahat ve konforlu mekanları ve geniş ürün yelpazesi ile günümüzde İstanbul’un tercih edilen ve aranılan bir markası olmuştur. Geleneksel ve modern lezzetlerin buluşma noktası Yüzlerce pasta, unlu mamul, sütlü tatlı ve baklava çeşitleri ile sektörde yer alan Dilek, yenilikçi menüleri ile haftanın her günü 07.00 ile 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor. Restaurant gurubuyla da dikkatleri üzerine çeken Dilek, geleneksel lezzetlerin yanı sıra dünya mutfaklarından sevilen tatları misafirlerinin beğenisine sunuyor. Pastane, Cafe ve Restaurant konseptiyle geniş kesimlere hitap eden Dilek, hayattan keyif almayı bilenlerin tercih noktası oluyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin