Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Market Sektörü

Bu sektörde 21 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Show Hipermarket

  Show Hipermarketleri 1998 senesinde kurulmuş olup, günümüze kadar, bu alanda başarıyla faaliyet göstermiştir. Başarısını siz değerli müşterilerine borçludur. Show Hipermarketler müşteri memnuniyetini, müşteri mutluluğunu her zaman birinci planda tutmuş, bunun ödülünü de her zaman almıştır. yükselişimizi hızla sürdürmekteyiz. Müşterilerimize 1998 yılından beri yeniliklerimizle, konforu, rahatlığı kaliteyi ve ucuzluğu yaşatmaktayız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Biçen Market

  Biçen’in kalite kontrol ekibi, her akşam ülkenin çeşitli noktalarına ulaşarak kalite kontrollerini yaptıkları meyve sebzeleri direkt olarak üreticiden alarak, Biçen lojistik ağına bağlı tırlarla mağazalarımıza ulaştırmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Seyhanlar

  Seyhanlar Marketçilik, kaliteli ve sağlıklı ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak için kurulmuştur. Sizin mağazamızdan memnun ayrılmanız bizim en temel ilkemizdir. Sizlerle birlikteliğimizin 30 yılı aşkın süredir devam etmesi de memnuniyetinizin göstergesidir. Bunu başarmak için hepimiz titizlikle çalıştık. Hep güler yüzle sizi karşılamaya özen gösterdik. En geniş ürün çeşitliliğini sağladık. Mağazamızın ve çalışanlarımızın temizliğine ve hijyenine her zaman dikkat ettik.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Özcanlar Gıda

  Hasta Bakım Malzemeleri, her türlü market ihtiyacı karşılanır. Kontörlü telefon, Bütün öperatörlere tam parça, yarım kontör yükleme, Gıda Sektöründe her türlü toptan ve parakende satışımız yapılmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Idris Bakkal Gida

  Şehremini de İDRİS BAKKAL Muhittin oğlu İdris (Cilsim) 1878 yılında Kırım ın Bahçesaray şehrinde doğmuştur. Ailesiyle birlikte Kırım dan Ak Topraklar a göç ederek sırasıyla Samsun, Çorum ve İstanbul Şehremini ye yerleşmiştir.. Hayatını Ayşe Cilsim ile birleştirdikten sonra Bedrettin, İbrahim, Hacer,Remzi, Mehmet ve Recai isimlerinde çocukları oluştur.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • ekoorganik

  Ekonomik, Ekolojik ve Organik Alışverişin Adresi! 2 binin üzerinde ürün çeşidiyle Türkiye'nin Lider Organik Mağazası BOSB Birlik Sanayi Sitesi 3.Cadde KELEŞOĞLU PLAZA No:3/4 Beyliküzü / İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Happy - Altun Gıda

  Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda 1969'dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Altun Gıda yepyeni yüzü Happy Center ile müşterilerine artık daha iyi ve “güler yüzlü” hizmet vermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan ve açmaya da devam edecek olan Happy’nin sloganı “Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy’den yapılır.” Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ve mutlu ayrılmalarına çok önem veren Happy çalışanları bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • UCZ Mağazacılık

  UCZ Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi faaliyetlerine 10 mağaza ile Mayıs 2012’ de başlamıştır. Mağazalarda temel gıda ve tüketim ürünleri uygun fiyatlarla tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. UCZ, sektöründe uzun yıllardan bu yana çalışmış profesyonel kadrosu, satış ve pazarlamada farklı ve doğru üslubu ile tüketicisine en yakın noktada mağazalarını açmaktadır. En yüksek derecede müşteri ve tedarikçi memnuniyetini hedefleyen UCZ, güleryüzlü ve dürüst çalışanları, markalı ve kaliteli ürünlerden oluşan portföyüyle sizlere en yakın noktada, en uygun fiyatlarla hizmet vermekte, perakende sektöründe geliştirdiği farklı iş modelini başarıyla ortaya koymaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Udpa Alışveriş

  Udpa İstanbul Alışveriş Merkezleri İLK GÜNDEN BÜGÜNE KADAR TEMEL PRENSİBİMİZ OLAN DÜRÜST TİCARET İLKESİYLE SULTANBEYLİ VE ÇAYIROVA MAĞAZALARIMIZLA HALKIMIZA HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ. Udpa İstanbul Alışveriş Merkezleri; her anınızı özel kılabilmeniz ve sevdiklerinizi gururla ağırlayabilemeniz için; size tasarımda öncü, yenilikçi ve kulanışlı çözümler sunmak için çalışır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin