Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Restaurant - Cafe - Bar Sektörü

Bu sektörde 72 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • daruzziyafe

  Tabiilik, damak zevki ve şifa, Türk mutfağının belli başlı özelliklerini teşkil eder. Türkler, uzun asırlar boyunca edindikleri tecrübelerden dolayı, sofralarını donatan yemeklerin; faydalı, lezzetli ve enerji verici özellikler taşımasına dikkat etmişlerdir. Gerçekten de, herhangi bir gıda maddesinin özellikleri bozulmadan nasıl pişirileceği, nasıl daha lezzetli hale getirileceği ve bazı gıdaların nasıl daha uzun ömürlü olabileceği gibi konularda çok büyük maharetler kazanmışlardır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kitchenette

  2005 yılından bu yana cafe, bar olarak hizmet veren Kitchenette, ev rahatlığını modern bir çizgide birleştirerek misafirlerini ağırlıyor. Dünya mutfaklarından farklı lezzetleri, kendi fırınından çıkan taze ekmek çeşitleri, modern ve samimi dekorasyonuyla birleştiren Kitchenette, tüm lezzetlerini büyük bir özenle hazırlıyor. Misafirlerine gün boyu kahvaltı hizmeti sunan Kitchenette’in aynı zamanda formuna önem verenler için “Fit for you” menüsü de bulunuyor. Minik misafirleri de unutmayan Kitchenette, sağlıklı ve eğlenceli yiyeceklerden oluşan “Kids” menüsüyle çocukların gönlünü kazanıyor. Misafirlerine olduğu kadar kendi çalışanlarına da değer veren Kitchenette; kalitesi, eşsiz sunumu ve servis anlayışıyla kurulduğu ilk günden bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Misafirlerine her zaman en iyisini sunmayı ilke edinmiş olan Kitchenette’in, İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Bakü, ve Moskova olmak üzere toplamda 16 şubesi bulunuyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • San Marco's Caffé

  San Marco's Caffé - Caffé Ristorante Italiano san marco's caffé, san marcos, san markos, san marco, san marko, san markos kafe, san marcos cafe, bakırköy, bakırköy restaurant, restaurant, cafe, restaurants, longtable, vogue restaurant, bistro, kahvaltı, akşam yemeği, salata, makarna, kırmızı et, beyaz et, pizza, çorba, sandviç Napolyon' un dünyanın en güzel salonu olarak tanımladığı San Marco Meydanı Venedik'in simgeleşmiş bir parçası olup ziyaretçilerini büyülemektedir. Bütün dünyada özellikle güvercinleri ile bilinen meydan ünlü cafelere ve lüks mağazalara ev sahipliği yapan üzeri kapalı galerilerle çevrili büyük bir mermer salon şeklindedir. Üzerinde San Marco' nun Aslanı aynı zamanda Venedik' inde sembolü olan bronz bir aslan ve San Teodoro' nun heykelleri bulunan granit sütunlar 1125 yılında İstanbul' dan getirilmiştir. San Marco's Caffé' ye ilham kaynağı olan bu eşsiz meydan ile özdeşleşmiş dünya kahvelerinin nefis aromalarını tadabileceğiniz ve sizi güne daha zinde hazırlayacak kahvaltılarıyla San Marco' s Caffé Bakırköyde sizleri bekliyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kocatepe Kahve Evi

  1919 yılında Ankara’da Bayan Maruşya ile Kurukahveci olarak başlayan serüven, 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tuncay ile gelişimini sürdürmüş, 1987’de kurumsallaşmış, 1996’da Kocatepe Kahve Evi konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır. Kahve Evi konsepti ile gerek Türk kahvesini, gerek dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş işletme çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır. Kocatepe Kahve Evi, geleneksel Türk Kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürü ve geleneklerine bağlı kalarak ülke pazarında geniş kitlelere yayılmasını kendisine ilke edinmiştir. Halen kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleri ile pazarda belirli bir yeri olan marka yeni yatırımcıları ve dinamik yapısı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Nurettin Kocatepe markalı ürünler ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabilmekte, Kocatepe Kahve Evi konsepti ile de Anadolu’nun başlıca illerinde kahve severleri ile buluşmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • birbey restaurant

  Birbey Restaurant 1995 yılında hizmet, hijyen ve kaliteyi ilke edinerek Türk Mutfağı'nın lezzet ve görselliğini değerli müşterilerimize sunmayı hedef bilen bir girişimcilik anlayışıyla kurulmuştur. Bugün bile ilk kuruluşunda ki heyecan ve özverisini kaybetmeden güler yüzlü ve hizmet odaklı ekibiyle görevine devam etmektedir. Birbey restaurant'ın kararlılık anlayışı her zaman kaliteli ürünleri profesyonel ekibimizle harmanlayıp memnun müşteri portföy oluşturmaktan öteye geçmemektedir. Yıllara meydan okuyan hizmet süremiz bunun ispatı olmakla birlikte yakından görmek isteyen değerli müşterilerimiz için kapılarını daima açık tutmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Girne Cafeterya

  İstanbullulara hizmet vermeye başladığı 1980 yılında 25 m2 olan işyerimiz bugün mutfağıyla birlikte 100 m2 bir alanda İstanbullulara hizmet vermeye devam etmektedir. Türk mutfağının önde gelen sulu yemek, döner ve ızgara çeşitleri yanı sıra pizza, hamburger ve sandwich çeşitlerini, kendi mutfağımızda, temiz ve hijyenik ortamda hazırlamaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hüsnü Ala Cafe Restaurant

  Dünya mutfağının en güzel örnekleri, siz değerli müşterilerimiz için harika sunumlarla, en kaliteli ürünlerle hazırlanıyor İtalya, Meksika, Fransa, Uzak Doğu ve Osmanlı mutfağının en lezzetli yemekleri hergün size özel olarak hazırlanıyor. Izgara çeşitlerimiz, helal kesim hayvanların düzgünce terbiye ve sosla hazırlanıp dinlendirilerek hazırlanmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hamdi Restaurant Eminönü

  Urfa Birecikli Hamdi Arpacı 1960’lı yılların sonuna doğru İstanbul’ a geldi. Eminönü Yeni Camii’nin yanında bulunan otoparkın köşesinde ilk tezgahını açtı…Bir küçük ızgara ve seyyar tezgahı ile 7 yıl boyunca esnafa ve gelen müşterilere leziz kebap çeşitlerini sundu.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Asuman Restaurant

  ASUMAN RESTORAN 2009’DA AKSARAY – İSTANBUL’DA HİZMETE AÇILMIŞTIR Atatürk Blv No:156 AMACIMIZ SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZE MEŞHUR İRAN YEMEKLERİNİ EN İYİ SUNMAKTIR. EN İYİ İRAN YEMEKLERİNİ EN İYİ MALZEMELERLE SİZİN İÇİN HAZIRLADIK. ASUMAN RESTORAN İSTANBUL’DAKİ İLK İRAN RESTORANLARINDAN BİRİ OLARAK AYNI ANDA EN FAZLA TERCİH EDİLEN VE EN POPÜLER İRAN RESTORANI UNVANINI TAŞIMAKTADIR. SİZİ ASUMAN RESTORAN’DA GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fuego Cafe

  Welcome to Fuego Cafe Restaurant. Established in 2012, Fuego brings together over 25 years of international experience and provides high quality and authentic Turkish and Kurdish hospitality to locals and International guests of Istanbul. We pride ourselves in providing our guests with the finest quality of Turkish and International modern and traditional cuisines. Items on our menu are made from fresh, organic produce from Istanbul's best suppliers.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pudding Shop's

  Idris Çolpan and his brother Namik opened Lale Pastahanesi in 1957. At the time The Pudding Shop was the only place in the area the adventurous could get direct transport to Asia and tourist information on Turkey. Just opposite the Blue Mosque, for instance, there is a place called the Pudding Shop, a restaurant and garden and meeting place where a youthful traveler might negotiate a ride in the 1970's to Aphganistan or Nepal. The Pudding Shop, they used to say, marked the start of the quot;hippie trailquot; that led many young Americans and Europeans east
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin