Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Seramik - Vitrifiye Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • İdevit Seramik

  İdeal Seramik Sıhhı Tesisat Malz.San. ve Tic.A.Ş, 1993 yılında, sağlık gereçleri üretimine başlamış ve bugün geldiği noktada, Türkiye’nin 7 bölgesine ve 4 kıtada 30 ülkeye; üstün kalitesi, müşteriye özel butik ve entegre hizmet anlayışı (vitrifiye ürünleri ve banyo aksesuarları) ile ürünlerini ulaştırmış, sektörün liderleri arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır… 2008 yılında yurtiçi ve yurtdışı pazarların İdevit markası ve kalitesine duydukları güven ve gösterdikleri talep karşısında kapasite ve ürün çeşidi artırımına ihtiyaç duyarak basınçlı döküm sistemine geçmiştir. Bu çalışmalar sayesinde, İdeal Seramik’in temel amacı olan “kaliteli ürün ve güven” ile “koşulsuz müşteri memnuniyeti” sağlamaktır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kütahya Porselen

  Kütahya'daki ilk porselen fabrikası olan Kütahya Porselen 1970 yılında kurulurken, o tarihteki ortakları, İş Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Sınai Yatırım ve Kredi Bankası, Sümerbank, Vakıflar Bankası, Desiyab (Şimdiki adı ile T.Kalkınma Bankası) Esbank, Kütahya İl Özel İdaresi, Kütahya Belediyesi ve halk olmak üzere, zamanın moda tabiri ile halk sektörü idi. Hatırlanacağı gibi Türkiye’de bu model yürümedi. Bankaların talebi ve yönlendirmesi ile, Güral Ailesi olarak Kütahya Porselen’de 75 hisse sahibi olduk, kalan 25 hissenin sahipleri Sümerbank, Desiyab ve Vakıflar Bankası’nın elindeki hisselerin İMKB de satılması ile birlikte Kütahya Porselen borsa şirketi oldu. - See more at: http://www.kutahyaporselen.com.tr/tr/sayfa/kurumsal/#sthash.nRmkvozl.dpuf
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Hisar Çatal Kaşık

  Hisar Çatal Kaşık ve Paslanmaz Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. Hisar 25.000 m²’lik kapalı alanda üretim yapmaktadır. Çatal, kaşık,bıçak ve çelik tencere imalatında kaliteli üretimi ilke edinmiş olan Hisar’ın ürünleri 18/10 krom-nikel alaşımlı 304 paslanmaz çelikten üretilir. Paslanmaya karşı fabrika garantili olan ürünlerimiz, titiz bir kalite kontrolünden sonra kullanıma sunulur. Bilgisayar kontrollü, modern makine ve teçhizatla üretim hatlarını en yeni teknoloji ile donatan Hisar, sektöründe ilki gerçekleştirmiştir. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da en iyi ve en güzeli üreterek halkımıza sunmak Hisar’ın temel prensibidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Vsseramik

  Vsseramik, Kütahya Seramik bayii Vs Seramik, sektöründe tecrübe ve vizyon sahibi iki kuruluşun (Keskin Yapı Yasin Yapı) güçlerinin birleşimi ile 2015 yılının Haziran ayında kurulmuş müşterek bir kuruluştur. Vs Seramik, başta Kütahya Seramik olmak üzere sektöründe lider 10'un üzerinde firmanın bayiliğine sahiptir. Vs Seramik, Bakırköy'de 800m2'lik showroom mağazası ve 1 dönümün üzerinde deposu ile müşterilerine bilgi ve tecrübesine dayalı memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Vs Seramik olarak geçmişten günümüze dek kazandığımız tecrübemizi ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşabilmek amacıyla sizleri mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin