Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Catering - Yemek Fabrikaları Sektörü

Bu sektörde 12 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • AKKOL A.Ş.

  Türkiye‘de İstanbul, Kocaeli, Yalova, Eskişehir, Afyon, Artvin, Giresun, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Tekirdağ, Ankara, Antalya, Çanakkale, Bursa, Ağrı›, Van, Bitlis, Hatay, Mersin, Niğde, Çorum, Tokat, Sivas ve Sinop’da olmak üzere 26 ilde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin mutfaklarında üretim yapıyoruz ya da merkez mutfağımızdan taşıma yapıyoruz. 26 ilde, 3 Ülkede, 60’ın üzerinde kuruma, 40.000 kişiye 500’ü aşan tecrübeli personelimiz ile hizmet veriyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Tatbak

  Temelleri 2001 yılında atılan Tatbak; 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra açılışını yaptığı Pendik-Alt Kaynarca şubesiyle müşterisine merhaba demiştir. 2015 yılına gelindiğinde Anadolu Yakasında 73, Avrupa Yakasında 10 şubesiyle hizmet vermektedir. 2015 yılı itibariyle; günlük olarak 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapan Tatbak; helal sertifikası ile de güven vermekte, kuruyemiş ve meyve gibi günlük ürünlerini üretici firmadan almaktadır. Tatbak; ürünlerini kendi mağazası ve Hakmar Mağazaları içerisinde bulunan stantlarında halka sunmaktadır. Ürünler günlük olup, satılmayan ürün bir sonraki güne bırakılmadan geri toplanır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doyum Yemek

  Sanayii tesisleri ve fabrikalar. Eğitim sektörü ve okullar. Sağlık sektörü ve hastaneler. Şantiye ve inşaat. Ara öğün ve kafeterya hizmetleri. Çay hizmetleri. Özel vıp organizasyonlar.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özlem Et

  Özlem Et ve Et Mamülleri San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin sayılı özel et kombina-larından biri olan Özlem Et ve Et Mamulleri San. Tic. Ltd. Şti. temellerini, 1995 yılında Tuzla / Tepeören’de atmış ve 1996 yılında da üretime başlamıştır. Yarım asırlık tecrübenin çağdaş teknoloji ile bütünleşmesi sayesinde Özlem Et, sektöründe kendisinden bahsettiren önemli markalardan biri olmuştur. Günümüzde Özlem Et Tuzla Tesisleri, 24.000m2’ alan üzerine kurulu 17.000m2’lik kapalı alanı, 2000m2’lik hayvan dinlenme barınağı, 450m2’lik alana kurulu 160m3/gün kapasiteli biyolojik arıtma ve 8500m2’lik üretim alanıyla dev bir tesistir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • SGU | Sağlıklı Gıda Ürünleri

  SGU | Sağlıklı Gıda Ürünleri | Enerji İçeceği | İçecek | Energy Drink | Carbonated Soft Drink | Beverages ;Sektörde 2003 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, kurulduğu günden buyana kalite ve gıda güvenliğini temel prensip olarak benimsemiş, özellikle private label ve enerji içeceği kategorisinde; kaliteden taviz vermeyen, müşteri odaklı çözümleriyle kısa sürede sektörün sayılı kuruluşları arasında ön saflarda yer almaktadır. Hedefimiz; gerek yurt içi gerekse yurt dışında pazar payımızı arttırarak, tüketici memnuniyetini, mükemmelliği hedefleyen, çevre ve topluma duyarlı, bilgi ve tecrübeyi sürekli geliştiren yapımızla sektörün büyümesine öncülük eden bir firma olmak.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Soyyiğit Group

  Soyyiğit Group, iş hayatına 1960’lı yıllarda Soyyiğit Biraderler Kollektif Şti adı altında başlangıç yapmıştır. Gıda sektöründe yarım asırlık tecrübesi olan Soyyiğit Group; geçmişte çeşitli bayilikler ve distribütörlükler yaparak sektörde edindiği deneyimlerle 90’lı yıllarda üretime yönelmiş; böylece kendi ürünlerini pazarlara sunmaya başlamıştır. Soyyiğit Group; gelişen ekonomik ve ticari şartlarda büyümek ve hizmet kapsamını genişletmek amacıyla; üretim tesisleri kurmuş, markalar satın almış ve kendi markalarını yaratmıştır. Bu kapsamda grup şirketlerinden merkez ofise ev sahipliği yapan Soyyiğit Gıda San. ve Tic. A.Ş, 1990’lı yıllarda üretime başlamıştır. Toz gıda üretimi yapmakta olan firma Esenyurt / İstanbul’da yer almakta ve Kent Boringer, Trix, Yiğit, Fresher’s ve Ice markaları altında 500’den fazla ürün içeren geniş ürün gamı ile ev tüketimi ve profesyonel kanala ürünlerini sunmaktadır. Aynı yıllarda Hayrabolu / Tekirdağ’da bulunan Soyyiğit Yağlı Tohumlar Yağ ve Süt San. ve Tic. Ltd. Şti., Soyyiğit Group bünyesine eklenmiştir. 2013 yılında Soyyiğit Gıda San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır. Yemeklik sıvıyağ üretimi yapılan firmada ürünler; Aysan, Kent Boringer, Yiğit ve Kıvılcım markaları ile pazara sunulmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Arby’s

  Eylül 2010 yılından bu yana Dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçler ve kıvırcık patatesleriyle benzerlerinden ayrışmayı başaran Arby’s®, TAB Gıda güvencesiyle ülkemizde hizmet vererek, Türk tüketicilerinin de vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarmıştır. Arbys's® Türkiye Farkı, lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby’s®, TAB Gıda bünyesine katılmasının ardından hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve şuan 48 şubesi ile 13 ilde hizmet vermektedir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yemekmotoru.com

  Türkiye'de bir çok ilde hizmet veren Yemekmotoru.com, anlaşmalı olan 1.400'den fazla restoranın en son menülerine ulaşarak, müşterilerine en yakın noktadan en iyi yemek hizmetini sağlamaktadır. Müşteriden alınan sipraişleri anında yemek hizmeti veren firmalara ileterek müşterilerin en kısa sürede geri dönüş almasını sağlar. Önemli iş ortakları Oses Çiğköfe, Komagene, Waffle Art, Dr. Pizza, Sampi, Etiler Marmaris ve Bereket Döner başta olmaz üzere bir çok firma ile anlaşmalıdır. 2016 yılı itibariyle yaklaşık 1.400 restoran ile servis vermektedir. Yemekmotoru.com'un web sitesi üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların bilgileri COMODO Security ile korunmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin