Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Deri Ürünleri Sektörü

Bu sektörde 27 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Fur Pelle

  Başlıca ürünler kürk, koyun, kuzu, dana, nubuk, süed, güderi,fok gibi sınırsız seçeneğe sahip derilerden hazırlanan ceket, pardesü, etek, pantolon olarak sıralanabilir.Her sene düzenli olarak dünyadaki moda trendlerine bağlı olarak iki defa olarak ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki farklı koleksiyon hazırlanarak yurtiçi ve yurtdışında katıldığımız fuarlarda müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Fur Pelle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun, en ekonomik çözümleri, en kısa sürede sunmak amacıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Teknolojisini, modellerini, desen ve deri çeşitlerini sürekli geliştirerek, deri sektöründe pek çok ilke imza atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Tescilli markalarımız olan Pazar 34, Fur Pelle, Yayy Leather, Çıtrıklı Leather, Furr, Forr ile müşterilerimizin ihtiyacını mevcut koleksiyonumuzla karşılayabileceğimiz gibi marka, etiket, numune, bazında müşteriye özel imalat da yapılabilmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • CANTAŞ SARACİYE

  Cantaş çanta Valiz Saraciye Mamulleri üretimi Cantas yüksek kaliteli çanta, valiz, saraciye mamülleri üretimi.En iyi en kaliteli valiz ve çanta modelleri. Geçmişten geleceğe cantaş geleneği 957 yılında Sezai Cantaş ve Lifai Cantaş tarafından valiz imalathanesi olarak kurulmuştur. 1984 yılından itibaren faaliyetine Cantaş Saraciye Mamülleri San. ve Tic. A.Ş. olarak devam etmektedir. 1989 yılında Almanya’ya sonraki yıllarda çeşitli ülkelere ihracata başlamıştır ve halen devam etmektedir. 1995 yılından sonra direk tüketiciye ulaşmak amacıyla perakende mağaza açımına başlamıştır. CANTAŞ SARACİYE MAMÜLLERİ SAN. ve TİC. A.Ş. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinerek, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak üretimde seçkin bir isme sahip olmuştur. Firmamız satış organizasyonunu profesyonelce yapıp;satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Bilik Deri

  1974 senesinde kurulan Bilik Deri 34 yıllık deneyimi sonrasında Vakko’dan Polo’ya Samsonite’tan Guess’e kadar 36 ayrı markanın Bakırköy ve Kadıköy bölgelerindeki satış noktası olmayı başarmıştır. Fihristlerimizde yer alan 20.000’nin üzerinde müşteri adresimiz ve bu müşteri profilimizin 3.nesile ulaşmış olması ( anne-kız-torun ) bizlerin sizlerle olan güveninin daha da pekişmesine sebebiyet vermektedir. İnternet mağazamızın açılışı sebebi ile bizim için dostlarınıza vereceğiniz olumlu referanslarınız daha da önem kazanmış durumdadır. 34 seneyi aşan birlikteliğimizde yurt içinden ya da yurt dışından gelerek mağazalarımızdan alış veriş yapan bizleri bu günlere taşıyan siz değerli ve bilinçli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Derimod

  Derimod | Deri Mont, Çanta ve Ayakkabı Modelleri Deri denilince akla ilk gelen marka Derimod.com.tr. Deri Mont, #199;anta ve Ayakkabı Modelleri arasından sezonun en şık se#231;imlerini yapabilirsiniz 1974 yılında deri ile modayı birleştirmek amacıyla kurulan Derimod, derinin asaletini günün çizgilerine taşıyarak, yepyeni bir yaşam stili ve zarafet anlayışının da ilk temsilcisi oldu. Türkiye’de deri ile modayı bütünleştiren ilk marka olan Derimod, 41 yıldır sektöründe ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği ilkler ile sektörünün lokomotifi olan Derimod, 1982 yılında ABD Los Angeles/Beverly Hills’de mağaza açarak, yurt dışında mağaza açan ve bunu kendi markası ile yapan ilk deri firması olma özelliğini taşıyor. Sektöründe kendi markası ile iletişim ve reklam çalışmaları yapan ve bu çalışmalarında Linda Evangelista , Mila Jovovich gibi dünyaca ünlü birçok modeli kullanan Derimod, yurtdışında moda çekimleri gerçekleştiren ilk Türk deri markası olma sıfatını da taşıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İnci Deri

  Tarihi yaklaşık 100 yıla dayanan İnci Deri, bugün 104 mağazası ile Türkiye'nin dört bir köşesinde müşterileri ile buluşuyor. İnci, bugün 70 mağazası, 34 franchise'ı ile Türkiye'de toplam 104 noktada yer alıyor. KKTC'deki 3, Bakü'deki 1, Türmenistan'daki 1 mağazası ile İnci, Türkiye dışında da hizmetlerine devam ediyor. Amacımız, tüketicilerimizi her sezon İnci'nin kaliteli, geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak; bu doğrultuda büyüme hedeflerimizi geliştirerek, modaya yön veren marka olma amacıyla pazarlama ve tasarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türk deri sektörünün öncü markaları arasında olan, modaya yön veren, yeni neslin trendlerini yakalayan, mevcut tüketicilerin de vazgeçemeyecekleri özgün tasarımlar yaratan İnci; her sezon, fark yaratan koleksiyonlarıyla karşınızda olmaya devam edecek.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ELIBOL

  Hasan Elibolun Elibol Deriyi kurduğu günden bugüne; İlk mağazasını İstanbul Beyazıtta 1981 yılında açan Elibol Deri, Rusya ve Doğu Blok ülkelerinde deride bir ekol haline gelmiştir. Dünya modasını takip eden , tarzını belirlemiş tüketiciler için vazgeçilmez bir marka olmuştur. 2003 yılından itibaren Zeytinburnu sahilyolundaki merkez binasında her sezon geniş ürün yelpazesini seçkin müşterileriyle buluşturmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Olcay Deri

  1996 yılında kurulan firmamız 8000 m2 kapalı alana sahip, günlük 2500 adet kuzu, kürk süet deri işleme kapasitesi ve profesyonel yönetimiyle Çorlu Organize Deri Sanayi Bölgesi'nde üretim yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DESA

  Deri Ceket, Deri Ayakkabı, Deri Çanta, Deri Aksesuar - DESA Kadın ve Erkek deri çanta, deri ceket, deri ayakkabı, seyahat ve tekstil ürünleri ile deri aksesuar modelleri DESA tasarım ve kalitesi ile www.desa.com.tr’ de!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Derimod

  Derimod - Ayakkabı, Deri Ceket, Deri Mont, Çanta Deri ayakkabı, deri ceket, deri mont, deri çanta ve deri ürünlerinde Derimod kalitesi ve online alışveriş fırsatlarını yakalayın!
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Nerseler Deri

  Olive Fur Leather - nerseler.com, deri, kürk Nerseler Deri; kurulmuş olduğu 2006 yılından beri “Olive Fur” marka tasarımlarıyla kaliteden ödün vermeden Deri ve Kürk sektörünün önde gelen firmalarından
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Baykallar Group

  1970'li yıllarda deri alım satımıyla başlayan şahsi girişimler 1980'li yıllarda BAYKALLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş 'nin kuruluşuyla deri alım satımından sanayiciliğe uzanan koşu maratona dönüşüp zig deri üretimiyle BAYKALLAR ihracata ve iç piyasaya sunduğu ürünlerle aranılan firmalar arasındaki özel yerine kısa sürede ulaşmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Derlüks Deri

  Emiliano Zapata by Derlüks Deri - Erkek deri giyiminde kendine özgü duruşu, genç, sofistike ve stil yaratan çizgisi ile farklı bir moda dili oluşturan Emiliano Zapata, her biri kendine özgü dikiş teknikleri ve el işçiliğine sahip özel tasarım mont, palto, trençkot ve ceketler ile kendini özel hissetmeyi seven erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ederken; kapılarını Türkiye’deki stil sahibi erkeklere de açmaya hazırlanıyor. 2002 yılında kurulan Derlüks Deri Konf. San.Dış.Tic.Ltd.Şti. ‘nin bünyesinde bulunan Emiliano Zapata markası, kendine özgü duruşu, yenilikçi ve fark yaratan bakış açısıyla Türkiye’nin önde gelen erkek deri giyim markalarından biri olmuştur ve dünya çapında 21 ülkeye ihracat yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Orjin Deri

  Orjin çatısı altında; deri hazır giyim üretimi yapan Orjin Deri ve kürk süed hazır giyim üretimi yapan Aydınlı Deri firmaları bulunmaktadır. Orjin, üretim faaliyetlerine 1980 yılında Orjin Deri firmasının kurulması ile başlamıştır. İhracata yönelik üretimi hedeflemiş olan Orjin Deri, ihracat olgusunun yeni başladığı o yıllar Türkiyesi'nde, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermek için Almanya'da kurmuş olduğu depolama ve lojistik merkeziyle Türk firmalarının yurtdışına açılmasına öncülük etmiştir. Orjin, 1987 yılında kürk süed hazır giyim üretimi yapmak üzere Aydınlı Deri'nin kurulmasıyla üretim gücünü artırmış, ürün çeşitliliğini genişletmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kızılkayalar Deri

  Zeytinburnundaki Showroom ve Uşaktaki 2.500 M2'lik kapalı alan Fabrikamızda Giysilik, Çantalık ve Ayakkabılık Deri üretimi ile siz sevgili müşterilerimize en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Gündüz Grup

  Gündüz Grup'un temeli 1971 yılında kurulan deri kimyasalları ticaret şirketiyle atılmıştır. Bu ilk adımı diğerleri izlemiş olup bugün deri sektöründe önemli bir yere sahip bir kuruluştur. Gündüz Kürk 1997 yılında Çorlu Organize Deri Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur ve halen burada faaliyetlerine devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • luigi leather

  Luigi sizi, cesur detaylarla bir araya gelen parçaların kullanıldığı ürünleriyle fark edilebilir kılıyor… Her mevsime uygun iddiayı seven,modern, şık, aynı zamanda rahatlığın ön planda olduğu, zarafetten ödün vermeden çarpıcı bir kombin oluşturmak isteyen bay ve bayanlara benzersiz çizgilerimizle oluşturduğumuz kullanışlı tasarımlar Luigi’nin ürün yelpazesini oluşturuyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Marmara Deri

  1987 yılında giysilik deri alım satımı ile sektöre giriş yapan firmamız, müşteri taleplerine daha iyi cevap verebilme arzusu ile Uşak'ta bir üretim tesisi kurmuştur. Bu tesis ile üretim sektörüne adım atan Marmara Deri, girişimci ruhunun karşılığını giderek büyüyen iş hacmi ile almıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin