Firma Kategorileri

Google ADS Danışmanlık

Google Ads ile internet sitenizden başlayarak, Google ADS, Tag Manager, Analytics, Search Console, Benim İşletmem ve Haritalarda hesap açılarak, reklamlarınız en hızlı şekilde hedef kitlenize gösterilir ve geri dönüşlerinizin artması sağlanır..

Google Ads ile, hedef kelimeler, tıklama başına maliyetler, negatif kelimeler, rekabet oranı, kelime eşlemeleri gibi birçok önemli etkenler incelenerek reklamlarınız yayınlanır.

Google ADS Reklam Verin
Hızlı İstatistikler
Bugün Eklenen Firma : 0
Dün Eklenen Firma : 0
Son 7 Gün : 0
Toplam Firma : 3151
Toplam Kategori : 21
Toplam Sektör : 264

Sektör Bilgisi
Kerestecilik Sektörü

Bu sektörde 2 adet Firma bulunmaktadır.
Sektör'e Ait Firmalar
 • Köksal İnşaat

  1952 yılında İnebolu’da imalat ve satış ile başlayan ticaret hayatına 1958 yılında da İstanbul-Yenikapı’da satış mağazasının eklenmesi ile devam etmiştir. 1972 yılında Avcılar-İstanbul’daki fabrikamızın faaliyete geçmesinden sonra 1974 yılında İnebolu tesisimiz kapatılmıştır. 2007 yılında Avcılar’daki bu fabrika, satış mağazasına çevrilerek bugünkü işyerimiz günün ihtiyaçlarına uygun olarak 2500m2 açık alan ve bunun içinde 1350m2 kapalı alan inşaa edilerek hizmetinize girmiştir. İkinci kuşak yönetiminde çalışmalarına 2004 yılında yeni bir şirket olan KÖKSAL İNŞAAT VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. de ilave edilerek, geniş ürün yelpazemizde sunta,mdf, plywood, osb,izolasyon ve aksesuar satışı da başlamıştır. Böylece firmalarımız müşterilerimizin temelden çatıya tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak hale gelmiştir. Köksal Kereste olarak 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız, kuşaktan kuşağa oluşan bilgi ve tecrübe ile kendine özgü bir kalite, performans felsefesi geliştirerek bugün Avcılar’ da 2500 m2 lik alanda yıllık 15000 m3 kapasiteyle yerli, ithal tomruklardan inşaatlık, doğramalık ve mobilyalık kereste imalatı yapmaktadır.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
 • rendeciler

  İnşaatlık,Doğramalık,Emprenyeli veya silinmiş pergola kereste çeşitleri ,Çatı malzemeleri Osb,Plywood,Lambiri, Döşeme, Profil,Pervaz Yalıbaskısı Dışcephe tahtası,Saçak tahtası piknik masası ve köpek kulübeleri gibi çeşitli ürünlerle hizmetinizdeyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri
1
Sponsor Firmalar
Arandığınızda Bulunun

  Googlede sizi, şirketinizi, yada adresinizi aradıklarında bulunabilmeniz için Firma Rehberi Siteleri ilk akla gelendir.

  Sitemiz içerisindeki tüm şirketler - firmalar tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı olarak yayınlanmaktadır.

  Tüm Firma ve Şirketler kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlayabilir, ücretsiz olarak kaydını oluşturabilirler.

  Firmanızın, Ticarethanenizin tanıtımını kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir.

Google ADS Reklam Verin