Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Alt Sektörler
Kategori'ye Ait Firmalar
 • Ethica

  Ethica Sağlık Grubu | Ethica Saç ekimi, medikal estetik ve plastik cerrahi gibi alanlarda yüksek standartlarda hizmet veren Estethica hastaneleri’nin resmi web sitesidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dr. Başar Akman Psikiyatrist

  Dr. Başar Akman Psikiyatrist - Psikoterapist Dr. Başar Akman Psikiyatrist Psikoterapist Zuhuratbaba Mahallesi, Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, Şenyuva Sokak, Zeylan 1 Apt, No:2/1, Daire:6 Bakırköy/İstanbul 1997 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim-Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 2006-2011 yılları arasında hem hastanede, hem de kendi kişisel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürdü. Sağlık Bakanlığı ‘nın Tam Gün Çalışma Koşulları ile ilgili kararnamesi nedeniyle, 24.10.2011 tarihinde hastanedeki görevinden ayrıldı. 2011 yılından itibaren sadece kendi muayenehanesinde serbest olarak çalışmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özge Optik Bakırköy

  Özge Optik - Multifokal Gözlük ve Cam Merkezi (Progresif Gözlük ve Cam) - Bakırköy Şubesi Özge Optik 2002 yılında İstanbul Bakırköy İncirli'de hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana mağazamız önceliğini tüm müşterilerine kaliteli ve güleryüzlü hizmeti vazgeçilmez değer olarak belirlemiştir. Tüm gözlük ihtiyaçlarınız deneyimli kadromuz sayesinde özenle hazırlanmaktadır. Geçen yıllar içerisinde binlerce müşterimizin memnuniyetle mağazamızdan ayrılması bizim en büyük gücümüzdür. Bu yıl içinde yaptığımız yenileme ile siz değerli müşterilerimize her geçen gün en iyi hizmeti verme sevdamız artarak devam edecektir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Süsen Güzellik Salonu

  Süsen Güzellik Salonu Süsen Güzellik Merkezi, güzellik sektörünü kişisel bakımınıza yönelik bir ihtiyaç olarak algılamaktadır. Burası aynı zamanda çoğu misafirlerimiz için sosyal aktivite alanıdır. İşte tüm bu sebeplerden dolayı bilimsel olarak güvenilir olmanın yanında güler yüzlü hizmet anlayışı ilkeleri ile çalışmaktayız. Daha iyiye ulaşabilmek için sizlerin görüşlerine değer veriyoruz. Biz yüzünüzdeki bir tebessüm için çalışıyor ve bu gülüşün hiçbir şey ile ölçülemeyeceğine inanıyoruz. SON SİSTEM LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİNİ KOŞULSUZ HİJYEN,SONUÇ ODAKLI HİZMET VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞI İLE MİSAFİRLERİNE SUNAN Süsen GÜZELLİK MERKEZİ Steril ortam, uzman kadro, bakım adına her şeyi tek elden bulabileceğiniz bir hizmet anlayışı ile kişisel bakım merkezimizde, sıcacık kahvenizi yudumlarken, sizlere özel sunacağımız hizmet ve fiyatlarla güzelleşmenizi sağlıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Benek Veterinerlik

  Benek Veterinerlik, Köpek Sağlığı, Köpek Irkları, Kedi Sağlığı, Kedi Irkları, Kuş Sağlığı, Egzotik Hayvan Sağlığı, Kedi - Köpek ile Seyehat, Zoonoz Hastalıklar Klnik Hizmetleri Muayene ve Tedavi Koruyucu Hekimlik Cerrahi Operasyonlar Jinekolojik Operasyonlar Laboratuvar Hizmetleri Görüntüleme Tetkikleri Acil Servis Geriatri Diş Sağlığı Mikroçip Kuduz Antikor Testi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pera Medikal

  Pera Medikal, tıbbi diagnostik ve gıda analizi alanında Türkiye’nin önde gelen ithalatçı ve mümessil firmalarından biridir. Tıbbi diagnostik ürün aralığı herhangi bir hastane laboratuarının gerek cihaz, gerekse reaktif bazında ihtiyaç duyabileceği her şeyi hemen hemen tümüyle karşılayabilecek çeşitlilikte ve uygunluktadır. Firmamız bugün, uluslararası pazarda kendi alanında yetkin ve saygın bir yer edinmiş 20 civarında üretici firmanın Türkiye temsilcisidir. Bunlar arasında Bio-Tek Instruments (Amerika), Diagnostic Grifols (İspanya), Tokyo Boeki (Japonya) firmaları sayılabilir. Ziraat ve gıda analizi alanında Tepnel Biosystems (İngiltere), Agdia Inc. (Amerika) ve Anda Biologicals (Fransa) firmalarını temsil etmekte ve Bio-Tek Instruments firmasının ELISA alanındaki cihazlarıyla birlikte bu pazar bölümüne uygun çözümler sunmaktadır. Firmamız bugün 50'ye yakın personeli ve 15’in üzerinde bayi ağı ile müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir. Agregasyon, Allerji. Antijen Tespit. Biyokimya, Brucella CAPT, CLIA, Eksternal, Kalite Kontrol, Elektroforez, Elektrolit, Elisa, Gıda/Yem, Hücre Kültürü, IFA, Immunblot, Immünohematoloji, İlaç Düzeyleri, Kan Gazı, Kan Grubu, Kan Sayım, Kart Test, Koagülasyon, Moleküler Biyoloji, Nefelometre, Otomatik Hücre Kültür Sistemi, Seroloji, Spesifik Hormon Analizörü, Spesifik Ürünler, Uyuşturucu Tespit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doruk Mora Terapi

  Bakırköy Doruk Mora Terapi Merkezi Ne kadar tiryaki olursanız olun Mora Biorezonans ile sizde sigarayı bırakabilirsiniz! Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimi aldıktan sonra, aynı yerde uzmanlığını alan Bahattin Uçar, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Beyin ve Sinir cerrahisi bölümünde uzun yıllar çalıştıktan sonra, meslekte 25 yılını doldurarak ayrılmış olup, halen Bakırköy de ki muaynehanesinden özel hekim olarak hizmet vermektedir. Sigara bırakmayı sosyal sorumluluk projesi gibi gören Bahattin Uçar’ın da branşı olan beyin ve sinir cerrahisi ile ilgili hastalıklarda da sigaranın ana nedenlerden biri olması sebebi ile, daha sağlıklı bir toplum adına, olabildiğince geniş bir kitleye hitap ederek insanların bu zararlı maddeden kurtulmasını hedefliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fixplant Türkiye Distribütörü

  Fixplant Türkiye Distribütörü. Hiçbir ürün Fixplant'tan daha fazlasını vaad edemez. 30 Saniyede Saç ekimi, Amerikadan Sonra Şimdi Türkiyede. Türkiyenin Her Yerine Kapıda Ödeme Kolaylığı. Fixplantı tüm enerji ve becerimizin odak noktası haline getirmiş bulunuyoruz. Bütün tecrübemizi ve araştırma kaynaklarımızı dünyadaki kadınların ve erkeklerin tüm farklılıklarını göz önüne alarak kendilerini iyi hissetmeleri için çalışmaya kullanıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • GAES işitme cihazları

  GAES işitme cihazları - işitme cihazı fiyatları - en iyi işitme cihazı - işitme kaybı - duyamıyorum GAES Solidaria Bu, işitme yardımı cihazına ihtiyaç duyan ve bunları edinmek için gerekli ekonomik imkanları bulunmayan kişilere yardımcı olmak için düzenlenmiş olan bir programdır. GAES Solidaria yardım programı bünyesinde, çocuklara öncelik verilmektedir, zira çocukların tüm yeteneklerinin tam olarak gelişmesi için iyi bir işitme duyusu kaçınılmaz öneme sahiptir. GAES Solidaria Türkiye ise kurulduğundan bu güne çoğunluğu çocuk olmak üzere ekonomik imkanı bulunmayan 1500 ü aşkın kişinin işitme kaybına çözüm olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DermArt Bakırköy

  Lazer Epilasyon | DermArt Bakırköy Lazer epilasyon - istenmeyen tüylerden ✓sağlıklı ✓hızlı ✓etkili bir şekilde kurtulmayı sağlayan medikal bir yöntemdir ➔ www.dermart.com.tr ✆212 660 32 32 Lazer epilasyon, kozmetik dermatoloji ve dermatolojik lazer tedavileri konularını genel olarak ele alan bu site, dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş tarafından çalışmakta olduğu sağlık kuruluşuna başvuran hastaları ve ziyaretçilerini işlemler ve kavramlarla ilgili bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve gerektiğinde referans olarak geriye dönük kullanılması amacıyla hazırlanmıştır.Kişiye özel değerlendirme, teşhis ve tedavi için mutlaka bir uzman doktora başvurulmalı, her türlü işlemde Sağlık Bakanlığı Yönergeleri’nde belirtildiği gibi CE (Avrupa Birliği) onaylı cihazların ve yine Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış ürünlerin kullanıldığından emin olunmalıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Venere Medikal

  Venere Medikal - Anubis Barcelona, Mezoterapi, Cilt Bakım, Vücud Bakım Venere Medikal | Cilt ve saç Mezoterapi, saç mezoterapisi, dermapen ile cilt yenileme, cilt yenileme, dermapen hizmetinizde sizlerle Hizmetlerimizde bilim, gelişim ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Profesyonel eğitim, satış pazarlama, teknik ve yönetim kadromuz ile; poliklinikler, hastanelerin estetik bölümleri, sağlık kulüpleri, spa, welness center, thalassotheraphy, güzellik enstitüleri gibi sektördeki tüm hizmet kuruluşlarının ürün, eğitim ve danışmanlık alanında hizmetinizdeyiz. Alanımızda lider yapısı ile ürünlerimizi en geniş yelpazede tutmayı hedefliyor ve 200den fazla ANUBİS ürün çeşidiyle hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin yenilikçi oluşu, satış noktalarımızı seçerken gösterdiğimiz titizlik ile güzellik ve mükemmelliğe sahip olmak isteyenlerin daimi markası oluyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Melek Okçuluk

  Melek Okçuluk, ok, yay, arbalet, sadak, tirkeş, ok ucu, avcılık malzemeleri, hedef, nişangah, güvenlik ağı, angel archery, okçuluk eğitimi, ok eğitimi, yay eğitimi, ok atışı, ok atış, ok atış yeri, okçuluk
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güven Taş Kırma Merkezi

  Güven Taş Kırma Merkezi Eswl Tedavisi; genel olarak böbrek ve idrar yolu taşlarının tedavisi konusunda hizmet veren Üroloji ve Dal Merkezidir. Böbrek Taşı Belirtileri Taş hastalığında görülen ağrı en sık rastlanan belirtidir. Böbrek ağrısının şiddeti bazı kişilerde belli belirsiz bir sızlama şeklinde görülürken bazılarında son derece şiddetli, kıvrandırıcı ve hastaneye yatmayı gerektirecek yoğunluğa kadar ulaşabilir. Böbrek taşı hastalığında tek belirti ağrı değil. İdrarda kanama, bulantı, kusma, idrar yaparken acı-yanma, ve idrar sıkışıklığı hissi de hastalarda görülüyor. İlginç olarak belirti vermeyen böbrek taşlarına da rastlanıyor. Bu taşlar ancak kontrol sırasında ya da başka amaçla çekilmiş filmlerde tesadüfen saptanıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Şamed Bakırköy

  Şamed Bakırköy Güzellik Merkez Polikliniği - Cilt Tedavileri, Uzman, Doktor, Zayıflama, Estetik, Ozon Tedavisi, Epilasyon, Lazer 18 yıldan beri her gelişmeyi yakından takip etmekte ve en son teknolojileri bünyesine katan Şamed, gözyaşıyla gelen binlerce hastasını, güler yüzle
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ENT Tıp Merkezi

  ENT Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezi Bakırköy İstanbul | 444 4 368 Kulak Burun Boğaz, Ses, Uyku, Apne, Baş Dönmesi ve İşitme Bozuklukları, Estetik Cerrahi, Nöroloji ve Diş Hastalıkları Üniteleri ile Bakırköy'de 25 yıldır hizmet vermektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İDİS

  İDİS - İdea İşitme Sistemleri San. ve Tic. A.Ş, 2001 yılında kurulmuş, işitme kayıplı bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak için kapsamlı çözümler üreten, Türkiye'nin ilk ve en büyük işitme merkezi zinciridir. Güçlü zincirimize yeni halkalar ekleyerek, hizmet ağımızı genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Anadolu Hastanesi

  Anadolu Hastanesi | Sağlığınız İçin Çalışıyoruz Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi Ortopedi ve Travmatoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulak – Burun – Boğaz Genel Cerrahi Kalp ve Damar Cerrahisi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Nöroloji Üroloji İç Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıklar Radyoloji Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Biyokimya Laboratuvarı Ağız ve Diş Sağlığı Acil Servis
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin