Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3143
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Optik Gözlük Sektörü

Bu sektörde 7 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Altra Optik

  Sektöründe 40. yılını kutlamaya hazırlanan Shamir Optical Industry, optik cam tasarım, üretim ve pazarlaması alanında tüm dünyada bilinen öncü ve lider bir firmadır. 1972 yılında bifocal cam üreticisi olarak faaliyetlerine başlayan Shamir, kısa bir süre içerisinde kendine özgü progressive camlar tasarlayan, bu tasarımlar için yazılım programlayan geliştiren ve bu tasarımları üreten dünyanın önde gelen şirketlerinden birisi olmuştur.Sürekli gelişen teknolojisi ile, günümüzde kişiye özel progressive cam tasarımı konusunda sektorüne liderlik yapan Shamir Grup, Avrupa ve çevre ülkelerindeki faaliyetlerini daha etkin yüretebilmek ve operasyonlarını geliştirebilmek icin, 2004 yılında Frankurt' ta Altra Trading GmbH' yi kurmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • V.I.P Optik Lens

  V.I.P Optik Lens - Güvenli Alışveriş 2002 yılından beri sektöre hizmet veren V.I.P Optik, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çağımızın sunduğu teknolojik kolaylıklar ile internet ortamında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Güvenli, Kaliteli, ve Müşteri Memnuniyeti hedefleri çerçevesinde sizlere hizmet etme amacıyla kurulmuş olan firmamız her geçen gün hızla büyümektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özge Optik Bakırköy

  Özge Optik - Multifokal Gözlük ve Cam Merkezi (Progresif Gözlük ve Cam) - Bakırköy Şubesi Özge Optik 2002 yılında İstanbul Bakırköy İncirli'de hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana mağazamız önceliğini tüm müşterilerine kaliteli ve güleryüzlü hizmeti vazgeçilmez değer olarak belirlemiştir. Tüm gözlük ihtiyaçlarınız deneyimli kadromuz sayesinde özenle hazırlanmaktadır. Geçen yıllar içerisinde binlerce müşterimizin memnuniyetle mağazamızdan ayrılması bizim en büyük gücümüzdür. Bu yıl içinde yaptığımız yenileme ile siz değerli müşterilerimize her geçen gün en iyi hizmeti verme sevdamız artarak devam edecektir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Opmar Optik

  2001 yılında kurulan Opmar Optik Türkiyenin ilk self servis gözlük mağazalarıdır. Müşterilerimiz rahat, özgür ve diledikleri gibi gözlük deneyebilmeleri,alışveriş yapabilmeleri için hizmet ve kalitemizi siz değerli müşterilerimiz için artırıyoruz. Opmar Optik mağazaları; dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisinin beğenisine “SELF SERVİS” sistemiyle sunmaktadır. Türkiye’de ilk defa uygulanan “SELF SERVİS” hizmet anlayışıyla müşterilerimiz, rahat, özgür ve diledikleri gibi gözlük seçimi yapabilmektedirler. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve optik sektörüne büyük mağazacılık konseptini getiren Opmar Optik, bünyesinde bulunan ünlü markaların dünya genelinde satışa sunulan fiyatlarını, gözlüklerin üzerinde bulunan BARKOD sistemi ile anında öğrenme olanağı sunar. Ayrıca bu markaların her biri Türk tüketicisinin tarzını belirleyerek modayı takip etmelerine yardımcı olur. Optik Cam ve Optik Çerçeve alanında dünya markası olan RODENSTOCK’un ürünleri Opmar Optik müşterilerine, deneyimli satış danışmanları ve optisyenler tarafından bilgisayar sisteminde sunulmaktadır. Mağazalarımızda kullanılan ImpressionIST 3 makinesi odak noktasını en doğru şekilde almayı sağlıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin