Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Ambalaj Sektörü

Bu sektörde 21 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Öztaş Ambalaj Ege

  Bugün piyasada elde ettiği haklı başarısını sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle sürdürerek sektöründe öncü olmaya ve zirvede kalmaya devam etmektedir. Türkiye’de ve yurtdışındaki büyük kurumsal firmalara sağladığı titiz hizmetlerini iş ortaklarının taleplerini en doğru, en hızlı ve en kaliteli şekilde küresel gelişmeleri takip ederek sağlayan Öztaş Ambalaj, kağıt ambalaj sektöründe çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir ve dünyanın her yerine ihracat yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Lider Ambalaj

  Lider Ambalaj - İzmir Koli bantlama , Palet streçleme ,nbsp; Çemberleme , Shrink makinaları , Poşet ağzı yapıştırma makinaları için Kolibantı , Baskılı Kolibantı , Stretch Film , Shrink Naylon , Karton Köşebent , Balonlu Naylon , Çemberler gibi ürünlerimiz
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kardeşler Kutu

  KARDEŞLER KUTU olarak 1997 yılından beri kutu imalatı ve satış olarak faaliyet göstermekteyiz. Aslında kardeşler olarak 1986 yılından beri çekirdekten yetişmekteyiz. Fabrikamız Zeytinburnu’nda bulunmakta olup, 5 kattan oluşmaktadır. Zemin katımız showroom diğer katlarımız ise atölye olarak kullanulmaktadır. İş yerimizde en son teknolojiyle donanmış modern ve profesyonel makinalar kullanılmaktadır. Mesleğimiz her ne kadar makina kullanımı gerektirse de bilgi, yetenek, deneyim ve beceri de gerektirmektedir. Bu da işimizin önemli kısmını “el sanatı” ile icra etmek anlamına gelmektedir. Satış yerimiz Karaköy Yüksek Kaldırım Caddesinde yer almaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doğa Ambalaj

  Doğa Ambalaj ::: .. Oluklu Mukavva Koli - Kutu Doğa Ambalaj, Oluklu Mukavva Kutu imal eden, ambalaj sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızda daima hazır ebatlar bulunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • OMAKS Ajans

  OMAKS Ajans ve Matbaacılık; kendini sürekli geliştirip büyümeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sektöründe hızlı ama emin adımlarla ilerleyen, matbaacılık alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Ürün ambalajında kullanılan blisterden iç kutulara, otomatik dolum hatları ile uyumlu flip-top kutulardan farklı kilit mekanizmalarına sahip kutulara, teşhir amaçlı market-reyon standlarından yüksek mukavemetli ofset sıvamalı ambalajlara ve taşıma kolilerine kadar müşterilerimizin ambalaja dair ihtiyaç duyabileceği tüm hizmeti vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • KAR Ambalaj ve Matbaacılık

  Kar Ambalaj ve Matbaacılık San. Tic. LTD. ŞTİ. kurulduğu 1996 yılından bu yana her yıl kendisini yenileyerek ve geliştirerek sektörde 18. yılını tamamlamanın gururunu taşımaktadır.Gerek makina parkuru gerekse müşteriye sunduğu hizmet kalitesi açısından sektörünün önemli firmalarından biri olan KAR AMBALAJ 3000 metrekare kapalı alan tesislerinde ayda 2000 ton oluklu mukavva işleme kapasitesi ile 24 saat müşterisine hizmet vermektedi
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Öztaş Ambalaj

  Öztaş Ambalaj, Beylikdüzün’de 20.000 m2 kapalı alan içinde bulunan tesisinde 150 çalışanı ile birlikte doğaya saygı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusundaki hizmet anlayışından, yüksek kalitede hızlı üretim politikasından asla taviz vermeyerek piyasadaki rakiplerinin önünde yer almaya devam etmektedir. BRC (British Retail Consortium), ISO 9001 ve YUM kalite belgelerine sahip Öztaş Ambalaj, hedeflediği dünya standartlarının üzerindeki üretim anlayışını disiplinli çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetine güvenle sunmaktadır. Bugün piyasada elde ettiği haklı başarısını sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle sürdürerek sektöründe öncü olmaya ve zirvede kalmaya devam etmektedir. Türkiye’de ve yurtdışındaki büyük kurumsal firmalara sağladığı titiz hizmetlerini iş ortaklarının taleplerini en doğru, en hızlı ve en kaliteli şekilde küresel gelişmeleri takip ederek sağlayan Öztaş Ambalaj, kağıt ambalaj sektöründe çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir ve dünyanın her yerine ihracat yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Öztaş Ambalaj Ankara

  Bugün piyasada elde ettiği haklı başarısını sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle sürdürerek sektöründe öncü olmaya ve zirvede kalmaya devam etmektedir. Türkiye’de ve yurtdışındaki büyük kurumsal firmalara sağladığı titiz hizmetlerini iş ortaklarının taleplerini en doğru, en hızlı ve en kaliteli şekilde küresel gelişmeleri takip ederek sağlayan Öztaş Ambalaj, kağıt ambalaj sektöründe çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir ve dünyanın her yerine ihracat yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Pergamin Etiket

  Yılların bilgi birikimini, müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarla birleştiren firmamız; Etiket, Ribon ve Akmaz çeşitleriyle hizmet vermektedir. Amacımız bu sektörde kalıcı ve güvenilir olmaktır. Bu nedenle geçmişte kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimini istediğiniz ürünleri kısa zamanda istenilen kalite ve fiyatta tedarik etmek için kullanmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • serkan etiket

  Serkan Etiket ve Matbaacılık San ve Tic. Ltd. Şti. • Kozmetik • Gıda ve İçecek • Kişisel Bakım Ürünleri • İlaç • Medikal • Ev Temizlik Ürünleri • Endüstriyel Ürünler • Tekstil Sektörlerinde hizmetinizde
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Şimşek-Ege

  Şimşek-Ege, 25 yılı aşkın tecrübesi ile Tekstil, Konfeksiyon ve diğer sektörlere; etiket, matbaa ürünleri, metal düğme ve perçin konularında hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri odaklı hizmet bilinci ile sipariş alımından, kalıp, baskı, kesim, kalite kontrol, paketleme ve sevkiyat adımlarını tamamen kendi bünyesinde ISO 9001:2000 kalite anlayışı ile ve elektronik bilişim (ERP) tekniklerini kullanarak takip etmektedir.Klasik, Dijital, UV ofset, tabaka ve rulo serigrafi, rotary, sıcak, soğuk ve frekans baskı, sıcak transfer, dokuma, sıvama kalıpları ile eksantrik baskı vb. her türlü teknolojik baskı tekniklerini ve destek aksesuarları kullanmaktadır. Dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyacını hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabilmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özler Plastik

  Özler Plastik Sanayi ve Tic. A.Ş. Sürekli olarak yenilenen Özler Plastik tesislerinde; otomasyon başta olmak üzere ileri teknoloji ve bilgi çağının gerektirdiği her türlü yenilik uygulanmaktadır. Özler Plastik’in kullandığı ana teknoloji Blow-Molding (şişirme ile kalıplama) olup, ayrıca enjeksiyonla kalıplama yöntemi de uygulanmaktadır. Bu yöntemler başta olmak üzere, 60 yıllık tecrübesiyle, otomotiv ve dayanıklı tüketim malları üreten sektörlere üstün kaliteli ve İleri teknolojili plastik ürünleri ile hizmet vermektedir. Bu sektörlerden en önemlileri şu şekilde sıralanabilir. Tarım ilacı ambalajı Gıda maddeleri ambalajı Madeni yağ ambalajı Deterjan ambalajı Tıbbi ilaç ambalajı Kimyevi madde ambalajı Şampuan ambalajı Muhtelif kapaklar Otomotiv ve Teknik Plastik Parçalar Beyaz Eşya Özler Plastik, kullandığı teknolojiler sayesinde dünyada; ulusal ve uluslararası kabul gören kalite belgelerine de sahiptir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Merşet Ambalaj

  Merşet Ambalaj Ailesi olarak tüketicimize tasarruf ettiren yeni ürünler ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Lütfen yeniliklerimizi takip edin, kazançlı çıkacaksınız. Faaliyet Alanlarımız Balonlu Ambalaj Malzemesi (Balonlu Naylon), Ekstrüzyon Kaplama (extrusion coating) Lamineli Balonlu Ambalaj, Yansıtıcı İzolasyon, Hava Yastığı, Kraft Zarf, Balonlu Torba ve Kesilmiş Parça, Çikolata Yastığı, Shrink Film Üretimi, Takviyeli Ambalaj.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Atıl Ambalaj

  970'li yıllarda teneke matbaacılığı ile başlayan ticaret hayatımız, gelişen ambalaj pazarı ve istekleri doğrultusunda ATIL METAL AMBALAJ SAN. A.Ş. adı altında 30 seneye aşkın süreyle kimya ve gıda sektörlerine teneke ambalaj tedarikçisi olarak devam etmiştir. 90'lı yıllarda plastik sektöründeki gelişmeler, ortaya çıkan maliyet avantajları ve müşteri portföyünün talepleri sonucu 1999 yılında şirketimiz ATIL PLASTİK SAN. ve TİC. A.Ş'nin temellerini atmış ve o günden beri ürün gammını sürekli artırarak gerek metal, gerek plastik ambalajda gıda ve gıda dışı ürünlerde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine çözüm ve hizmet üretmektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Fil Ahşap

  Fil Ahşap Ambalaj ve Sarf Malzemeleri Deneyim, modern teknoloji ve uzman çözümler… Firmamızın birkaç özelliği 1982 yılından bu yana Büyüyen Fil Ahşap; sektörünün en büyük firmalarından biri haline gelmiştir. Profesyonel ekip, üretim ve hizmet kalitesi, uygun coğrafi konumu ve ahşap kaynaklarının kullanılabilirliği başarılı bir gelişme ivmesi sağlamaktadır. Misyonumuz: malların; depolanması ve taşınması için en iyi çözümleri ve hizmetleri oluşturmak. Fil Ahşap demek güvenilirlik, rahatlık, malların ve insanların güvenliğini ve tasarruf kaynakları demek. Vizyonumuz: Ahşap ambalaj sektör sanayiinin standartlarını oluşturmak ve böylece başarılı üretim ve lojistik ile müşterilerimize uzman çözümler sunmak.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • KOROZO Ambalaj San

  KOROZO, 1973 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulundu ve Türkiye'de birçok konuda ilkleri gerçekleştirdi. 90'lı yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti; esnek ambalaj konusunda çığır açtı. KOROZO, ürün yelpazesinin çeşitliliği açısından, Türkiye'deki sektör liderliğinin yanı sıra, Dünya'daki sayılı ambalaj üreticiler arasında yer almaktadır. 2009 yılı itibariyle, Korozo İzmir, Koroplast, Korsini - Saf ve Sareks firmalarını da bünyesine katan KOROZO, İstanbul ve İzmir'de, toplam 160.000 m2 kapalı alana sahip 10 fabrikada faaliyet göstermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • UTL SEYMEN AHŞAP

  Nakliye ve ambalajlama kapasitemiz, Avrupa ve Türkiye'de siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçüdedir. Körfez Mah. D-130 Karayolu Cad. Gölcük Yolu Fa-Yapı Plaza No:100, Seymen 41245 Kocaeli Her Ebat ve Ölçüde Ambalajlama Paketleme Uluslararası Standartlara Uygunluk Tariflerinize Uygun Faaliyetler Projelerinize Uygun Tasarım Üretim Yerinde Paketleme Tecrübeli ve Uzman Kadro Modern Ekipman Tır Lashing Konteynir Lashing Gemi üstü Lashing
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin