Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Eğitim Merkezleri Sektörü

Bu sektörde 51 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Tercüme - İngilizce Türkçe

  Çeviri, İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe İngilizce Çeviri, İngilizce Çeviri, İngilizce Sözlük, İngilizce Cümle Çeviri, İngilizce Tercüme, İngilizce Sözlük, Google Çeviri Sitemiz vasıtasıyla Türkçe İngilizce çeviri ve İngilizce Türkçe çeviri başta olmak üzere 51 dilde cümle çeviri ve İngilizce sözlük ile kelime çeviri yapabilir, İngilizce sohbet edebilir ve İngilizce dersleri ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Profesyonel İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri ve İngilizce dersleri ihtiyaçlarınız için reklam verenlerimizle irtibata geçebilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Konuşarak Öğren

  Konuşarak Öğren | İngilizce | İngilizce Kursu | İngilizce Eğitim Konuşarak Öğren İngilizce Sistemi, İngilizce kursu ile herhangi bir yerden, herhangi bir saatte ingilizce öğrenin. 0212 286 0 486 Skype veya Telefon Üzerinden Bire Bir Eğitim Tamamı Ana Dili İngilizce Olan Eğitmenler Günde 10/20/30 Dakikalık Canlı Konuşma Dersleri Her Seviyeden Başlama İmkanı 100 Başarı Garantisi Online Öğrenci Takip Sistemi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İngilizce Türkçe Çeviri

  Çeviri ,İngilizce Türkçe Çeviri, Türkçe İngilizce Çeviri Sitemiz vasıtasıyla Türkçe İngilizce çeviri ve İngilizce Türkçe çeviri başta olmak üzere 51 dilde cümle çeviri ve İngilizce sözlük ile kelime çeviri yapabilir, İngilizce sohbet edebilir ve İngilizce dersleri ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Profesyonel İngilizce Türkçe çeviri, Türkçe İngilizce çeviri ve İngilizce dersleri ihtiyaçlarınız için reklam verenlerimizle irtibata geçebilirsiniz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Murat Eğitim BURSA

  BURSA Açıköğretim Kursları Atatürk Cad. Orhan Sk. No: 4 (Tayyare Kültür Merkezi Yanı) Heykel Tel. (0.224) 225 63 48 - 49 KPSS - ALES - DGS - SMMM Kursları Gümüşçeken Cad. No:7 Heykel Tel. (0.224) 225 36 16 KPSS - ALES - DGS - SMMM Kursları Dumlıpınar Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 20 Görükle Tel. (0.224) 483 60 70 Murat Eğitim BURSA Murat Eğitim | KPSS, Açıköğretim, Kpss Kursu, Kpss Yayınları
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • British Tower Bakırköy

  British Tower - Bakırköy Dil Okulları, İngilizce Eğitimi, İş İngilizcesi, A1-A2, B1-B2, C1-C2, ESP İngilizce öğrenmek,tüm yönleriyle dili keşfedip uygulayabilmekle mümkündür. British Tower Dil Okulu olarak, alanında en iyi kadro ve çağın gereksinimlerine uygun donanımla yola çıktık. Çıktığımız bu yolda,hedeflediğimiz başarı öğrencilerimizin memnuniyeti ve edinimleriyle paralellik tanımaktadır. Her yaşta,her düzeye uygun, çözümlenmiş, analiz edilmiş yaklaşımlarla siz değerli öğrencilerimize hizmet sunmaktan ve kazanabileceğimiz en güzel yeteneğin yeni yeni bir dil öğrenmenin heyecanını ve mutluluğunu sizinle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English Yalova

  Dilko English Yalova Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English İzmit

  Dilko English İzmit Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English Mecidiyeköy

  Dilko English Mecidiyeköy Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English Taksim

  Dilko English Taksim Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English Kadıköy

  Dilko English Kadıköy Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri Günümüzde haberleşme ve medya teknolojilerinin gelişmesiyle küreselleşen ve küçülen dünyamızda, iletişim dili olarak her iki kişiden birinin İngilizceyi kullandığını biliyoruz. Ülkemizde Avrupa Birliği Akademik Standartlarına uygun olarak, en mükemmel şekilde İngilizce öğretmeyi kendine ilke edinen Dilko English, 1977’den bu yana güncel eğitim teknolojilerini de kullanarak eğitim veren, öncü ve lider kurumlardan biridir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dilko English Bakırköy

  Dilko English Bakırköy Dilko English-İngilizce Dil Kursu YDS-TOEFL-IELTS Hazırlık Kursları Dilko English, 1977’den bu yana, Genel, Akademik ve İş İngilizcesi, YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY hazırlık eğitimi veren lider İngilizce Dil Kursu. İstanbul. İngilizce Seviye Eğitimleri İngilizce beceri seviyelerine göre ayrılan Genel İngilizce eğitimlerimizde her bir kur, teknoloji donanımlı sınıflarımızda, öğrencilerimize yüz yüze devam eden eğitimlere ek olarak, aktivite ve online çalışmalarımızla minimum 176/208 saatten oluşur. Derslerin sınıflarda Pearson yayınlarıyla yüzyüze işlendiği Dilko Edu+ İngilizce eğitim sistemimizde öğrencilerimiz, Dilko Edu+ Online sistemi üzerinde sınıf ve danışman öğretmenleri tarafından kendilerine düzenli olarak verilen çalışmalara devam etmeye yönlendirilirler. Bunun yanında İngilizce eğitimleri Dilko Edu+ kapsamında online ve yüz yüze Club aktiviteleri ile desteklenir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
3
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin