Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Boru Sanayi Sektörü

Bu sektörde 9 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • KBS KARTAL BOMBE

  Kartal Bombe 1945 yılında kurulmuş, bu gün Kartal Ailesinin üçüncü nesli tarafından yönetilen bir ağır sanayi kuruluşudur. Hizmet ve ürün ihracatı coğrafyasının yanında yönetim kıstasları açısından da küresel bir kuruluş olan Kartal Grup kendi geliştirdiği sermaye ile büyümüş sektöründe nadir örneklerden biridir. Kartal Grubun KBS markası, Avrupa'nın, Asya'nın, Ortadoğu'nun hatta uzak kıta Avustralya'nın en saygın sanayi kuruluşları için güvenilir ve bilinen bir metal şekillendirme tedarikçisi olarak, yıllık 50 bin ton metal işleme kapasitesiyle Türkiye'nin ilk, dünyanın sayılı uzmanlık markalarından biridir. Bombe ve bükümden oluşan iki ana iş kolunda üretim yapan KBS, metal şekillendirmedeki uzmanlığı ve sahip olduğu stoklarla küresel pazarın en hızlı tedarikçilerindendir. KBS, Arge konusunda alanının en performanslı kuruluşları arasında kabul edilmektedir. Bünyesindeki hammadde stokları ve uzun yıllara dayanan güçlü bağlantılarıyla özellikli metal gerektiren hassas taleplere süratle cevap verebilmektedir. Kapasite büyüklüğü, teslimat hızı, küresel ortaklıkları ve kalite yönetimi açılarından bakıldığında, KBS alanının en büyük markalarının başında gelmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Urungu

  Türk tüketicisinin hakkı olduğunu düşündüğümüz Avrupa standartlarında ürünleri müşterilerimize sunarken, tam otomasyona sahip üretim süreçleri sayesinde sürekli en yüksek kalite standardize edilmektedir. Kurduğumuz kalite sistemi bünyesinde ürünleri sürekli geliştiren ve ürün kalitesini yükseltirken maliyetlerini minimize eden TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ’ne uygunluk esas alınmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Burak Boru

  SatışŸ hacmi ve sürekli stok miktarıyla DikişŸsiz Çelik Boru ithalatında lider konumunu sürdürmekte olan Burak Boru , çelik sektöründeki 31 yıllık deneyimi ve çağŸdaşŸ işŸletme anlayışŸıyla otomotiv, tesisat, ısı, inşŸaat, gemi imalat başŸta olmak üzere tüm sanayi kollarına yurt çapındaki toptan ve perakende satışŸlarıyla destek vermektedir. Firmamızda yurt içi ve yurt dışŸı malzeme ihtiyaçlarını ebat, kalite, miktar, zaman bazında eksiksiz karşŸılama temel prensibiyle ithalat planlamasında müşŸteri talepleri ön planda tutularak kullanıcıya dayalı stok oluşŸturulmakta, 30.000 Ton sürekli stok kapasitemizle Mermerciler / Tuzla, Çayırova ve Balçık / Gebze depolarımız 17500 m² kapalı, toplam 30000 m² alanda hizmet verilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • RZKÇELİK

  Uzun Ürünler Avrupa Kesit Profiller (HEA, HEB, HEM, HD, HL, W, IPE, IPEA, UPE, IPN, UPN) Eşitkenar – Çeşitkenar Köşebent, Lama, Kare-Yuvarlak Demir Raylar (Vinç Rayı, Hafif Kesit Raylar, Tren Rayı) Palplanş Boru / Kare-Kutu Profiller Uzun urun Yassi urun Yassı Ürünler Sıcak Rulo ve Paket Saclar Ticari Kalite (S235, S275, S355) Özel Kalite (HSLA, Aşınma Plakaları, Kazan Sacı) Levha Saclar Ticari Kalite (S235, S275, S355) Özel Kalite (HSLA, Aşınma Plakaları, Kazan Sacı) Soğuk Rulo ve Paket Saclar Galvanizli Rulo ve Paket Saclar sektörünün parlayan yıldızı RZKÇELİK, sektörün nabzını tutan, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, her daim dinamik, yenilikçi bakış açısı ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla kuruldu.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dizayn Teknik Boru

  Dizayn Teknik Boru ve Elemanları San. ve Tic A.Ş. 1987 yılında, ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründe akışkanların taşınmasına yönelik ar-ge projeleri geliştirmek ve uygulamak amacıyla kurulan Dizayn Grup, 1992 yılının Eylül ayında yerden ısıtma borularını, ardından da bina içi temiz su borularını üretmeye başladı. Dizayn Grup, Mir Holding grup şirketlerinin en büyüğü konumundadır. Plastik boru kullanımının yaygınlaştırılması için birçok eğitim ve tanıtım faaliyeti düzenleyen Dizayn Grup; Çorlu, Azerbaycan ve Trabzon’daki üretim tesislerinde, 35.000 m²’nin üzerinde kapalı ve 100.000 m²’nin üzerinde açık alanda üretim yapmaktadır. Her yıl cirosunun yaklaşık 5’ini Ar-Ge çalışmalarına harcayan Dizayn Grup’un geliştirmiş olduğu ürünlerden her biri uluslararası bağımsız kuruluşlardan alınmış sertifikalara sahiptir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Boreks Boru

  Boreks Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1996 yılında en kaliteli ürünü en kısa zamanda, en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmak ilkesi ile kurulmuş olan Boreks Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş., Zeytinburnu Demirciler Sitesinde dikişli çelik boru ve profil satışı ile faaliyetine başlamıştır. Boreks Boru, müşterilerine daha fazla ürün seçeneği sunabilmek için kendi ithalatı olan dikişsiz çelik çekme borularıda ürün yelpazesine eklemiştir. 2006 yılında Büyükçekmece Kıraç Bölgesinde bulunan 2.500 m2′si kapalı olmak üzere toplamda 3.500 m2 alan üzerine kurulmuş yeni tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2000 serfikası ile hizmet kalitesini tescillemiştir. Hedefimiz kalite, güven ve en iyi hizmet anlayışı ile ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • soylu boru

  Firmamız; 42 yılı aşan deneyimi ile, Zeytinburnu Demirciler Sitesi 6. Yol No: 1’de sizlere hizmet veren firmamız, kalitesini tüm dünyada kabul ettiren Borusan Mannesmann Boru’nun münhasır bayii ’si olup, aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz adrestir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin