Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Halı Yıkama Sektörü

Bu sektörde 8 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Sportex Halı Yıkama

  Sportex Hanımeli Ak Temizlik HALI YIKAMA Tam otomatik son sistem makine ile deneyimli kadromuzla halılarınızı adresinizden ücretsiz alıp yıkanılarak tekrar teslimi yapılmaktadır.HER ÇEŞİT HALILARINIZIN METREKARE FİYATI 3,50 TL DİR. tepecik mah.acısu sok.mikro taksi durağı karşısı no.4 Merkez / Kocaeli
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ökten Temizlik

  Ökten Temizlik 2011 yılında kurulmuş uzman ve deneyimli kadrosu ile temizliğe yeni bir anlam kazandırmanın gayretindedir. Firmamız konusunda uzman deneyimli ve profesyonel temizlik personeli ile tüm ev, işyeri, büro, okul, inşaat ve koltuk ve halı yıkama hizmetleri ile müşterilerine güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermektedir. Temizlik hizmetlerinde yıllardır bu sektörde deneyim kazanmış personel ve teknik ekipmanları barındıran ÖKTEN TEMİZLİK kaliteli, güleryüzlü veekonomik hizmet vermesi ile ilk tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Temizlik hizmetlerinde işini doğru ve özveriyle yapan firma olan ÖKTEN TEMİZLİK geçmişte olduğu gibi gelcektede bu çizgi ve doğrultusunda devam edecektir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Temizlik Vakti

  Temizlik Vakti Türkiye’de hızla büyüyen halı yıkama ve ev tekstili sektöründe önemli eksiklikler göze çarpmaktadır. Mevcut eksiklikler ve yapılan yanlış uygulamalar sektör içerisinde daha bilinçli firmalara ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir. Temizlik Vakti bu noktadan yola çıkarak İstanbul Avrupa yakasında 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir. Temizlik Vakti halı yıkama, Battaniye, Yorgan yıkama, Kuru temizleme, Tül, perde vb. ev tekstili yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Temizlik vakti müşteri memnuniyeti üzerine kurulan hizmet anlayışıyla, uzman bir kadro, teknolojik ve kaliteli ekipmanlar ile hizmet verme gayretindedir. Temizlik Vakti kurumsallaşmış yapısıyla, tüm paydaşlarıyla karşılıklı güvene ve memnuniyete dayanan ilişkiler geliştirmeyi hedeflemektedir. Başta müşterileri olmak üzeri, çalışanları, tedarikçileri ve hissedarları ile kazan-kazan anlayışını geliştirerek uzun süreli birliktelik oluşturmayı hedeflemektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Öz Kocaeli Koltuk Yıkama

  Halı, Halı yıkama fabrikasında temizlenir! Özkocaeli Koltuk/Halı Yıkama Fabrikası, bu alanda dünyanın en gelişmiş halı yıkama üniteleri olan İspanyol Catinet markalı makineleri kullanıyor. Oysa halı yıkama hizmeti veren “temizlik şirketlerinin büyük bir çoğunluğu yıkama işlemini tıpkı evlerde olduğu gibi elle ya da oto yıkama aracılığı ile yapmaktadir. Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikde yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvalayıp, hızla ürer. Halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklara, alerjilere yol açar. Tavşan Tepe Mahallesi Gaye Sokak No:13 Kat:1 Bekirpaşa / İzmit
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Es Halı Yıkama

  Halı Yıkamada Memnun Kalma Garantisi Veriyoruz. Profesyonel Temizlik Nasıl Yapılır. Halı yıkama, evlerin hem güzel görünmeleri hem de temiz kalmaları için en önemli temizleme hizmetlerinden birisidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Super Halı Yıkama

  Halı Yıkama, Super Halı Yıkama, Halı Yıkama Fabrikası Super halı yıkama Super Halı yıkama fimamız istanbul bakırköy semtinde hizmet vermektedir. Firmamız istanbul avrupa yakasına servis çıkarmaktadır. Daha detaylı bilgiyi 0212 543 88 99 nolu telefondan firmamız ile iletişime geçip alabilirsiniz. Değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacıyla halılar yıkamaya girmeden çeşitlerine göre ayrılır ve yıkama sistemleri belirlenir. Halı yıkama firmamızın verdigi hizmetler ; Halı yıkama, Stor perde ve güneşlik yıkama, Koltuk yıkama, Jaluzi yıkama, Yatak yıkama, Yerinde halıflex yıkama. Halı Yıkama Hizmetimiz; Halı yıkama hizmetimiz için 0212 543 88 99 nolu telefondan bize ulaşıp randevu aldığınız takdirde servis aracımız size yönlendirilir. Servis elemanlarımız halılarınızı alıken tarafınıza halı adeti, m2′si, halı cinsi (makina halısı, shagy halı, eldokuma halı, kilim, ipekli nepal, makina nepal halı, eldokuma shagy vb.) ve tutarı hakkında bilgi verip tarafınıza teslim tarihi yazılı olan bir makbuz bırakırlar. Halılar firmamıza gelir cinslerine göre ayrılıp yıkama sırasına girerler. Yıkanan halılar bekletilmeden kapalı kurutma alanımıza asılır. Kaparlı kurutma alanımızda Sanayi tipi vantilatürler sayesinde dogal bir ortamda hizjenik alanda kurumaya bırakılır. Halılar toplanır ve son kotrol için masaya açılır parfümlenerek rulo haline getirilip poşetlenir. Müşterilerimiz aranıp müsaitlik zamanlarına göre dagıtım yapılır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin