Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Aluminyum Sektörü

Bu sektörde 14 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Özçelik Makine

  Özçelik Makine, kapı pencere imalat sektöründe, alüminyum ve plastik profillerin işlendiği bütün diğer endüstriyel faaliyetlerde kullanılan makinelerin önde gelen üreticisidir. 1980 yılında başladığı alüminyum ve PVC profil işleme makineleri üretimi yolcuğunda, bugün sektörünün en bilinen markalarından biri olmayı başarmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ersaş Alüminyum

  Üstün kaliteli alüminyum profil üretimini her geçen gün artan standartlarla devam ettiren Ersaş Alüminyum Fabrikası, ülkemizin önde gelen alüminyum fabrikalarından biridir. Mutlak müşteri ve çalısan memnuniyeti prensibiyle üretim yapan Ersaş Alüminyum, mobilya, inşaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karsılayan, çevreyle dost üretim sistemlerini benimseyen, küresel etkilesimleri yakından takip ederek sürekli yenilenen, çağdas bir vizyonla gelişiyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özen Alüminyum

  1974 yılında Topçular-Bayrampaşa’da İstanbul’da kurulan Özen Alüminyum yenilikçi yapısı ile 2008’ ilk çeyreğinde tam kapasite entegre alüminyum tesisini Çerkezköy’de açtı. Özen Alüminyum, TSE ve ISO 9001-2000 çerçevesinde ürettiği alüminyum profil ve alüminyum tel ürünleri ile bir çok kurum ve kuruluşun tercih ettiği marka haline gelmiştir. Bir çok sektörde kullanılan ürünler ile başarılı imzalar atan Özen Alüminyum her geçen gün kalite standartını yükselterek üretime devam etmektedir. 16.000 m2 kapalı, 23.000 m2 açık alanda kurulu olan Alüminyum Entegre Tesisleri il yurtdışı pazarını genişletmeyi düşünen Özen Alüminyum A.Ş. bütün hızıyla çalışmalarına devam etmektedir. 15.000’den fazla profil kalıp çeşidi ile ve her geçen gün artan kalıp çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Topçular Cicozyolu No:30 34030 Bayrampaşa / İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tuna Aluminyum

  Temelleri 1989 yılında atılan Tuna Alüminyum, 25 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. 2006 yılında 50.000 m2 arazi üzerine kurulmuş ve son teknoloji ile donatılmış olan yeni tesisi ile senelik 26000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Üretiminin yaklaşık 70 'ini Avrupa ülkelerine ihraç etmekte olup inşaattan sanayiye, otomotivden denizciliğe, elektronikten enerjiye kadar birçok sektöre profil temin etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Erdoğanlar Alüminyum

  Erdoğanlar Alüminyum A.Ş. 1987 yılında İstanbul’da kurulan alüminyum ekstrüzyon firmasıdır. 1980’lerin sonuna doğru üretim tesislerinin ve yönetim ofislerinin tek çatı altında toplanması daha iyi bir organizasyon ve kaliteyi beraberinde getirmiştir. Erdoğanlar’ın ana amacı kaliteli ürünü ve en iyi servisi garantilemektir. Erdoğanlar Alüminyum, yüksek kalite ve servis beklentisi olan yurtiçi ve yurtdışı farklı endüstri dallarına hizmet veren, başlıca alüminyum profil üreticilerinden biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DEMİRTAŞ METAL

  DEMİRTAŞ METAL A.Ş. , 25.000 m2'lik modern üretim alanında 3 adet farklı büyüklük ve kapasitede Ekstrüzyon hatları, Modern Kalıp İmalat Atölyesi, Elektrostatik Toz Boya Tesisi ve Eloksal Tesisiyle yıllık 17.000 ton alüminyum profil üretebilmektedir. Üretilen profiller talep edilen çeşit ve özellikte toz boya veya eloksal kaplama yapılabilmektedir. Üretmekte olduğu profiller başta mimari uygulamalar, inşaat, otomotiv, makine, havalandırma, soğutma, dekorasyon, aydınlatma, elektrik ve elektronik, mobilya ve aksesuar sektörlerinde kullanılmaktadır. Üretiminin 65'i ihracattır. İhracat yaptığı ülkeler, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, İtalya, İsviçre, Hollanda, Avusturya, Litvanya, Polonya, Macaristan, Sırbistan, Yunanistan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Malta, Irak gibi ülkelerdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Astaş Alüminyum

  1974 yılından bu yana Türkiye'de alüminyum profil sektöründe faaliyet göstermekte olan Astaş Alüminyum San. Tic. A.Ş., sektörün öncü ve lider firmalarından biridir. İstanbul, Yeşilköy'de yer alan merkez ofisi ve Tekirdağ, Çorlu’daki fabrikasında senelik 24 bin ton üretim kapasiteli entegre bir tesise sahiptir. Astaş Alüminyum, sektördeki 40 yılı aşkın tecrübesini dünyaya da taşımaktadır. Almanya başta olmak üzere Avusturya, İsvicre, İngiltere, Fransa, Yunanistan, Hollanda, İzlanda gibi Batı Avrupa ülkeleri, Kırgızistan, Türkmenistan, Azerbaycan gibi eski Sovyetler Birliği ülkeleri, İran, Irak, Suriye, Filistin, Cezayir, Libya ve Mısır gibi Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri Astaş Alüminyum’un senelerdir kaliteli ürünlerle hizmet verdiği pazarlara örnektir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Şahin Metal

  Bir aile şirketi olan ŞAHİNMETAL 1989 yılında kurulmuş olup başta Otomotiv olmak üzere birçok sektöre yüksek basınçlı Alüminyum pres döküm parçalar tedarik etmektedir. Yıllar içinde büyüyen iş hacmi ve kadrosu ile kurumsallaşan firmamız yaptığı ekipman ve teknoloji yatırımları ile sektöründe aranan firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Özellikle Otomotiv Yan Sanayi ihtiyaçları konusunda uzmanlaşan firmamız Avrupa’da bir çok Sistem Tedarikçi firmaya hizmet vermektedir. Her geçen gün gelişen ŞAHİNMETAL tam donanımlı kalıphanesi ile ihtiyaç duyulan tüm kalıp ve aparatların üretim ve bakımlarını kendi bünyesinde yapabilmektedir. Bununla beraber müşteri talepleri doğrultusunda talaşlı imalat ve montaj yetenekleriyle çok geniş kapsamda hizmet verebilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BIDIK METAL

  Kuruluşu 1991 yılına dayanan firmamız; anten yedek parça imalatı ile işe başlamış, daha sonra Kesme Kalıpları ve bu kalıplara bağlı mamul ve yarı mamul imalatı, fason pres işleri, inşaat malzemeleri, hırdavat malzemeleri, asansör malzemeleri, cephe giydirme ankrajı , alüminyum doğrama bağlantı elemanları ve alüminyum aksesuar imalat ve toptan satışıyla çizdiği yolda devam etmektedir. BIDIK METAL VE KALIP SANAYİ;Her türlü fason eksantrik pres işleri ile müşterilerimize kaliteli ve kusursuz hizmet vermekteyiz. Her türlü metal eşya ve yedek parça üretimine cevap verebilmekteyiz. Tüm üretim safhasında kalite ön planda tutulmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bursa Küpeşte

  Bursa Küpeşte ::.. Bursa'da Aliminyum ve Aksesuarın Adresi ... Firmamız 2005 yılından itibaren alüminyum korkuluk sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Alüminyum korkuluk sistemlerinin kullanıldığı tüm alanlarda Bursa Küpeşte olarak kaliteli, sağlam ve güvenli bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Amacımız müşterilerimize en iyiyi, en kaliteliyi sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tuğra Makina Metal

  Tuğra Makina Metal ALÜMİNYUM VE PVC İŞLEME Kesim Makinaları Kopya Freze Makinaları Kaynak Makinaları Köşe Temizleme Makinaları Orta Kayıt Makinaları Alüminyum Köşe Birleştirme Makinaları METAL İŞLEME Profil ve Boru Kıvırma Makinaları Hidrolik Profil ve Boru Kıvırma Makinaları Manuel Profil ve Boru Kıvırma Makinaları Silindir Kıvırma Makinaları 3 Toplu Manuel Silindir Makinaları 3 Toplu Motorlu Silindir Makinaları Metal Kesim Makinaları Boru Kurtağzı Taşlama Makinaları Hidrolik Yatay Kıvırma Presleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gümüşkaya İŞnşaat

  Kapı ve Pencere Sektöründeki 22 yıllık tecrübelerimiz, bilgi ve birikimlerimizle firmamızı kurarak siz değerli müşterilerimize hitmet vermeye başladık. Satış, İmalat ve Uygulaması Yaptığımız Ürünler Alüminyum Doğrama ve Sistemler Alüminyum Kompozit Kaplama Alüminyum Kapaklı ve Silikon Cephe Sistemleri Kompak Laminant Kaplama Sistemler Kış Bahçesi ve Işıklık Sistemeleri Rehau, Winsa ve Pimapen PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Cam Kapı (Alüminyum Kasalı ve Kasasız) Sistemleri Alüminyum Kasalı Laminant Panel Kapı (Hastane ve Ofisler v.b. İçin) Fotoselli Kayar ve Döner Kapılar Modüler Ofis Bölme Sistemleri Motorlu ve İpli Panjur, Alüminyum ve Çelik Kepenk, Garaj Kapısı, Seksiyonel Kapı ve Rustik Kepenk Panoramik Katlanır Cam Sistemleri (Eşikli, Eşiksiz) Cam Balkon Güneş Kırıcı Panel Sistemler Çatı Işıklık Sistemleri Otomatik Kepenk ve Garaj Kapısı Isıcam, Konfor Cam, Low-e (Sinerji) Cam, Güneş Kontrol Camları Duşakabin, Küvet, Tekne, Sineklik Sistemleri (Stor, Pileli, Sürme, Menteşeli, Sabit) Verdiğimiz Hizmetler Proje Detaylandırma ve Çözme Teklif Hazırlama. Danışmanlık Özel Detay Üretme Statik Hesap Keşif ve Metraj 3D Görsel Hazırlama. 2D Çizim. PVC Doğrama Teknik Servis, Bakım ve Onarım Panjur, Kepenk Teknik Servis, Bakım ve Onarım
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BEKOTHERM

  BEKOTHERM ENDÜSTRİYEL OTOMASYON İstanbul, Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde yerleşik, Gaz Yakma Sistemleri ve Endüstriyel Fırın Otomasyonu konularında uzmanlaşmış bir mühendislik kuruluşuyuz. Mevcut sistemlerin revizyonu veya anahtar teslimi komple yeni sistemlerin tasarım ve devreye alma işlerini yapıyoruz. Gaz yakma sistemleri, endüstriyel fırınlar, aluminyum, pirinç ve çelik dökümhaneleri, kimya ve gıda sanayi, maden hazırlama ve işleme tesisleri, atık ve temiz su tesisleri, ulaştırma ve sinyalizasyon, ağaç ve orman makinaları proses seviyesinde tecrübe sahibi olduğumuz sektörlerin başında gelmektedir. Bunların dışında özellikle makina imalatçısı KOBİ' ler için uygun otomasyon çözümlerimiz vardır. Otomotiv yada Uzay ve Havacılık endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan AMS2750 ve CQI-9 pyrometry uygulamaları yapmaktayız. Mevcut endüstriyel fırınlarınızın bu standartlara uygun hale getirilmesi, kumanda ve ölçüm sistemlerindeki değişikliklerin yapılması, tüm saha testleri, başlangıç ve periyodik kalibrasyon işleri ile eğitim ve dokümantasyon hizmeti vermekteyiz. Bu konuda Türkiye' de hizmet veren tecrübeli tek kuruluşuz. Biz terzi usulu otomasyon çözümleri üretmekteyiz. Sizi dinliyoruz, yaptığınız işe veya üretiminize odaklanıyoruz. Daha sonra buna en uygun marka bağımsız, uygun fiyatlı, esnek ve sürdürülebilir otomasyon çözümleri sunuyoruz. Ürün ve hizmetleriniz ne kadar iyi olursa olsun iyi kumanda edilmediği sürece gerçek değerlerini açığa çıkaramazsınız. Katma değeri yüksek, iyi kumanda sistemleri için lütfen sizde bizimle irtibat ediniz...
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Venster - Sineklik ve Perde Sistemleri

  Venster, Sineklik, Plise Perde, Jaluzi Perde ve Zip Perde üretimi konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, Avrupa genelinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızın amacı, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onlara kaliteli ürünler sunmaktır. Venster olarak, ürünlerimizi en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz sineklikler, plise perdeler, jaluzi perdeler ve zip perdeler gibi ürünlerimizle, müşterilerimizin yaşam alanlarına konfor ve estetik katmayı hedefliyoruz. Firmamızın uzman kadrosu, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler sunmaya hazırdır. Müşterilerimize, her aşamada kaliteli hizmet sunarak, onların memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimizdir. Bu sebeple, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiziz. Avrupa genelinde ve Balkan Ülkelerine yönelik yaptığımız gönderimlerde de, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Venster, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Siz de Venster farkını yaşamak ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin