Firma Kategorileri

Profesyonel Web Sitesi Hizmeti

Sayın Üyemiz, firmanızı tanıttığınız platformumuzda, eğer henüz bir web siteniz yoksa, uzman ekibimiz modern ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayarak işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmektedir. Tasarım ve geliştirme sürecinin yanı sıra, hosting hizmeti de sunarak web sitenizi çalışır halde internette yayınlıyoruz.

SEO optimizasyonlu içeriklerimizle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar. Firmanızı dijital dünyada güçlü bir şekilde temsil etmek için bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok mu
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 1
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3152
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Züccaciye Sektörü

Bu sektörde 4 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
  • Mercanlar Mutfak Eşya

    10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim kompleksine sahip olan firma, mutfak, tezgâh ve masa üstü ürünlerde her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesini; ‘RENGA’, ‘RENGA PLUS‘, ‘TASSAR’ ve ‘AURA’ olmak üzere dört farklı marka altında tüketicisiyle buluşturuyor. Markaların ürün gamında ise ağırlıklı olarak kavanoz, sürahi, baharatlık, tuzluk, yağdanlık ve saklama kabı… gibi ürünler yer alıyor. Renga; çarpıcı renkleri, eğlenceli formları, fonksiyonelliği “cam ve plastik” malzeme eşleştirmeleri ile ön plana çıkan ürün grubuna, Renga Plus ise gastronomi sektörüne hitap eden, “cam-plastik-ahşap-porselen ve metal” malzeme kombinasyonlarından oluşan ürün grubuna sahip. Elit, modern, trendi takip eden formlarıyla öne çıkan Tassar markası altında ise, materyalleri “ahşap, cam, akrilik, porselen ve metal” eşleşmesinden oluşan ürün grubu yer almaktadır. Dekoratif mum grubu ise Aura markası altında bulunmaktadır.
    İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

    Sayın Üyemiz, firmanızı platformumuzda tanıtırken eğer bir web siteniz yoksa, uzman ekibimizle profesyonel web sitesi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Modern ve kullanıcı dostu tasarımlarımızla, hosting dahil çalışır halde internette yayınlanacak web sitenizi oluşturuyoruz. Bu sayede, dijital dünyada güçlü bir varlık göstererek müşteri ve iş ortaklarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz. Online varlığınızı artırmak ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Web Siteniz Yok Mu