Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 1
Toplam Firma : 3143
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Tıp Merkezi Sektörü

Bu sektörde 28 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Yenihayat Tıp Merkezi

  Yenihayat Tıp Merkezi Kurumuz, 23.Ağustos 2004 de Yenihayat Polikinliği olarak faaliyete başlamıştır. 17 Ağustos 2007 de Tıp Merkezi ruhsatı alarak hizmet vermeyi sürdürmüş, 24 Eylül 2008 tarihinden itibarende Cerrahi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. İlk kurulduğu andan itibaren hemen hemen tüm ana branşlarda hizmet vermektedir. 18 Ağustos 2008 tarihinde beklentilere cevap vermek adına S.G.K. (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalarını gerçekleştirmiştir.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Doğa Hospital

  Doğa Hospital, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ve ekonomik çözümleri ile İstanbulun’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Esenyurt’ta ilk şubesi ile hizmet vermektedir. Kısa sürede kaliteli sağlık hizmetiyle dikkatleri üzerine çeken Doğa Hospital, 81 yatak kapasitesiyle; güvenilir sağlık hizmetini çağdaş, dinamik ve uzman kadrosuyla sunmaktadır. Doğa Hospital,; saygın ve güçlü akademik kadrosu, alanında uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet standartları, mükemmel ve etkin hasta bakımı ile sürekli gelişimi prensip edinmiş bir sağlık kurumudur. Hasta merkezli yaklaşımı, yüksek teknolojili alt yapısı ve modern dizaynıyla tedavi sürecinde hastalara psikolojik destek sağlayarak, hasta ve hasta yakınlarına kendilerini rahat ve güvende hissettirecek kalite standartlarına uygun sağlık hizmeti sunmaktadır. Hedefimiz İstanbul ve tüm Türkiye’ye sağlık hizmetinde “Doğa Hospital” ayrıcalığını yaşatmak ve ayrım gözetmeksizin sağlığın devamlılığını sağlamaktır. Doğa Hospital; hedefleri her geçen gün artan ve atılımları büyüyecek bir kuruluştur. Verdiği sağlık hizmetinde de güçlü ve emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir…
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • GÜNEŞLİ AKADEMİ

  Sağlıkta 20 yıldır kaliteli hizmet üreten Safa hastaneler grubuyuz. Halen 2 hastanede 800 çalışanla tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri veriyoruz. GÜNEŞLİ AKADEMİ işyeri hekimliği eğitim kurumu ve ortak sağlık güvenlik birimimizle (OSGB), sağlık sektöründeki kapsayıcılığımızı genişletiyoruz. Safa hastaneler grubunun kurumsal kimliği, güvenilirliği ve sağlıktaki deneyimimizi, eğitime ve koruyucu sağlık hizmetlerimize aktarıyoruz. İş sağlığı eğitimlerine sağlık eğitimcisinin anlayışıyla yaklaşıyor, sağlık eğitiminin temel ilkelerini uygulayan, deneyimli, profesyonel kadroyla işyeri hekimliği ve işyeri sağlık personeli eğitimlerimizi düzenliyoruz. Siz değerli hekimlerimize ve hemşirelerimize eğitim bittikten sonra da destek oluyoruz. Sınavlara hazırlanmada staj programlarında, iş imkanlarının değerlendirilmesinde rehberlik yapıyoruz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • İECMM

  İecmm İstanbul'da, el cerrahisi, mikro cerrahi, karpal tünel tedavisi ve el hastalıkları alanlarında tedavi yapmaktadır. İECMM - Karpal Tünel - İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi | İecmm İstanbul'da, el cerrahisi, mikro cerrahi, karpal tünel tedavisi ve el hastalıkları alanlarında tedavi yapmaktadır
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Kan Hizmetleri

  Türk Kızılayı'na kan bağışı yaparak umut olun, hayat kurtarın. Kan vermek için bilgileri ve Kan Bağışı noktalarını Kanver.org'da bulabilirsiniz. Türk Kızılayı Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Etimesgut/Ankara
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Or-Ahayim

  Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi Hayat Işığı” anlamına gelen Or-Ahayim hastanesi, 1898 yılında, idealist doktorların ve hayırseverlerin katkılarıyla, Sultan II. Abdülhamid’in fermanıyla küçük bir sağlık ocağı olarak kurulmuş.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Sante Plus Hastanesi

  Sante Plus Hastanesi,saç ekimi, sac ekimi,dis tedavisi implant,kavitasyonla incelme,Diyet Muayenesi,jinekoloji uzmani,Kulak Burun Boğaz Amelyatları, Bademcik Ameliyatı,profesör ameliyatı emelki sandığı, sosyal güvenlik kurumu,lazeRli hemoroid,göz hastalıkları tedavisi HARUN BÜYÜK ,ARZU DOĞAN, ARZU BÜYÜK, HİNTEL, İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI, iş güvenliği uzmani Sante Plus Hastanesi , kasık fıtık amelayatları,bel fıtık ameliyatları,Bel Fıtığında Mikrodiskektomi ,Sömestr Tatilinde Bademcik Ameliyatı ,böbrektaşı tedavisi, sosyal güvenlik kurumu, sgk,doğumhane, doktor hasta ,lazeli hemoroid,göz hastalıkları tedavisi, Bilal Kara
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Yedikule Tıp Merkezi

  Özel Yedikule Nöropsikiyatri Tıp Merkezi | Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi | Çocuk Gelişimi | Psikolojik Danışma | Uykusuzluk | Sigarayı Bırakma Hipnoz Çocuk Ergen ve Erişkin Psikiyatri Merkezi ve Psikolojik Danışma , Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Gelişimi konularında yardımcınız.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • Semiha Şakir Vakfı

  Semiha Şakir Hanımefendi ve eşi Şeyh İbrahim Şakir 1955 yılından bugüne yurdumuzun her köşesine Sağlık, Eğitim ve Sosyal Hizmetler alanlarında bağışlar yapmış, tesisler kurmuş ve bunları Devletimizin yetkili Bakanlıklarına bağışlamıştır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
2
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin