Firma Kategorileri

Profesyonel Web Sitesi Hizmeti

Sayın Üyemiz, firmanızı tanıttığınız platformumuzda, eğer henüz bir web siteniz yoksa, uzman ekibimiz modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmektedir. Tasarım ve geliştirme sürecinin yanı sıra, hosting hizmeti de sunarak web sitenizi çalışır halde internette yayınlıyoruz.

SEO optimizasyonlu içeriklerimizle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Firmanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok mu
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 1
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3152
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Textil Üretim Sektörü

Bu sektörde 51 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • ÖZİLHANLAR

  ÖZİLHANLAR, tekstil, kumaş, toptan, parekende Sipariş ve stok üzerine çalışan firmamızda müşteri talepleri ile ilgili ön çalışmalar gerçekleştirilmektedir.Ürün çeşitliliği ve kalitesini sürekli olarak arttırarak iç ve dış pazardaki müşteri portföyünü sürekli geliştirmektedir. Toptan örme, dokuma kumaş imalatı ve satışı yapan firmamız sipariş üzerine üretimin yanı sıra günün modası e tercihi olabilecek ürünlerle daima stokta kumaşlar bulundurmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özgüvenal Bayrak

  Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Özgüvenal Tekstil, 1983 yılında BURSA’ da kurulmuştur. Özgüvenal Tekstil kurulduğu günden beri müşteri odaklı kalite anlayışıyla üretim yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fermuar | Toptan Fermuar Modelleri

  Özellikle Hazır Giyim sektörünün ihtiyacı olan en ana kalem aksesuar “FERMUAR” ı dünya çapında yaşanan teknolojik gelişmeler çerçevesinde “online temin edilebilir” kılmak için yola çıkıldı. Elbette bu web sitesi sadece online fermuar sunumu/satışı yapılan bir platform olmayacak; bundan daha da öte sektöre farklı bir takım inovatif hareketlilik de sağlamayı temel amaç edindik. Oluşturacağımız forumlarla birlikte fermuar ve çeşitli aksesuarların ana ürüne dikilmesi/montajı sırasında/sonrasında oluşan sorunlar ve olası sorunlara bulunan/bulunabilecek çözümleri de tekstil sektörünün kullanımına açacağız. Hedeflerimiz: Birincil hedefimiz; fermuar ürününün fiyatlama standardının sağlanması ve bu sayede hizmet verilen firmaların önceden ölçülebilir maliyet yapmalarına imkan sağlamaktır. Bu düşünce çerçevesinde Türkiye içinde ilk olarak; tüm fermuar tipleri/modelleri/ölçülerinin hesaplanması için “dinamik hesap makinası” site içinde kullanıma açılmıştır. Bununla beraber ticari hayattaki kimi zaman oluşan güven zedelenmesinin önüne geçmek için tüm satış süreçlerinin GET(Güvenli Elektronik Ticaret) üzerinden yürütülerek sonuçlanmasını sağlamayı amaç ediniyoruz. İletişime geçilmesini takiben GET(Güvenli Elektronik Ticaret) 9 takside kadar satış yapılabilir bir yapı kullanımda olacaktır. Tüm tekstil camiasına hayırlı olmasını dileriz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Moral Tekstil

  Moral Tekstil, ev tekstilinin perdelik kumaş üretimi kolunda 1984 yılından beri faaliyet gösteren, günümüz kalite ve moda anlayışına uygun ürünlerini kırktan fazla ülkeye ihrac eden, kendini sürekli yenileyen bir firmadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • EKART TEKSTİL

  EKART TEKSTİL EKART, döşemelik kumaş sektöründe kalite, servis ve yenilik arayanlara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren bir çok prestijli firmanın döşemelik kumaş konusunda önemli tedarikçi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kilim Group Kartaltepe

  Kilim Group, 50 yılı aşkın faaliyet hayatı boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi, siz degerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş. olarak kurulan ve bugün her biri kendi alanında başarılı beş şirketi (Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş., Kilim Dış Tic.ve Pazarlama A., Yeni Tekstil Mensucat Fabrikaları A.Ş. (Yeni Tekstil, Konfeksiyon Fabrikası), Hamle Tekstil San. ve Tic. A.Ş, Kilim Mensucat San. ve Tic. A.Ş.) bünyesinde barındıran Kilim Group, pamuktan ipliğe, kumaştan konfeksiyona ulaşan tekstil sektöründeki başarısı ile Türkiye’nin tekstil profiline katkılarını sürdürüyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Uygun bayrak

  Uygun bayrak, bayrak fiyatları, istanbul bayrak firmaları, bayrak imalatı yapmakta olup hizmet verdiğimiz günden bu güne çizgisini hiç değiştirmemiştir. Bayrakçı firması olan UYGUN BAYRAK, alanında lider olma hedefindedir. UYGUN BAYRAK İMALATI BAYRAKÇI, İSTANBUL BAYRAK, TÜRK BAYRAĞI, UCUZ BAYRAK, BAYRAK İMALATI
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • doğan tekstil

  PARTİ TOP KUMAŞ ALINIR 0534 551 35 33,KUMAŞ ALANLAR 02125468944 PENYE TOP KUMAŞ ALINIR 05345513533;DOKUMA KUMAŞ ALINIR 05345513533,PENYE KUMAŞ ALINIR 02125468944,PARÇA TOP KUMAŞ ALINIR KUMAŞ ALINIR, ÜRETİM FAZLASI KUMAŞ ALINIR 05345513533,KUMAŞ ALIMI KUMAŞ ALINIR,PARÇA KUMAŞ ALINIR 05345513533;TOP KUMAŞ ALANLAR BURADA 05345513533 KUMAŞ ALIMI YAPILIR,KUMAŞ ALAN YERLER,PARÇA KUMAŞ ALANLAR,LASTİK ALANLAR 05345513533,TOP KUMAŞ ALINIR
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sarteks Örme Kumaş

  Sarteks Örme Kumaş | Süprem Örme Kumaş | Lakost Kumaş | İki İplikli Örme Kumaş | Üç İplikli Örme Kumaş | Havlu Kumaşlar | Kadife Kumaşlar | Vanize Kumaşlar | Ribana Lastik Kumaş | Kaşkorse Kumaş | İnterlok Kumaşlar | Selanik Kumaşlar Örme kumaş imalatı ve satışı yapan firmanın ürünleri ve firma bilgileri bulunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Cevher tekstil

  Cevher Tekstil firması, Türkiye’de 2001 yılından beri faaliyet gösteren, Tekstil sektöründe köklü ve güçlü çevreye sahip ve 14 yıllık bir tecrübesi olan bir aile şirketidir ve Tekirdağ Çorlu Vakıflar Organize Sanayi bölgesinde üretim yapmaktadır. Firmamız iplik üretimi, örme kumaş ve boyalı/baskılı kumaş üzerine uzmanlaşmıştır. Üretilen kumaşlar, ham, kasarlı, boyalı olarak, Açık En veya Tüp Formda satılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Örme Kumaş gteks

  Örme Kumaş GTEKS GERGER TEKSTİL olarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yüksek kaliteli örme kumaşlar üretiyoruz. Yurtdışında İtalya, Rusya, Bosna, Yunanistan, Sırbistan, Ukrayna gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktayız. Tekstil sektöründe uzun ama örme kumaş sektöründe kısa sürede uzun yol kat ettik. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, uygun fiyat ve hızlı termin avantajı ile hizmet veriyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ARGÜL TEKSTİL

  KUMAŞ BİZİM İŞİMİZ… 1988 yılında Argun ÖZVERİR adına şahıs firması olarak faaliyete başlayan Argül Tekstil, 1995 yılından itibaren ARGÜL TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla şirketleşmiştir. ARGÜL TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ; özel çalışma gerektiren tüm siparişler ( düz, boya, baskı, desen çeşitleri v.s. ) titiz ve kaliteli bir şekilde yapılmakta ve zamanında teslim edilmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Sayın Üyemiz, firmanızı platformumuzda tanıtırken eğer bir web siteniz yoksa, uzman ekibimizle profesyonel web sitesi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Modern ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla, hosting dahil çalışır halde internette yayınlanacak web sitenizi oluşturuyoruz. Bu sayede, dijital dünyada güçlü bir varlık göstererek müşteri ve iş ortaklarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Online varlığınızı artırmak ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok Mu