Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kıyafet Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Boncuk Kostüm Kiralama

  2000 Yılından itibaren sektörün içinde yer alan firmamız müşteri memnuniyetini esas alan ticaret anlayışı gündemi sürekli takip eden yenilikçi kadrosu ve alanında uzman teknik ekibi ile siz müşterilerinin teveccühünü kazanarak 15 kısa yılın ardından sektörünün lider markası konumunu kazanmıştır. Kostüm, oyuncak, sünnet organizasyonu Hacı Hasan Mah. İnönü Cad. No:61 İzmit Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • APPRIVA TEKSTİL

  Appriva is a well organized apparel production and sourcing company, managed by dynamic textile professionals with vast field experience. Appriva consists of professionals who have been in the business for more than 20 years. Appriva’s team of experienced people and relations in the industry helped them realize their new idea of building a sourcing and production organization.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Adaş Giyim

  Adaş Giyim is established in İstanbul in 1993 as a producer of garments for domestic market. Together with joining partners following a 6 year of successful business graph, Adaş Giyim has started to work for export markets in 1999.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Migiboy Tekstil

  Migiboy Tekstil, Canpolat ailesine ait yaklaşık 750 kişinin görev yaptığı bir tekstil kuruluşu. Her türlü örme ve dokuma kumaş üretimi gerçekleştirip, iç pazara ve çeşitli ülkelere ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Migiboy Tekstil olarak 40 yılı aşkın tecrübemizle Türk tekstil sektörünün lider kuruluşları arasında olmamızın yanı sıra İnşaat, Enerji ve Otelcilik sektörlerinde de artan yatırımlarıyla büyüyerek yoluna devam etmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İpek Fantazi Tekstil

  İpek Fantazi Tekstil A.Ş.'in tekstildeki yolculuğu 1984 yılında Sultanhamam (İstanbul)'da sadece kumaş ticareti (alım - satım) ile başlamıştır. O tarihte mütevazi bir yaklaşımla kurulan şirketimiz, ilerleyen süreçte sürekli gelişim ve yenilenme anlayışını sahip olduğu sektörel bilgi, beceri ve yeteneklerle birleştirmiştir. Bu sebeple, ihtiyaca uygun hizmeti sunabilmek amacıyla 2000 yılında kumaş üretimine başlanmıştır. Değişen ihtiyaçlara uyumlu bir yönetim anlayışına sahip olan şirketimizin üretim faaliyetlerine bir yenisi olan iplik üretimi de 2010 yılının ortasında eklenmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • DeFacto

  DeFacto, 2003 yılında 14 mağazası ile Akdenizli bir marka olma fikriyle yola çıktı. Barcelona tasarım ofisinde hazırlanan koleksiyonlar ile gençlerin sevgisini kazanan DeFacto, bugün, Türkiye genelinde 242, yurt dışında 22 mağazası ile sektörün öncü 2 markasından biri... Türkiye’de “Akdeniz Modası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran DeFacto, bugün Türkiye genelinde 236 DeFacto mağazası ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük 2 markasından biri haline geldi. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren DeFacto, “Akdenizlilik” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Konsept mağazalar, çok katlı mağazalar, internet mağazası, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto, uygun fiyat politikasıyla da 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • akenna

  Akenna, based in Istanbul-Turkey, is one of the leading manufacturer of knitwear apparel since 1993 and is exporting to Germany, England, France, Italy, Spain, Sweden, Denmark, Netherland, Belgium, Ireland and other EU countries. Akenna designs and produces ready garment for ladies, men and children using all types of circular knitted fabric with capacity of 600.000 - 1.000.000 pieces / month.With our accumulated experiences and professional staff, focused on fast fashion during our last decade. Akenna, have been awarded by TIM ( Turkish Exporters Assembly) as one of the Top of 1000 Export Companies of Turkey.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin