Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Medikal Sektörü

Bu sektörde 16 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • BIÇAKCILAR

  Türkiye’nin önde gelen tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler imalatçısı ve dağıtıcısı olan BIÇAKCILAR, 1959 yılından bu yana sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Bıçakcılar kalite güvence sisteminin ISO 9001:2008 ve EN ISO 13485:2003 standartlarına uygunluğu TÜV NORD tarafından onaylanmıştır. Bıçakcılar ürünleri Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım izni olan CE Markası kullanım yetkisine sahiptir. Bıçakcılar, ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak, i.v. kanülden, ameliyat masalarına kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında 100’den fazla ülkede sağlık sektörüne hizmet veren Bıçakcılar, yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış Esenyurt Üretim Tesisleri’nde, İstanbul İdare Merkezi’nde ve Ankara, İzmir, Samsun, Antalya ve Adana Satış Bürolarında 700’ü aşkın çalışanı ile mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyeti hedeflenerek, 55 yıldır bu doğrultuda ödün verilmeden çalışmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İDİS

  İDİS - İdea İşitme Sistemleri San. ve Tic. A.Ş, 2001 yılında kurulmuş, işitme kayıplı bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak için kapsamlı çözümler üreten, Türkiye'nin ilk ve en büyük işitme merkezi zinciridir. Güçlü zincirimize yeni halkalar ekleyerek, hizmet ağımızı genişletmeye ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Venere Medikal

  Venere Medikal - Anubis Barcelona, Mezoterapi, Cilt Bakım, Vücud Bakım Venere Medikal | Cilt ve saç Mezoterapi, saç mezoterapisi, dermapen ile cilt yenileme, cilt yenileme, dermapen hizmetinizde sizlerle Hizmetlerimizde bilim, gelişim ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Profesyonel eğitim, satış pazarlama, teknik ve yönetim kadromuz ile; poliklinikler, hastanelerin estetik bölümleri, sağlık kulüpleri, spa, welness center, thalassotheraphy, güzellik enstitüleri gibi sektördeki tüm hizmet kuruluşlarının ürün, eğitim ve danışmanlık alanında hizmetinizdeyiz. Alanımızda lider yapısı ile ürünlerimizi en geniş yelpazede tutmayı hedefliyor ve 200den fazla ANUBİS ürün çeşidiyle hizmet veriyoruz. Ürün ve hizmetlerimizin yenilikçi oluşu, satış noktalarımızı seçerken gösterdiğimiz titizlik ile güzellik ve mükemmelliğe sahip olmak isteyenlerin daimi markası oluyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DermArt Bakırköy

  Lazer Epilasyon | DermArt Bakırköy Lazer epilasyon - istenmeyen tüylerden ✓sağlıklı ✓hızlı ✓etkili bir şekilde kurtulmayı sağlayan medikal bir yöntemdir ➔ www.dermart.com.tr ✆212 660 32 32 Lazer epilasyon, kozmetik dermatoloji ve dermatolojik lazer tedavileri konularını genel olarak ele alan bu site, dermatoloji uzmanı Dr. Filiz Özgür Çavuş tarafından çalışmakta olduğu sağlık kuruluşuna başvuran hastaları ve ziyaretçilerini işlemler ve kavramlarla ilgili bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve gerektiğinde referans olarak geriye dönük kullanılması amacıyla hazırlanmıştır.Kişiye özel değerlendirme, teşhis ve tedavi için mutlaka bir uzman doktora başvurulmalı, her türlü işlemde Sağlık Bakanlığı Yönergeleri’nde belirtildiği gibi CE (Avrupa Birliği) onaylı cihazların ve yine Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış ürünlerin kullanıldığından emin olunmalıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • GAES işitme cihazları

  GAES işitme cihazları - işitme cihazı fiyatları - en iyi işitme cihazı - işitme kaybı - duyamıyorum GAES Solidaria Bu, işitme yardımı cihazına ihtiyaç duyan ve bunları edinmek için gerekli ekonomik imkanları bulunmayan kişilere yardımcı olmak için düzenlenmiş olan bir programdır. GAES Solidaria yardım programı bünyesinde, çocuklara öncelik verilmektedir, zira çocukların tüm yeteneklerinin tam olarak gelişmesi için iyi bir işitme duyusu kaçınılmaz öneme sahiptir. GAES Solidaria Türkiye ise kurulduğundan bu güne çoğunluğu çocuk olmak üzere ekonomik imkanı bulunmayan 1500 ü aşkın kişinin işitme kaybına çözüm olmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fixplant Türkiye Distribütörü

  Fixplant Türkiye Distribütörü. Hiçbir ürün Fixplant'tan daha fazlasını vaad edemez. 30 Saniyede Saç ekimi, Amerikadan Sonra Şimdi Türkiyede. Türkiyenin Her Yerine Kapıda Ödeme Kolaylığı. Fixplantı tüm enerji ve becerimizin odak noktası haline getirmiş bulunuyoruz. Bütün tecrübemizi ve araştırma kaynaklarımızı dünyadaki kadınların ve erkeklerin tüm farklılıklarını göz önüne alarak kendilerini iyi hissetmeleri için çalışmaya kullanıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pera Medikal

  Pera Medikal, tıbbi diagnostik ve gıda analizi alanında Türkiye’nin önde gelen ithalatçı ve mümessil firmalarından biridir. Tıbbi diagnostik ürün aralığı herhangi bir hastane laboratuarının gerek cihaz, gerekse reaktif bazında ihtiyaç duyabileceği her şeyi hemen hemen tümüyle karşılayabilecek çeşitlilikte ve uygunluktadır. Firmamız bugün, uluslararası pazarda kendi alanında yetkin ve saygın bir yer edinmiş 20 civarında üretici firmanın Türkiye temsilcisidir. Bunlar arasında Bio-Tek Instruments (Amerika), Diagnostic Grifols (İspanya), Tokyo Boeki (Japonya) firmaları sayılabilir. Ziraat ve gıda analizi alanında Tepnel Biosystems (İngiltere), Agdia Inc. (Amerika) ve Anda Biologicals (Fransa) firmalarını temsil etmekte ve Bio-Tek Instruments firmasının ELISA alanındaki cihazlarıyla birlikte bu pazar bölümüne uygun çözümler sunmaktadır. Firmamız bugün 50'ye yakın personeli ve 15’in üzerinde bayi ağı ile müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir. Agregasyon, Allerji. Antijen Tespit. Biyokimya, Brucella CAPT, CLIA, Eksternal, Kalite Kontrol, Elektroforez, Elektrolit, Elisa, Gıda/Yem, Hücre Kültürü, IFA, Immunblot, Immünohematoloji, İlaç Düzeyleri, Kan Gazı, Kan Grubu, Kan Sayım, Kart Test, Koagülasyon, Moleküler Biyoloji, Nefelometre, Otomatik Hücre Kültür Sistemi, Seroloji, Spesifik Hormon Analizörü, Spesifik Ürünler, Uyuşturucu Tespit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Armoni Medikal Ürünler

  Armoni Medikal Hakkında - Kişisel bakım, kozmetik ve sağlık ürünleri. Kişisel bakım kozmetik ve sağlık ürünleri alanında yaptığımız çalışmaları ve edindiğimiz tercübeleri, 2003 yılında Armoni Medikal Ürünler Ltd. Şti. çatısı altına topladık. Öncelikli hedefimiz kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde Avrupa ve ABD'de kendini ispatlamış, marka olmuş, kalite ve memnuniyet açısından üst kategorilerde yer alan markaların Türkiye pazarına taşınması oldu. Ürün konseptimizi oluşturan ürünlerin toplumumuzda ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bu hassasiyete önem vererek var gücümüzle çalışıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı ve sektörümüze kattığımız artı değer, piyasa tarafından ödüllendiriliyor.Sektöründe en iyi olma hedefimiz doğrultusunda yatırım yapmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. İnovasyonu seviyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektöre yeni fikirler ve yeni ürünlerle nefes aldırmak istiyoruz. Bu nedenle piyasada zaten var olan ürünler yerine Avrupa ve ABD'de kendini ispatlamış yada yeni piyasaya çıkan, Türkiye piyasasında bulunmayan ürün ve markalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Ar-ge ekibimiz aralıksız olarak yurtdışında düzenlenen sektör fuarlarına katılarak yenilikleri takip ediyor yeni ürünler ve markalar araştırıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kifidis - Sağlık Ürünleri

  KİFİDİS , 1919 yılında ortopedik malzemeler üreten protez kliniği olarak T. KİFİDİS tarafından kurularak, bu günkü eski İngiltere Başkonsolosluğunun karşısında hizmet vermeye başladı. 1939 yılından itibaren de İstiklal Caddesi ile Kallavi sokağın kesiştiği noktada faaliyetini sürdürmeye devam etti. KİFİDİS bu gün, Avrupa nın her biri kendi alanında kalitesini ispatlamış köklü firmaların ürünlerini ithal ederek Türk tüketicisini kaliteli ve doğru ürünlerle buluşturmaya devam etmektedir. KİFİDİS, 26 mağaza, 3 franchaise mağaza ve 2.000 den fazla satış noktasında hizmetlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Erdağı Medikal | Medikal Estetik

  Erdağı Medikal, Erdağı Şirketler Grubu bünyesinde yer almaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. Sağlık sektöründe ve medikal estetik alanında varlığı, sağlık kurumu işletmeciliği ile başlamıştır ve 2004 yılına dayanmaktadır. Uzun dönem estetik tıp sektör tecrübesi olan firmamız, 2012 yılı itibariyle, dermal dolgu, mezoterapi, trombosit konsantre sistemleri, PRP tedavi kitleri, mikro kanüller, profesyonel saç ve cilt bakım ürün grupları sunan, Dermyal (İsviçre), Voloma (İtalya), MesoMedica (İtalya), Dermoaroma (İtalya), Tricoaroma (İtalya), Exfolderm (Fransa) ve Dermasculpt (İngiltere) markalarının Türkiye temsilciliklerini almıştır. Erdağı Medikal Ailesi olarak, işbirliği içerisinde olduğumuz değerli doktorlarımızın ve sağlık kurumlarının taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına doktor, kimya mühendisi, biyomühendis, işletmeci ve satış temsilcilerinden oluşan ekimiz ile hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz ‘insan sağlığı ‘ Temel prensibimiz ‘Kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeksizin daima etik değerlere bağlı hizmet sunmak’ Amacımız ‘ her zaman doktorlarımızın yanı başında bulunan bir çözüm ortağı olmak’ ‘Kozmetolojide ve Non İnvaziv Antiaging Tedavilerde Çözüm Ortağınız’ Erdağı Medikal Ailesi olarak, ‘Her yaşta güzellik için, doğal ve estetik dokunuşlar için daima yanınızdayı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Welltures Global

  Welltures Global Welltures Global, transdermal sağlık bantları alanında ek gıda takviyeleri satışı yapan bir doğrudan satış network marketing firmasıdır. Welltures Global, başta Türkiye olmak üzere dünya pazarında mikro ihracat yapılabilen yaklaşık 170 ülkeye fitoterapi bantları gönderebilen, lojistik ve ulaşım konusunda oldukça başarılı bir firmadır. Network Marketing Network Marketing yapısıyla kurulan sistemin temeli, bayilerin para kazanması üzerine hazırlanmıştır. Welltures Global, Nursamet Yardımedici tarafından kurulmuştur. Şirketin Operasyon Başkanlığını ise Tolga Levent üstlenmiştir. Kuruluş ve yönetim aşamasında bulunan tüm liderler, sahanın mutfağından gelmiş ve oldukça tecrübeli kişilerdir. Welltures Global kazanç planı genelinde birbirinden farklı seçenekler sunarak, part time veya full time iş modeli sunmaktadır. Welltures Ürünleri Ağrı bantları denince ilk akla gelen Welltures Global ürünleri, transdermal teknolojiyle üretilen ve deri yoluyla emilim şeklinde vücuda alınabilen gıda takviyeleridir. Alternatif tıp ve bitkisel tedavinin öncüsü olan Güney Kore formülüyle üretilen ginseng bantları, birçok hastalığa şifa olmakta ve iyileştirmektedir. Admiwell, Gluwell, Maxiwell, Suprawell, Epiwell, Multiwell, Omiwell, Bodywell, Coffeewell, Collagen Beauty ve Collagen Eye şeklinde isimlendirilen ve hastalığınız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün kombinasyonlarıyla şifa dağıtan Welltures Global ürünleri, siz değerli müşterilerine harika bir yaşam biçimi sunmaktadır. Welltures Üyelik Welltures Global firmasının ürünlerini sipariş vermek ve indirimli bir şekilde ucuza alabilmek için iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bayilik kaydınızı oluşturabilir veya indirimli müşteri hakkınızı tanımlatabilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin