Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Diş-Diş Sağlığı Sektörü

Bu sektörde 10 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • DentTria - Diş Sağlığı Kliniği

  DentTria; 2014 yılında kurulmuştur. Kliniğimiz Diş Hekimliği'nin tüm tedavi hizmetlerini tüm uzmanlık dallarında, uluslararası standartlarda, uygunluğu onaylanmış yöntemlerle sunmaktadır. Bünyesinde; implantoloji, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi, radyoloji ve acil diş hekimliğini bulunduran DentTria; deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sevtap Aybulut / Diş Hekimi

  Dt.Sevtap Aybulut Barbaros Mah. Ihlamur Sk. No:1 Ağaoğlu My Prestige D:41 Ataşehir / İstanbul 1978 Samsun doğumluyum. 1996 yılında Samsun Anadolu Lisesi, 2001 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldun. Mezuniyeti takip eden 7 yıl boyunca Cosmodent Diş Hekimliği ve İmplantoloji Merkezinde çalıştım. 2008 yılından itibaren 5,5 yıl boyunca da Özel Erhan Aydınlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde mesleğimi sürdürdükten sonra , 2013 yılında Oceadent adlı kliniğini kurdum ve mesleğime kendi kliniğimde devam etmekteyim Yurtiçi ve Yurtdışında çeşitli eğitim ve seminerlere katıldım,İmplantoloji ve Estetik Diş Hekimliği alanında bir çok sertifikaya sahibim. TDB ( Türk Diş Hekimleri Birliği ) ve OSSADER ( Osseointegrasyon Akademisi Derneği ) üyesiyim.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sistem Ağız ve Diş

  2006 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde kurulmuştur. 2011 yılında Etiler'de 2. şubesi açılmış olup, tüm branşlara özel toplam 8 diş hekimi ve ekibi ile hizmet vermektedir. Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez ve çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır. Barış Mah Akdeniz Cad Albayrak Piramit Blokları B1 Blok 34520 Türkiye
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sistem Ağız ve Diş Etiler

  Beylikdüzü ve Etiler'de şubeleri bulunan Özel Sistem Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği; cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez ve çocuk diş tedavisi ünitelerinden oluşmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çavdar Ortodonti

  Çavdar Ortodonti Kliniği | Bakırköy Ortodonti Diş Teli Hizmetleri - Invisalign - Şeffaf Diş Teli - Porselen Braket Diş Teli - Lingual (Harmony Diş Teli Sistemi) - Diş Teli Fiyatları - Ortodonti Çene Cerrahi Klinikleri İstanbul Ortodonti tedavileri alanında hizmet veren kliniğin resmi web sitesidir. 1968, Şumen/Bulgaristan doğumlu Kenan ÇAVDAR 1995 yılında Sofya Tıp Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1998-2001 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilimdalı’ nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 2001 yılı itibariyle İstanbul’ da Kliniğinde özel çalışmalarını devam ettirmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Panaroma Ağız ve Diş

  Panaroma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Bakırköy) Panorama Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ortodonti, implantoloji, periodontoloji ve diş hekimliğinin diğer tüm branşlarında İstanbul Bakırköy'de hastalarına hizmet vermektedir. Panorama Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 1997 yılında İstanbul Bakırköy'de kurulmuştur. Polikliniğimiz alanında uzman hekimlerden oluşan kadrosu ile diş hekimliğinin tüm alanlarında hizmet vermektedir. Polikliniğimizde ortodonti, implantaloji, protez, periodontoloji, ağız cerrahisi, çocuk dişleri, estetik diş hekimliği, metalsiz seramikler, 20 yaş dişi ameliyatları, diş beyazlatma, seramik dolgu, kanal tedavisi hizmetleri verilmektedir. Randevu almak için bize (0212) 570 61 68 nolu telefondan veya iletişim sayfasından mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Ortodonti İmplantoloji Protezler Periodontoloji Ağız Cerrahisi Pedodonti (Çocuk Dişleri) Estetik Diş Hekimliği Metalsiz Seramikler 20 Yaş Dişi Ameliyatları Diş Beyazlatma Seramik Dolgular Kanal Tedavisi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ömer Polat Diş Kliniği

  Ömer Polat Diş Kliniği Uluslararası diş kliniği standartlarına uygun olarak hazırlanan Ömer Polat Diş Kliniği, yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında en yeni teknolojik tedavi ekipmanlarına sahiptir. Hastalarımızın güncel yöntemlerle ve güvenilir bir ortamda tedavi görmeleri sağlanmaktadır. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olmuş, alanında yıllardır başarılı tedaviler gerçekleştiren, kendini ve tedavi yöntemlerini sürekli geliştiren hekimlerimizle her hastamız için ayrı tedavi planı belirleyerek kişiye özel uygulama rahatlığı sunmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ERHAN ÖZCAN, ENDODONTİST

  Doç. Dr. Erhan Özcan, Endodonti Uzmanı Kanal tedavisi önerildiğinde tedaviye gecikmeden başlamanız önemlidir. İşlemleri geciktirmek, daha yaygın semptomların gelişme riskini artırır, çürük ilerleyebilir, diş enfeksiyonu gelişebilir. Retreatment (kanal tedavisinin yenilemesi) Kanal tedavisi, diş çürümesi veya travma nedeniyle ciddi şekilde zarar görmüş bir dişi korumanın en etkili yöntemlerinden biridir. Özellikle bir endodontist tarafından uygulanan vakalarda başarı 95'in üzerindedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin