Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
İletişim Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Balkan İletişim

  Türkcell, Vodafone, Avea Yetkili Bayii. Sıfır ve ikinci el cep telefonu alım - satım ve Teknik Servisimiz mevcuttur. KVK Telpa Genpa Samsung, Nokia, Iphone, General Mobile HTC, Sony telefon satışlarımız vardır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ATASAYAR GRUP

  Grubumuz, 2001 yılında faaliyetlerine Türk Telekom çözüm ortaklığı ile başlamıştır. Gelişen yeni dünya teknolojisinin gereksinimleri karşısında her geçen gün gelişen teknoloji dünyası ile müşterileri arasında bir çözüm kanalı olmuştur. Faaliyet Alanlarımız; Sunucu ve Network Sistemleri Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) ve Alternatif Enerji Üretim Sistemleri Veri Depolama ve Yedekleme Sistemleri Rack Kabinet Barkot, Yazarkasa ve Perakende Otomasyon Sistemleri Yazılım ve Lisanslama Ticari Yazılımlar Web Tasarım, Yazılım ve Yardımcı Ek Yazılım Çözümleri Personel Devam Kontrol ve Geçiş Sistemleri Plaka Tanıma Araç Takip Sistemleri MOBESE Şehir ve Trafik Gözetleme Sistemleri Kamera ve Güvenlik Sistemleri Hırsız İhbar Sistemleri ve Ahm Hizmetleri Profesyonel Telefon Santral Sistemleri Seslendirme, Acil Anons ve Genel Yayın Sistemleri Merkezi Saat Sistemleri Bina İnterkom Sistemleri Akıllı Bina Yönetim Sistemleri Yangın Algılama , CO ve Otomasyon Sistemleri Bariyer Sistemleri Fiber Optik Lokasyon ve Yapısal Kablolama Çözümleri FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri Bakım ve Servis İşlemleri Türk Telekom - TTNET Çözüm Ortaklığı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Güvenel

  Güvenel - Murat Güven Vodafone Güvenel İletişim Güvenel İletişim Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, Ordu ilinin Fatsa ilçesinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır. Güvenel İletişim olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz. Ordu ilinin Fatsa ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Güvenel İletişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz Güvenel İletişim bekliyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • BM MOBIL

  SERVİS İŞLEMLERİNİ İŞ TAKİP EKRANINDA ONLINE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ www.bmistakip.com adresinden, tarafımıza iletilen tüm iş emirlerinin durumlarını anlık takip edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde Araç Takip Firmaları satış sonrası destek işlemlerinden kalan vakitlerini SATIŞ odaklı çalışarak, firmalarının büyüme oranlarını arttırmaktadırlar. OSMANİYE MAHALLESİ FİLDAMI ARALIĞI SOKAK FİLDAMI SİTESİ C BLOK D:4 34144 OSMANİYE BAKIRKÖY - İSTANBUL
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin