Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Baskı-Matbaa Sektörü

Bu sektörde 13 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Çağlayan Kitabevi

  Kurucumuz Tuncay Çağlayan, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinin ders kitabı olan Prof. Dr. Sabri Ülgener'in İktisat Dersleri adlı kitabını Mayıs / 1952'de yayınlayarak yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatına devam ederken 1956 yılında Çağlayan Basımevi'ni kurduktan sonra yüzlerce ilmi eser ve dergiler yayınlamıştır. Şu anda Türkçe 105 adet üniversite ders kitabı ve bilimsel kitabın satışı devam etmektedir. Istiklal Cad. No:76 Tokatliyan Is Hani K.1/7-8 Beyoglu - İstanbul Dünyaca bilinen yayınevlerinin özellikle teknik kitaplar konusunda yıllardır sürdürmüş olduğu ithalatı ile muhtelif konularda binlerce kitap stoklarında mevcuttur. Ayrıca, İngilizce üniversite ders kitapları, uygulama, el ve referans kitaplarının satışı ile hizmet vermektedir. 2004 yılının Ağustos’unda www.caglayan.com sitesinin yayınına başlamış ve hızla büyüyen ilgi ile geliştirilmektedir. On-line tabanlı bir sistem ile aktif satış yapılmaktadır. 2005 yılı ortasından itibaren dünyaca tanınan Springer Yayınevinin (Almanya) Türkiye Ana Dağıtımıcılarından biri olup, teknik ve bilimsel kitaplarının satışını yapmaktadır. Kamu ve Özel Sektör için kitap siparişlerini yerine getirmekte olup, 1952'den beri ülkemizin kültür hizmetindedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Neşe Matbaacılık

  Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yönetim olarak her zaman yeniliğe açık bir bakış açısına sahip olan Neşe Basım Yayın; makina parkuruna son olarak 2 büyük yıldızı daha ekledi. Heidelberg'in 8 renkli 70x100 ofset baskı makinası olan Speedmaster SX 102 ve yeni barkod okuma sistemli harmanlı poşetleme makinası Cikam CMC 2000 ile Neşe, baskı ve baskı sonrası işlerlerinde oldukça yüksek bir ivme kazandı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Erhan Serigrafi

  Firmamız siz değerli iş ortaklarımıza Tekstil Transfer baskı, Ayakkabı Transfer baskı, Promosyon Transfer baskı, Ofset Transfer baskı , Kaynak baskı, Flok baskı, Serigrafi baskı, Pvc Baskı, Transfer Etiket, Baskı, Tekstil Transfer Baskı, Transfer Baskı, Kaynak Baskı, Logo Baskı hizmetleri sunmaktadır . Sitemizi inceliyip veya bize ulaşıp daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. 1.Cad. konyalılar iş Merkezi no.1 Beylikdüzü İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tekinyer

  TEKİNYER.COM | Tel: 0 212 266 26 95 | Eğer profesyonel Bireysel ve Kurumsal Çözüm arıyorsanız, İŞİNİZE: Görsel Basılı Yayın; Kartvizit, El ilanı, Mağnet, Etiket, Antetli Dosya, Zarf, Cepli Dosya, Kataloğ, Mıknatıslı Kart, Plastik Kart. Resmi Evrak; Fatura, İrsaliye, Makbuz, Sürekli Form vs. SİZE; Tüm Çeşit Ürünler; Kaşe, Kupa, Plaket, Ödül, Saat, Cep Telefon Kılıf Kapak Baskı, Baskı Yapılacak Ürünü Siz Alın Yada Biz Alalım ve üzerine uv baskı ile kişiye özel ürünler hazırlayalım. ETKİNLİKLERİNİZE; Kamera Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Yerinde Dvd USB Bellek Kopyalama, Medya Kasetten Kayıt Aktarım, Görüntü Montaj, Tarama İşlerinize Çözümler. Mecidiyeköy, Şişli, Zincirlikuyu, Nişantaşı, Taksim, Etiler, Levent, Maslak, Gültepe, Sanayi Mahallesi, Kağıthane
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özlem Matbaası

  Özlem Matbaası | Baskı, Matbaa, Dijital Baskı, Grafik Tasarım, Tasarım, Heidelberg Sanayi Mahallesi Çarşı Yapı Sitesi D Blok No: 25-26 İzmit / KOCAELİ Grafik tasarım, dijital fotoğraf çekimi, kartvizit, broşür, katalog, afiş, resmi evrak ve promosyon çözümleri.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Anda Dijital

  Anda Dijital Tekstil Baskı Sanatları ve Çözümleri Dijital baskı makineleri ile kâğıt ve boya satışı, teknik servis hizmeti, desen tasarım, kalibrasyon, renk yönetimi hizmetleri, varyant hizmeti vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kaşe Sipariş

  KAŞE SİPARİŞ - TÜRKİYE'NİN ONLİNE KAŞE SİPARİŞ SİTESİ / KAŞE SİPARİŞİ SİTESİ Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Bilecik, Yalova, İzmit, Sakarya, Kocaeli, Adapazarı, Edirne, Çorlu, Bolu, Erzurum, Antalya, Mersin, Denizli, kaşe siparişi, kaşe listesi, mühür çeşitleri, lazer kaşe, kaşeler, kaşe çeşitleri,Türkiye nin ilk ve tek online kaşe marketi - Trodat, Sırdaş, MobiStamp, Colop, Kaşe, online kase, Kalem Kaşe, Renkli Kaşe, Mürekkep, Stampa Türkiyenin Kaşe Marketi - Online Kaşe siparişi - Kaşe Sipariş - Kaşe - Kapıda Ödemeli kaşe - Otomatik kaşe - Sırdaş Kaşe - Trodat Kaşe - İsme kaşe - Cep Kaşesi,kaşe, kase, trodat, sırdaş, sirdas, mobistamps, dormy, colop, ideal, goldring, noris, cep kaşesi, cep kaşe, renkli kaşe, renkli kase, otomatik kaşe, otomatik kase, numaratör, numarator, tarih kaşe, tarih kaşesi, tarih kasesi, kırtasiye, kirtasiye, ofis malzemeleri, ofis ürünleri, ofis, online, market, kaşe market, kaşe tasarım, kaşe keçe, keçe, kece, mürekkep, murekkep, saplı kaşe, saplı kase, sapli kase, sapli kaşe, mühür, muhur, stampa, stamp, rubber stamp, turkey, turkiye, kalem kaşe, kalem kase, hediyelik, hediye, kredi kartı, online odeme, eser matbaa, eser, distributor, mümessil, mumessil, trodat, ithal kaşe, yerli kaşe, promosyon, eşantiyon, matbaa, tasarım, online kaşe, online kase
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Matbaacılar Sitesi

  Matbaacılar Sitesi | Türkiye Matbaalar Rehberi Matbaacılar Sitesi, İstanbul ve tüm Türkiye#039;de ki matbaa ve yan sanayi firmaları, promosyon ve reklam firmaların iletişim bilgilerini sunan bir rehberdir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin