Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3118
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Temizlik Şirketi Sektörü

Bu sektörde 3 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Karadayı Kanal Temizleme

  Vidanjör,kanaltemizleme,nakliyat Karadayı Kanal Temizleme Ve Atıksu Çekimi Nakl.gıda.inş.san.tic.ltd.şti SULTAN ORHAN MAH. HÜKÜMET CAD. NO:99/201 KOCAELİ/GEBZE Firmamız Karadayı Vidanjör Olarak aşağıdaki hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız Kanal Açma Evsel Atık Yağ Kuyuları Fabrika Arıtma Fosseptik Çekimi Bakteri Nakliyesi Otel ve Restaurant Kanal - Kanalizasyon Fosseptik Kuyularının İç Temizliği Kiralık ve Satılık vidanjör Hizmeti Ve Her Türlü Vidanjör işleri
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Suneks Temizlik

  Suneks Temizlik firması ; Hizmet sektörüne girdiği 1992 yılından beri vermiş olduğu hizmet ile siz değerli müşterilerinin güven ve takdirini kazanmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini yenileyen firmaların ayakta kalabildiği günümüzde , Suneks Temizlik kalifiye temizlik personeli ihtiyacının karşılanmasında önemli bir adımdır. Erenköy Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 272 Mormin Apt. Kat 6 Daire: 17 Kadıköy / İstanbul
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Dikey Endüstriyel Dağcılık

  Dikey Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri 1998 yılında otomotiv ve beyaz eşya ana sanayine yönelik özel çözümler üretmek amacıyla kurulan AYEKS’in bünyesinde faaliyet gösteren Dikey Endüstriyel Dağcılık olarak; Türkiye ve hinterlandında mevcut ve gelişmekte olan pazarlar için, düşme koruma sistemleri ve iple erişim çözümleri sunarız. Dikey Endüstriyel Dağcılık Hizmetleri dağcılık hizmetleri olarak yüksekte (yüksek yapılı mimarilerin cephe yüzeyleri, çelik konstrüksiyon) yapılacak çalışmalarda yenilikçi erişim tekniklerini uygulayarak, emniyetli ve iş güvenliği mevzuatlarına uygun çözümler ile sizlere avantajlarını sunmaya hazırdır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin