Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Bilgisayar Ve Internet Sektörü

Bu sektörde 20 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • GOLD FİRMA

  page style design

  İs arayanların kendilerini profesyonel kılacak cv web sayfaları , is yerlerinin müşterilerine sunabileceği tanıtım sayfaları be birçok tanıtım amaçlı web sayfalarına artık miktarlar vermeyin . Sayfadan bize ulaşın tanıtım. Sayfanızı 10 günde cüzzi rakamlara teslim edelim.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fotokopi Makinesi

  Kağıt sıkışması, karşılaşılan en yaygın hatalardan biridir. Sıkışmanın nedenleri yanlış kağıt boyutundan düşük kağıt kalitesine, yanlış kağıt yüklemesinden cihazın genel bakımsızlığına kadar değişir. Bu sorunlar, kopyalama ve yazdırma yaparken bir sıkışmaya neden olur. Bu sorunun giderilmesi, sıkışan kağıdı elle çıkarmanızı ve uygun kağıt boyutunu yeniden yüklemenizi veya kağıt hizalamasını düzeltmenizi gerektirir. Ayrıca, cihazın içinde birikmiş kağıt tozu da sensörlerin kağıt sıkışması algılamasına neden olur. Bu sorunu önlemenin en iyi yolu, kağıt besleme lastiklerini periyodik olarak temizlemektir. Cihazın içine toz birikmesini önlemek de çözüm olabilir. Kağıt sıkışmalarını gidermek için varsa kağıt tepsisini çıkarın. Ulaşabiliyorsanız kağıt alma lastiğin yüzeyini nemli bir bezle temizleyin. Makinenin toner ve drum kartuşunu çıkkarın. İç kısımda görünen birikmiş tozlu yüzeyleri az nemli bir bezle temizleyin. Makinenin arkasında bir kapak varsa açın ve görünen sıkışmış bir kağıt parçası veya anormal bir durumun olmadığından emin olun. Sorun giderilemiyorsa servisi arayın.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tablet Servisi

  Merhabalar Teknolojinin Gelişmesi ve internet Ortamının Yaygınlaşmasından Sonra Gerekse Oyun Amaçlı Gerekse de iş Amaçlı Kullanımların Daha Yaygın Olması ihtiyaçların Karşılanması Amacıyla Tablet Bilgisayarlar Kullanıcıların Hizmetine Sunulmuştur. Tablet Bilgisayarların Kullanıcılar Tarafından Yaygın Olarak Kullanılması Ve Beklenen Talebi Karşılamasından Sonra Oldukça Rağbet Gören Tablet Bilgisayarlar Belli Bir Kullanım süresinden Sonra Bütün Cihazlarda Olduğu Gibi Tüketicilerin Belli Sorunlar ile Karşı Karşıya Kaldıkları Aşinadır. Tablet Kullanıcılarının Karşılaştığı Sorunlara Yardımcı Olabilecek Tablet Tamir Servisleri’ ninde Azlığı Veya Kaliteli iş yapmamasından Dolayı insanların Gerekse Tabletlerini Güvenerek Teslim Edebileceği Gerekse de Kaliteli Bir Tablet Tamir Servisi Arayışı Gün Geçtikçe Çığ gibi Büyümek te Arama Motorlarında Bayağı ilgi Görmektedir. Biz Tabletservisiniz.Com Olarak Deneyimli Personellerimiz işinin Ehli Ustalarımız Ve Binlerce Yedek Parça Stok Ve Teminimizle Tablet Servisi Hizmeti Veren Firmamız Markası Ne Olursa Olsun Bütün Tablet Bilgisayarların Tablet Tamiri ‘ni En Kaliteli Ve Sağlam Şekilde Yapmaktadır. Sizde Tabletinizde Oluşmuş Sorunları Güvenilir Ve Kaliteli Bir Firmada Yaptırıp Rahat Etmek istiyorsanız Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız. Arıza Tespitinde Ücret Almamakla Beraber Kargo Firmaları ile Olan anlaşmamız ile Tabletinizi Kapınızdan Alıp Kapınıza Teslim Ediyoruz Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun En Fazla 5 iş Günü içinde Tabletinizin Sorunlarını Çözüp Kapınıza Teslim Ediyoruz. Neden Biz? Cihazınızı Kapınızdan Alp Kapınıza Teslim Ediyoruz Arıza Tespiti için Herhangi Bir Ücret Talep etmiyoruz Tabletlerinizi En Fazla 5 iş Günü içinde Kargoluyoruz Uzman Kadromuz ile Tabletinizin Bize Geldigi Günden itibaren Adım Adım sizi bilgilendiriyoruz Kullandıgımız Yedek Parçalara 2 Yıl GAranti Veriyoruz Yaptıgımız işciliklerde Müşteri memnuniyeti icin 3 Ay Ücretsiz Tamir Garantisi Veriyoruz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Toti Bilgisayar

  Bilgisayar Tamiri Notebook Tamiri Format / Sistem Kurulumu Virüs Temizleme Parça Değişimi Arıza Tespiti Adsl Modem Kurulumu Virüs Temizleme Ağ Sistemi Kurulumu Periyodik Bakım Hizmeti Donanım Güncellenmesi / Upgrade İşlemleri Alan adı tescil hizmetleri Web Hosting hizmeti Web Sitesi Tasarımı Yazıcı ve Dosya Yönetimi Yazılım Paketleri Yapısal Kablolama ve Altyapı Hizmeti Uzaktan Yönetim Sistemleri Sistem Taşıma Yedekleme İşlemleri Veri Kurtarma Uzaktan Erişim ve Destek Anahtar Teslimi Projeler (Server, PC ve Diğer Donanım Satışı, Kiralama ve Kurulumu ) Masaüstü bilgisayar - notebook veya çevrebirimlerinizde oluşan arızaların tespiti - onarımı ve gerekli olan tedbirlerin alınması anlamında ekibimiz hizmetinizdedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Ortak Bilgisayar

  ORTAK BİLGİSAYAR ZEYTİNBURNU / İSTANBUL ORTAK BİLGİSAYAR ZEYTİNBURNU / İSTANBUL Kalite ve güvende ORTAK nokta GARANTİLİ NOTEBOOK TAMİR SERVİSİ 2. EL BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR PARÇALARI ALIM SATIM LCD MONİTÖR TAMİRİ ANAKART ÇİPSET DEĞİŞİMİ NOTEBOOK BGA ÇİPSET DEĞİŞİMİ 2. EL NOTEBOOK YEDEK PARÇALARI PLAY STATION CEP TELEFONU YAZICI OEM PARÇA ALIM SATIM
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İnvemo

  İnvemo İletişim Sistemleri ve Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. 2005'ten bu yana mobil uygulama geliştiriyor, hayata geçiriyor ve idamesini sağlıyoruz​.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Seo Akademi

  Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurum Seo Akademi Türkiye’nin en çok tercih edilen SEO Kursu, alanında uzman eğitmenler, uluslararası eğitim standardı, kurumsal ve bireysel eğitim programları, destekleyici eğitimler ve workshoplar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Atom Bilişim

  ikinci el bilgisayar, ikinci el notebook, masaüstü bilgisayar, toptan bilgisayar, oyun bilgisayar İkinci el Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayar fiyatları Toptan ve sıfır seçenekleriyle alışverişte ilk adres atombilisim.com.tr da
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Paflima Bilişim

  Paflima Bilişim, bilgi teknolojileri projeleri geliştiren, teknik sorunlara profesyonel ve kalıcı çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana hızlı büyüme” yerine istikrarlı ilerleme” ilkesini benimsemiş olan firmamız sunduğu seçkin ve hızlı hizmetlerle sektörde yerini almış ve sağlamlaştırmıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BATEK ELEKTRİK ELEKTRONİK

  Firmamız Güvenlik Sistemleri ve Bilgisayar satış, teknik destek ve güvenlik sistemleri montajı konularında sektörde 9. yılındadır. Müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen BATECH Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe en önemli sistem entegratörleri arasında yer almaktadır. BATECH Güvenlik Sistemleri, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda BATECH Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan 100 Türk Sermayeli teknoloji şirketidir. Müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak Türkiye elektronik güvenlik sistemleri teknolojileri pazarında önemli bir yer edinmek BATECH Güvenlik Sistemleri'nin vizyonudur. Farklı müşteri segmentleri, farklı ürün ve hizmetler; farklı iş ortakları ile çalışmanın getirdiği dinamizm ve değişime uyum yeteneğini, en büyük değeri olarak görmektedir. Tüm yapılanmasında çalışanları, iş ortakları, toplum ve paydaşları ile bilgiyi yöneterek hedeflediği tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sizler ile işbirliği içinde olmak en büyük gayemizdir. Saygılarımızla. Cedit Mahallesi İnönü Caddesi No. 292
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özgür Bilgisayar - Yenikent

  Bilgisayar ve network servisi, sunucu yapılandırma, web tasarım, web yazılım, ofis makinaları, güvenlik sistemleri yanı sıra son zamanlarda trend haline gelen mobil uygulamalar konusunda hizmet vermekteyiz. Bilgisayar satış bakım ve onarım Yenikent mahallesi, Venüs İş Merkezi, No:13
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Seo Kursu

  İstanbul'da sizleri bilişim ve teknoloji alanında yetiştirmeye yönelik en kaliteli kurslardan biri olan seo kursu ile tanışın. Hemen bizi arayın profesyonel seo danışmanlarımız tarafından bilgilendirilin google seo konusunda firmamız sizlere destek vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin