Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Montaj Revizyon Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Doruk Endüstri

  Doruk Endüstri Vana ve Otomasyon ; Doruk Endüstri, uluslararası pazarlarda tescilli PROVAL markası ile endüstriyel vanalar ve aktüatör üretmektedir. 32 Sok. No:10 Dilovasi - Kocaeli TR Son teknoloji CNC işleme merkezleri ile donatılan ve Dilovası Mermerciler OSB de yerleşik 4250 m2 kapalı alana sahip fabrikası ile Doruk Endüstri, Türkiye’nin sektöründe lider vana ve aktüatör üreticisidir. Doruk Endüstri, kurulduğu 2001 yılından itibaren proses vanaları ve otomasyon sistemleri konularında dünyanın önde gelen endüstriyel vana ve otomasyon sistemleri üretici şirketleri ile yaptığı ürün ve teknoloji işbirliği ile her türlü akışkan ortamı için proses kontrolüne yönelik endüstriyel vanalar ile aktüatörler üretmekte ve müşterilerine akışkan kontrolü konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Robotek Otomasyon

  1996 yılında TÜBİTAK MAM Teknoloji Geliştirme Merkezi'nde çalışmalarına başlayan Robotek Otomasyon Teknolojileri Ltd., bilgi birikimi ve endüstriyel tecrübesiyle, robotik ve hareket tekniği konularında endüstriyel ekipman satışı yapmakta ve yüksek teknolojili mühendislik çözümleri üretmektedir. Mekanik tasarım, elektronik tasarım, yazılım geliştirme yetenekleri ve üretim olanaklarıyla, yeni ürün geliştirme, probleme özel çözüm üretimi, sistem entegrasyonu işleri yapılmakta ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SAFMAK

  irketimiz, kurucusu Suat SÜMER'in kendi dizaynı olan SAF-YEM'in 1978 kuruluş tarihine kadar uzanmaktadır. SAF-MAK ekibi önceleri SAF-YEM bünyesinde makine ve otomasyon üniteleri yapmaya başlamış ancak piyasada artan talep üzerine 1983 yılında SAF-MAK'ı kurmuştur. AFMAK - Hammadde,toz, granül ve sıvı malzeme dolum, boşaltım, dozaj ve transport sistemleri - Reçete bazında toz ve sıvı malzeme dozaj sistemleri - Pnomatik transport sistemleri - Vakum transport sistemleri - Toz, granül ve sıvı malzeme dolum makinaları - big bag dolum ve boşaltım makinaları Plastikçiler Osb Atatürk Bulv. 9. Cad./92. Sok. D:1 Gebze/Kocaeli (İzmit) Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • GVD Elektrik

  GVD Elektrik, ticaret hayatına 2003 yılında Pano Montaj firması olarak başlamış olup kurulduğu günden itibaren başladığı yerde durmayı reddederek kendini geliştirmek adına tüm olanaklarını sonuna kadar kullanmıştır. Her sene bir başka gelişim faaliyetini hedef alıp bu hedeflerine de başarılı bir şekilde ulaşmıştır. PREMIUM-X Modüler, IEC61439-2’ye göre 6300A 120kA /1 sn, 65kA/ 3sn. full tip testi, IP 65’e kadar koruma sınıfı, Form 4B Tip 7’ye kadar PREMIUM-XW Modüler Full Çekmeceli MCC sistemleri Modüler IEC 61439-2 göre 4000 A’e kadar tip testli IP 55’e kadar koruma sınıfı tek modülde 630 A’e kadar Form 4B’ye kadar uygulama
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin