Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Isıtma Soğutma Sektörü

Bu sektörde 18 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yıldırım Soğutma

  Kaliteli üretimi ön planda tutarak, rekabet edilebilir fiyatlarla ve zamanında teslim ilkesini hedef edinen YILDIRIM SOĞUTMA 1996 yılında Gebze'de kurulmuştur. Artan müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Bursa bölgesinde sektörde en geniş kapasiteye sahip Kaliteli üretimi ön planda tutarak, rekabet edilebilir fiyatlarla ve zamanında teslim ilkesini hedef edinen YILDIRIM SOĞUTMA 1996 yılında Gebze'de kurulmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • VATBUZ SOĞUTMA ISITMA

  VATBUZ SOĞUTMA ISITMA ve HAV. SAN. PAZ. TİC. LTD. ŞTİ. Firmamız 50 yılı aşkın süredir soğutma sektöründe faaliyette olup geniş servis ve üretim kadrosuyla hizmetinizdedir. Firmamızın ürünleri ve faaliyet alanları paket tip soğuk su üretim cihazları, vidalı kompresörlü su soğutma cihazları, soğuk hava odaları, -90°C'ye kadar soğutabilen test cihazları ve yağ soğutma olmakla beraber ağırlık su soğutma cihazlarıdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • MYS NEM KURUTMA

  Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat şap sıva kurutma kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. EPOKSİ PARKE UYGULAMA DRENAJ İZOLASYON UYGULAMA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK İNŞAAT ŞAP VE SIVA KURUTMA
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Emak Mekanik Tesisat

  Emak Mekanik Tesisat ve Mühendislik Emak Mekanik Tesisat ve Mühendislik bünyesinde faaliyet gösteren firmamız, mekanik tesisat sektöründe projelendirme ve uygulama konularında uzman ekip tarafından 2010 yılında kurularak anahtar teslim uygulamalar yapmak amacı ile sektörün hizmetine sunulmuştur. Kuruluşundan günümüze sürekli büyüme ve gelişme gösteren firmamız; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok önemli uygulamalara imza atarak sektörün kuvvetli ve güvenilir firmalarından biri olarak haklı bir saygınlığa ulaşmıştır. Sağlıklı büyüme ile kalitede sürekliliğin, kurumsallaşma ve bilimsel çalışma ile mümkün olacağının bilincinde olan firmamız bu konuda çalışmalarını ve gelişimlerini halen sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İzotur Makina

  İzotur Makina Havalandırma Sistemleri Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma ve İzolasyon sistemleri üzerine imalat, montaj, satış, uygulama ve teknik destek konularında faaliyet göstermekte olan İZOTÜR, 1987 yılında ticari hayatına başlamıştır. Yüksek performanslı ve disiplinli çalışma anlayışı ile konusunda deneyimli mühendislerden ve teknik elemanlardan oluşan profesyonel kadrosu ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten firmamız değişik müşteri gruplarına alternatif çözümler sunarak, sektöründe lider konumda bulunma politikası ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Amacımız; edindiğimiz deneyim, kazandığımız bilgi birikimi, sahip olduğumuz modern üretim teknolojisi ve devam eden yatırımlarımızla, en kaliteli, en ekonomik ürünleri dünyayla eş zamanlı olarak sektörün kullanımına sunmaktır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ONTEK

  ONTEK ege bölgesini Wilo Pompa Sistemleri ile tanıştırdığı 1998 yılından bu yana ege bölge ana bayii olarak keşif, satış, uygulama ve teknik servis hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Klima Yetkili Servis

  Klima Yetkili Servis Merkezi 0212 660 60 64 profesyonel klima servisi montaj bakım arıza tamir onarım yedek parça hizmetlerini tecrübeli çalışanları vermektedir.Klima Yetkili Servis Mitsubishi, General, Sharp, Midea, Samui, Sigma, Tronic, İklimsa, General Electric, Panasonic, Denki, Shiro, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, Lg, Mitsubishi Electric, Raks, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane, Vaillant, Vestel, Westinghouse, York, Vrf, Vrv markalarına özel servis hizmetleri vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • iklimsa klima

  1982 yılında Gürbüz Servis olarak kurulan firmamız dünyanın seçkin beyaz eşya, ankastre ve küçük ev aletleri markalarının yetkili servis hizmetini vererek iş yaşamına başlamıştır. Gürbüz Servis 1998 yılından itibaren Gürbüz Ticaret, Gürbüz Ev Aletleri, Gür-ser, Gürbüz Klima firmalarının bir araya gelmesiyle Gürbüz Grup altında birleşmiştir. Gürbüz Grup halen satış, sevkiyat, ve servis alanlarında başarı ile hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Türcanlar kazan ısı

  TÜRCANLAR KAZAN ISI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Isınma hiç şüphesiz insanların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Bu gerçekten yola çıkarak ısıtma sistemleri imali ve satışı yapmak üzere 1977 yılında TÜRCANLAR KAZAN MAKİNA SANAYİİ adı altında kurulan firmamız 1993 yılında şirketleşerek TÜRCANLAR ISI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ünvanını almış ve bu isimle üretimine devam etmektedir. Kuruluş yıllarında katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer kazanları imal eden firmamız imalat programını genişleterek bugün merkezi sistem sıvı ve gaz yakıtlı kalorifer kazanlarından endüstride kullanılan kızgınyağ ve buhar kazanlarına kadar birçok kazan çeşidini imal eder duruma gelmiştir. Son yıllarda sıvı yakıt fiyatlarındaki artış sebebiyle henüz doğalgaz ulaşmamış yerlerde kullanılmak üzere müstakil mekanlar için ferdi sistem daire ve villa tipi KATI YAKITLI ( KÖMÜR, ODUN VS. ) KAT KALORİFERİNİ geliştirmiş, seri olarak imalatını ve satışını yapmaktadır. Taahhüt grubumuz, imalatını yapmış olduğumuz sistemlerin montajı ve tesisatını, aynı zamanda merkezi ve sanayi doğalgaz proje ve uygulaması işlerini yürütmektedir
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • AFS Ankara

  Yarı esnek flexible hava kanalı üretimi ile yola çıkan ve günümüzde yüzlerce çeşit havalandırma ekipmanının üretimini ve pazarlamasını yapan AFS, bugün dünyanın 70 ülkesine de ihracat yapmaktadır. Made in Turkey markasını ulaştığı her yerde en iyi şekilde temsil eden, alanında global bir marka konumuna erişen AFS, dünyanın lider üreticisi olma hedefine emin adımlar ile ilerlemektedir. Türkiye’de ve dünyada kalitenin ve güvenin simgesi olan AFS, doğruluğu ve dürüstlüğü ticaret yaşamında olmazsa olmazı olarak benimsemiş, kurum kültürünü bu temeller üzerinde yükseltmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Erdemir klima

  Erdemir klima 1999 yılından beri iklimlendirme sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Her geçen gün sektörde daha ileri yol kat etmekte ve hedef olarak iklimlendirme sektöründe lokomotif olmayı istemektedir. Günümüzde artık klima lüks değil bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yaz aylarında serinleme ihtiyacınızı karşılayabilmekte, kış aylarında ise ısınma problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır. Yeni nesil klimalar sayesinde yazın en şiddetli sıcaklarında sizi ferahlatmakta, kışın ise en dondurucu soğuklarında bile bulunduğunuz ortamı çok iyi derecelerde ısıtmaktadır. Erdemir klima olarak bizde sürekli müşteri potansiyelimizi arttırmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini standartların üstüne çıkartmaktayız. Erdemir klima üniversitelerin iklimlendirme ve soğutma bölümlerinden mezun olan takım arkadaşlarıyla en profesyonel klima servis hizmeti vermektedir. Her zaman kendini sonuca odaklı olarak geliştiren bir yapıya sahip olmakla beraber her geçen gün de bu sektöre yeni teknisyenler yetiştirmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Akmanlar Isı Ürünleri

  Sektördeki maratonuna 1978 yılında Armin AKBUĞA’nın öncülüğünde Karaköy’de başlayan firmamız, başta demir-çelik fabrikaları olmak üzere bir çok fabrikanın tekstil kompanzasyonu ve ısı izolasyonu konusunda çözüm ortağı olmuştur. Akmanlar Teknolojik Yüksek Isı Ürünleri San 35 yılı aşkın tecrübemizle üretiminde bulunduğumuz ürünler başta çelik karkaslı kumaş katmanlı kompansatörler olmak üzere yüksek ısıya dayanıklı körükler, ergimiş metale ve yüksek ısıya dayanıklı iş güvenliği ürünleri ve ısı kaybını önlemeye yönelik her çeşit izolasyon ceketleridir. Yüksek ısı izolasyonunda yılların deneyimi, fabrikanızın çözüm ortağı Ürünlerimizde kanserojen etkisinden dolayı yasaklanmış olan asbest(amyant) yerine daha yüksek mukavemete ve ısı izolasyonuna sahip son teknoloji ürünleri kullanılmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Çukurova Isı

  Isıtma sektöründe hizmet edebilmek üzere, 1991 yılının ilk çeyreğinde Amerikan Roberts-Gordon Inc. firmasının imal ettiği ve ısıtılması zor olan büyük ve geniş hacimler için dizayn edilmiş Radyant Isıtma Sistemlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla ayrı bir kimlikle Çukurova İnş. San. ve Tic. A.Ş. bünyesinden doğmuştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin