Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Haşere İlaçlama Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Mert İlaçlama

  Saygınlığı ve statüsü giderek yükselmekte olan Mert Pest Kontrol, tecrübeli personeli ve yılların getirdiği bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Mert Pest Kontrol güvenli, kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Mert İlaçlama ekonomik ilaçlama tekniklerini eğitimli, deneyimli işçilik ve kaliteli malzeme ile birleştirmiş ve kaliteli ilaçlama yapan bir ilaçlama şirketidir. 27.01.2005 tarih ve 25709 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” çerçevesinde, gıda üretimi yapan işletmelere Pest Vektor kontrolü yapılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İs Çev - İlaçlama Servisi

  Telefon:+90 212 424 64 34 Fax:0216 427 40 58 Ev ilaçlama sektöründe 2001 yılından itibaren profesyonel olarak hizmet vermeye başlayan ilaçlama firmamız uygulama esnasında WHO (Dünya Sağlık Örgütü)standartlarına uygun olarak hizmet vermekle beraber, ilaçlama ekipmanlarında ki yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek günümüz şartlarına uyum göstermiştir. Ev ilaçlama esnasında çevresine duyarlı ve de oldukça gelişmiş bir hizmet anlayışa sahip olan, sadece haşereleri ve zararlıları imha eden değil, aynı zamanda çevre ve insan sağlığını daima ön planda tutan ve ilaçlama uygulamalarını buna paralel olarak yapan bir firmayız. Kuruluşumuzdan itibaren birlikte çalıştığımız kişiler ve de çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliğimizi devam ettirmek amacı ile tüm gücümüzle çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlerin evlerinizde sağlıklı ve haşeresiz mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz için çağdaş, kaliteli, güvenilir ilaçlama hizmetini en ekonomik koşullarla sunmayı kendine temel bir prensip, vazgeçilmez bir ilke haline getirmiştir. Her türlü ev ilaçlama sorunlarınız karşısında tıpkı geçmiş yıllarda da olduğu gibi çağa yaraşır, profesyonel ekipler, ekipmanlar ve de konusunda eğitimli güler yüzlü personellerimizle bu günde daima yanınızdayız
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Açı Servis Gurup İlaçlama

  Açı Servis Gurup İlaçlama şirketi kurulduğu günden bugüne ilaçlama sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Çevreye duyarlılığına önem veren, sektör içerisinde sürekli gelişen firmamız en son teknolojiden yararlanarak hizmet vermektedir. Bizi tercih eden kişiler, kurumlar, kuruluşlar ve personellerimiz, açısından güvenilirliğimizi devam ettirmek firmamız için ön koşuldur. Açı Servis Gurup ilaçlama şirketi olarak size sağlıklı, kaliteli ve ekonomik ilaçlama garanti ediyoruz . Biz öncelikle insan sağlığına önem veriyoruz. Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama , kene ilaçlama , fare ilaçlama , pire ilaçlama hizmetlerimizde en teknolojik ürün ve cihazları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ,Sağlık Bakanlığı , TSE , mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış koku,leke ve iz bırakmayan ilaçlardır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • PELİN İLAÇLAMA

  PELİN İLAÇLAMA olarak, 10 yılı aşkın tecrübemizle, Halk Sağlığı alanında kokusuz, leke bırakmayan, insan sağlığını tehdit etmeyen ilaçlarla haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Firmamız kurumsal ilaçlama şirketi olarak tüm çalışmalarında üst düzeyde disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimleri hizmetlerine birebir yansıtmaktadır. Körfez ve Gebze’de bulunan şubelerimizle tüm Kocaeli’nde şikâyetlerinizi anında değerlendirmektedir. Hizmette kaliteyi prensip olarak belirleyen firmamız, çalışmalarında insan sağlığı ve çevreyi ön planda tutmaktadır. Bağımsız akredite firmaların gözetiminde gerekli çalışmalar yapılarak ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikaları almaya hak kazanılmıştır. Pelin İlaçlama olarak sizlere sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz ise; Pest Vektör Kontrol Ev – Site İlaçlama İşyeri İlaçlama Fümigasyon Sinek Yakalama Cihazı Satışı Fatih Mh. Ebabil Sk. Murat Apt. No:20 / A Körfez/KOCAELİ
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güvenli Grup

  HAŞERE-KEMİRGEN MÜCADELE HİZMETİMİZ (PEST KONTROL) Haşereler, tabiatın uyandığı bahar ayları ile aktivitesi artan, kışın ise kapalı mekânlara çekilen(ev, işyerleri, fabrika vb.) zararlılardır. Mikrop ve virüs taşırlar, rahatsız edici aktiviteleri vardır ve çok hızlı çoğalırlar. Bu hayvanlar genellikle geceleri karanlık ortamlarda yaşamsal faaliyetlerini sürdürdükleri bilinmektedir. Gündüz görülmeleri ise sayılarının çoğalmasından kaynaklanmaktadır. Yani Gündüz görülen zararlı, mekânlarda aşırı bir yoğunluğun göstergesidir. Mücadele, konusunda uzman deneyim sahibi kişilerce yapılmalıdır. Alışagelmiş bilinçsizce yöntemler ile yapılacak uygulamalar, faydadan çok zarar vermektedir. Firmamızdan profesyonel yardım aldığınızda, zararlının cinsi ve yoğunluğuna göre ürün hazırlanarak doğru ilaçlama yöntemleri ile kesin çözüm sağlanır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Mouse Master

  Mouse Master 1996 yılında kurulmuş profesyonel bir haşere kontrol hizmeti firmasıdır. Özellikle gıda, turizm, sağlık hizmetleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların ürettikleri ürünleri, üretim sahalarını ve kalitelerini koruyabilmek amacıyla ihtiyaç duydukları haşere kontrol hizmeti Mouse Master 'da yetişmiş uzman ekiplerce 365 gün 24 saat kesintisiz olarak verilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akburtem

  Akburtem Şirketler Grubu - Bursa Temizlik - İlaçlama - Bursa Temizlik Şirketleri Akburtem Şirketler Grubu Bursa Temizlik ilaçlama üretime destek ve özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Akburtem Bursa Temizlik hizmetleri 444 2 860 arayın.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bursa İlaçlama

  Bursa İlaçlama | Bursa Böcek İlaçlama | Bursa İlaçlama Firmaları Bursa ilaçlama, Bursa genelinde bulunan ilaçlama servisleri ile tüm ilçelere servis sağlamaktadır. Bursa ilaçlama servis ilaçlama sektörünün öncü firmasıdır. Bursa ilaçlama,böceklere karşı en etkili ilaçları ve deneyimli personelleri ile profesyonel uygulama yapmaktadır.Bursa ilaçlama olarak, uygulamakta olduğumuz böcek ilaçları yasal ilaçlar olup, insan sağlığına zararsızdır. Ev ilaçlaması işi Bursada da çok dikkat edilecek bir husustur yanlış ya da uzman olmayan kişilerce hazırlanmış ilaç bileşeni aşırı derece de zararlı olabilir.Bu nedenle evlerimizi ilaçlatırken dikkat etmeniz gereken bazı konular..
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin