Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Elektrik Sektörü

Bu sektörde 2 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Zorlu Elektrik

  Zorlu Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş. (Zorlu Elektrik), elektrik enerjisinin yurt içinden ve serbest bölgelerden satın alınarak, yurt içinde toptan veya doğrudan satışı ya da yurt dışı ülkelere ihraç edilmesi amacıyla 2000 yılında kurulmuş bir Zorlu Enerji Grubu şirketidir. Şirket, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilen “Tedarik Lisansı” ile enerji sektöründe başarıyla faaliyet göstermektedir. Zorlu Enerji Grubunun 1061 MW kurulu gücünü arkasına alarak müşterilerine ve iş ortaklarına sürekli ve güvenli hizmet sağlayan Zorlu Elektrik, satışını gerçekleştirdiği elektrik enerjisinin önemli bir kısmını (yurtiçinde yüzde 54) yenilenebilir kaynaklardan sağlamaktadır. Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yurt içinde 7 hidroelektrik, 2 jeotermal, 4 doğal gaz ve 1 rüzgar santrali bulunmakta; çevreye ve yeşile saygılı elektrik enerjisi üretimi yapılmaktadır. Zorlu Elektrik’in temel faaliyetleri: -Serbest Tüketici kapsamındaki kişi ve kurumlara perakende elektrik satışı, -Tezgahüstü “OTC” piyasalarda toptan elektrik ticareti, -Elektrik ihracat ya da ithalatı, -Dengeden sorumlu grup yönetimidir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin