Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Fizik Tedavi Sektörü

Bu sektörde 5 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Rehamer Fizik Tedavi

  Özel Rehamer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kadrosu: 5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı 9 Fizyoterapist ve Fizik tedavide çalışan diğer sağlık personeli ile hizmet vermektedir. Merkez Aytaç Mahallesi, Fatih Caddesi No:89 Küçükçekmece-İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ceragem Masaj Yatakları

  Ceragem Masaj Yatakları Türkiye Ceragem herkese daha sağlıklı ve dinamik bir yaşam sunmak için Kore'de bilimi alternatif tıbba uygulamış olan, alanında liderliği elinden bırakmayan, tıbbi araçları üreticisi bir firmadır. Ceragem Cheon-An şehrinde yeni kurulan yüksek teknoloji sahibi modern fabrikasıyla kişisel masaj aletleri piyasasında dünyada lider konumdadır. Dünyada toplam 4000'den fazla şubesi ile 75'in üzerinde ülkede, her gün yaklaşık 1.500.000 kişiyi ağırlayarak alanında tartışılmaz noktadadır. Firmamız, ürünü satın almadan önce defalarca deneme olanağı sunma stratejisiyle, ürününü benzersiz kılmıştır. Bu tanıtım sisteminin amacı ise, kişilerin aldıktan sonra değil de, önceden birçok kez ücretsiz deneyerek ürüne tamamen ikna olmaları ve eğer beğenir iseler almalarını sağlamak içindir. Uyguladığı tanıtım sistemi ile birçok taktir ve övgü almıştır. Ceragem aldığı sayısız ödüller, dünya çapında sertifikalar ve yaptığı rekor seviyedeki sağlık yardımları ile genç ve de iddialı Masaj Yatağı firmasıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Spektromar Bakırköy

  Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi - Bakırköy İstanbul Spektromar, İleri Görüntüleme, Mamografi, Ultrason, Doppler, MRI, EKG, CT, Kanser, Tümör, Analiz, Laboratuvar, Bakırköy, İstanbul Spektromar 1996 yılında radyolojik ileri tetkikler yapan bir merkez olarak bugünkü yerinde açılmıştır. Özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Halen radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice BT cihazı ile Koroner Anjio dahil en modern tetkikleri yapabilmektedir. 1.5 Tesla Philips MR ile tüm manyetik rezonans görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Spektromar - Uzmanlar Klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri artık dijitalize ve kompüterize edilmiş durumdadır. USG ve Doppler konusunda son derece tecrübeli uzmanlar çalışmakta olup en gelişmiş ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır. Bünyemizde bulunan Düzen Laboratuvarı Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından olup uluslararası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Tüm biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Düzen Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin